Goldsmith, University of London

Державний дослідницький університет, розташований у Лондоні. В основному спеціалізується на таких предметах як мистецтво, дизайн та гуманітарні й соціальні науки. 

 

 • м. Лондон

 • Заснований у 1891 році

Цікаві факти:

 • Світовий рейтинг: Топ-500 (The Times Higher Education World University Rankings 2021)

 • 99-ий серед найкращих університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить в топ-30 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Anthropology (16th), Art (4th), Design & crafts (24th), History of art (12th), Art (4th), Media & film studies (19th) - The Guardian 2020

 

   

Опис університету:

Історія Goldsmith, University of London почалась майже 200 років тому. У 1891 році, на місці колишньої школи-інтернату, компанія Голдсміт відкрила Goldsmiths' Technical and Recreative Institute. Протягом 13 років компанія успішно керувала навчальним закладам, в період його розквіту було зачислено більш як 7000 чоловіків та жінок, які походили з промислових та робочих  верств населення. У 1988 році він увійшов у склад Лондонського університету та отримав свою теперішню назву - Goldsmith, University of London. Компанія Goldsmith подарувала його з однією умовою - будівля завжди повинна служити місцем, де можна здобути освіту. 

 

Компанія Goldsmith також створила Школу мистецтв у складі свого Інституту та продовжувала фінансувати її після створення Коледжу. Школа орієнтувалась на образотворче мистецтво, та в свій час серед її випускниками були багато відомих  художників. На початку 1960-х років у коледжі почали викладати дипломні курси з живопису, скульптури та текстилю. Збільшувались  як і кількість курсів, так і кількість студентів. Світові рейтинги QS розміщують Голдсміт у п'ятірці університетів Великої Британії у сфері мистецтва, дизайну, комунікацій та медіадосліджень. Goldsmith, University of London також входить до топ-25 у Великій Британії за якістю проведених досліджень, згідно з Research Research Excellence 2014 (на основі оцінок якості досліджень у тематичному рейтингу Times Higher Education).

 

Кампус університету складається з трьох основних будівель, кожна з яких є  пам'яткою архітектури: основна будівля -  будівля Річарда Хоггарта, семиповерхова будівля Бена Пімлотта (вміщує кафедру мистецтва, цифрові студії Goldsmith, Центр пізнання, обчислень та культури) та будівля професора Стюарт-Холу (відділ засобів масової інформації та комунікацій та Інститут творчого та культурного підприємництва).

 

На сьогодні тут навчається більш як 10000 студентів, які проходять навчання на 18 кафедрах:

 • Anthropology

 • Art

 • Computing

 • Confucius Institute for Dance and Performance

 • Design

 • Educational Studies

 • English and Comparative Literature

 • English Language Centre

 • History

 • Institute for Creative and Cultural Entrepreneurship (ICCE)

 • Law

 • Media, Communications and Cultural Studies (MCCS)

 • Music

 • Politics and International Relations

 • Psychology

 • Social, Therapeutic and Community Studies (STaCS)

 • Sociology

 • Theatre and Performance

 • Visual Cultures

 

Goldsmith University - відрізняється високою якістю та професійністю підготовки майбутніх спеціалістів у галузях мистецтва, культурології, гуманітарних, соціальних, комп'ютерних наук, менеджменту та підприємництва. Мультидисциплінарний підхід вчених університету Goldsmith дозволяє створювати цікаві курси та нові підходи до  проблем дослідження. Тут студенти можуть отримати необхідний досвід та навички, які дозволять їм підшукати ту роботу, яку вони хочуть. Серед випускників Goldsmith є Mary Quant, Mark Wallinger, Steve McQueen, Brian Molko. Goldsmiths є тісною спільнотою, яка сприймає кожного як людину зі своїми перевагами та потребами. 

 

Студентське життя вирізняється у Goldsmith насиченістю та цікавістю. Товариства та спортивні клуби формуються Goldsmiths Students' Union - спілкою студентів. Зараз спілка керує 18 спортивними клубами та 35 товариствами. Окрім того, Goldsmiths Students' Union управляє кількома медіаплатформами серед яких Smiths Magazine, The Leopard newspaper, Wired radio.

 

Розташування:

 

  Чи варто ще раз повторювати що Лондон місто номер 1 для студентів? Саме тут так легко знайти найвідоміші у світі галереї, музеї, театри, фестивалі, магазини та парки. Тут є усе необхідне, щоб виховати в собі витончену, естетичну особистість. Окрім того, що студенти завжди можуть відшукати натхнення на вулицях Лондона, саме це місто пропонує найкращі, приголомшливі перспективи та кар'єрний розвиток.  Goldsmiths   розташований у жвавому районі New Cross  у південно-східній частині Лондона. Як і в університеті, так і у всьому районі панує атмосфера, що спонукає творити та пробуджує нові сили. Тут є все - своя музика, танці, виставки. А тим хто хоче зробити невелику перерву та просто насолодитись живим спілкуванням та смачною їжею підійдуть паби, бари, кафе та ресторани, які легко можна зустріти навколо Goldsmith University. 

   

  Яскравий та артистичний дух можна відчути і не покидаючи кампусу. Бібліотека відкрита для студентів 24 години в добу та 7 днів на тиждень. Це місце не лише для навчання та розвитку, але і постійна арена для  івентів, що відбуваються в кампусі. Обід чи ланч теж можна провести на території університету. Є багато чудових місць таких як Thirty Five, The Refectory, Roosters, Library Café, Students' Union Bar та багато іншого. Крім того, на території кампусу можна відшукати кінотеатр, банк, театр, гімнастичний зал та навіть студію звукозапису.

   

Проживання

У власності університету є 7 резиденцій, де можуть проживати студенти: Chesterman House, Dean House, Loring Hall, Surrey House, Surrey House Annexe, Raymont Hall, Ewan Henderson Court.

 

Резиденція Chesterman House розташована за 2 хвилини ходьби від кампуса. Тут проживають студенти, що навчаються на магістратурі. Тут спільна кухня де є плита, холодильник, мікрохвильова піч та праска. Є невеликий сад.

 

Студенти, що вступили на бакалаврат, можуть проживати у таких резиденціях, як Dean House, Loring Hall, Surrey House (and Annexe) та Raymont Hall. Dean House, Loring Hall, Surrey House знаходяться неподалік від кампуса. Усі кімнати одномісні з окремою ванною та спільною кухнею, проте вони різняться за розміром: є маленькі та середні. 

 

У  резиденції Surrey House також пропонуються студії розраховані як і на одного, так і на двох студентів та варіюються за розміром. Raymont Hall - розташований у Brockley, за 20 хвилин ходьби від кампуса та в ньому може проживати невелика кількість студентів магістратури.

 

У резиденції Ewan Henderson Court можуть проживати як студенти бакалаврат, так і магістратури. Загалом тут може проживати 260 людей у кімнатах з окремою ванною та загальною кухнею, або у квартирі з 2 спальнями, де розділяють ванну та кухню.

 

Quantum Court - розташований у районі Shadwell знаходиться за 20 хвилин ходьби від кампуса. Тут проживають студенти бакалаврату та магістратури. Кімнати пропонуються одномісні з власною ванною та кухнею так і студії для одного чи двох.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.