Heriot-Watt University

Престижний державний університет, що став визначним науково-дослідним центром Шотландії й світу, який готує студентів стати справжніми професіоналами своє справи, що впевнено будують кар'єру і різносторонньо розвиваються.

 

 • м. Единбург, Шотландія, Велика Британія

 • Заснований у 1821 році

Цікаві факти:

 • 61-ий серед найкращих університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить в топ-30 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Chemistry (7th), Engineering: mechanical (8th), Engineering: civil (10th), Building and town and country planning (17th), Engineering: chemical (22th), Business, management & marketing (24th), Economics (24th), Mathematics (25th) - The Guardian 2020

 • Топ-300 у світі за версією The Times Higher Education World University Rankings 2020

 • Срібна нагорода за видатне викладання Teaching Excellence Framework (TEF, 2017)

 • 82% досліджень, проведених в університеті, були визнані визначними на міжнародному рівні на думку Research Excellence Framework (REF 2014)

 • 1-ше місце в Шотландії за зарплатою для випускників через 6 місяців після закінчення навчання

 • Університет володіє 5 кампусами у трьох країнах: Дубаї (ОАЕ), Куала-Лумпур (Малайзія) та 3 кампуси в Шотландії

 

   

   

Опис університету:

Heriot-Watt University - британський державний дослідницький університет, створений у 1821 році у місті Единбург, Шотландія. Заснований як Единбурзька школа мистецтв, перший у світі інститут механіки, згодом у 1966 році королівською хартією отримав статус університету. Це восьмий найстаріший вищий навчальний заклад Великої Британії. Назва Херіот-Ватт походить від прізвищ двох видатних особистостей Шотландії: винахідника Джеймса Ватта та мецената і ювеліра Джорджа Херіота.

 

Зараз університет приймає понад 29 000 студентів на підготовчі програми, програми бакалаврату та магістратури у своїх 5-и академічних школах:

 • Енергетика, геодезія, інфраструктура та суспільство (Energy, Geoscience, Infrastructure and Society)

 • Інженерія та фізичні науки (Engineering and Physical Sciences)

 • Математика та комп'ютерні науки (Mathematical and Computer Sciences)

 • Соціальні науки (Social Sciences incorporating Edinburgh Business School)

 • Текстиль і дизайн (Textiles and Design)

 

Heriot-Watt University - навчальний заклад дійсно міжнародного зразка: освітні центри у трьох країнах світу (Велика Британія, Дубаї, Малайзія), 53 партнерські навчальні заклади, партнери у галузі освіти у 150 країнах світу, понад 130 000 випускників у понад 190 країнах.

 

Випускники Heriot-Watt University користуються популярністю серед роботодавців, зокрема у сфері бізнесу та промисловості й зараз працюють в компаніях та організаціях світового масштабу. Про успішність випускників також свідчить статистика: 95% випускників працевлаштовані або продовжили навчання після завершення навчальної програми.

 

В рамках Research Excellence Framework 2014 університет за видатну науково-дослідну діяльність посів 22-е місце у Великій Британії, при чому 82% досліджень визнані видатними на міжнародному рівні. Зараз навчальний заклад вважається 9-м у Великій Британії та 1-м у Шотландії за впливом на дослідження. Крім того, понад 80% викладацького складу університету зараз займаються дослідженнями на міжнародному рівні.

 

Університет дбає про своїх студентів і дає можливість їм розвиватись у різних напрямках. Ще з далекого 1854 року Heriot-Watt University підтримує дружню та доброзичливу атмосферу між випускниками ВНЗ: саме тоді було створено The Watt Club, що зараз є найстарішим клубом випускників у Великій Британії. Товариства університету — це прекрасний спосіб познайомитися з новими людьми та подружитися з іншими студентами з усього світу.

 

Студентський союз університету Херіот-Ватт є дуже активним і відіграє ключову роль в об'єднанні студентів через широкий спектр студентських клубів і товариств: від клубу комп’ютерних ігор до танцювального класу — кожен зможе підшукати щось для себе.

 

Спортивний союз університету Херіот-Ватт — це організація, яку очолюють самі студенти і яка пропонує широкі можливості занять спортом у різних клубах і командах, включаючи стрільбу з лука, фехтування, альпінізм, сквош та волейбол.

 

При університеті є низка музичних колективів: від ансамблів класичної музики та традиційних шотландських колективів до джазової та сучасної музичної музики.

 

Розташування:

Університет володіє 5 кампусами у трьох країнах: Дубаї (ОАЕ), Куала-Лумпур (Малайзія) та 3 кампуси в Шотландії:

 

 

 • Edinburgh Campus

Единбурзький кампус приймає близько 11 тисяч студентів і займає паркову територію площею 380 гектарів — це унікальне середовище для навчання та спілкування. На кампусі є близько 2000 місць для проживання. У 2016 році Единбурзький кампус став домом для Oriam, Спортивного центру Шотландії.

 

Університет забезпечує студентів усім необхідним: бібліотеки та навчальний простір, комп'ютерні класи, спортивне обладнання, банк, магазини, транспорт і паркування, охорона здоров'я, духовний добробут, архіви та музеї.

 

Життя в Единбурзі захопливе й цікаве. Місто є осередком мистецтва, культури, комедії та драматургії, також тут проводять чимало неймовірних фестивалів. Прогулянка Единбургом — прекрасний варіант знайомства з містом, де ви знайде все: від середньовічних вуличок до сучасної архітектури, від музеїв до активного нічного життя.

 

 

  • Scottish Borders Campus

  Тут розташована школа з текстилю та дизайну Heriot-Watt University. Кампус знаходиться у місті Галашилс, звідки всього за годину можна дістатись до Единбурга.

   

  Вклад у розмірі 1 млн фунтів створив прекрасне навчальне середовище з найсучаснішим обладнанням: спеціалізовані майстерні, центри для комп’ютерного проектування та дизайну, музеї, бібліотека та галерея. Житло, передбачене для студентів, просторе та комфортне, де кожен суден може знайти своє натхнення та відпочити від навчання.

   

   

  • Orkney Campus

  Heriot-Watt Orkney - один з найбільш приголомшливих університетських центрів Великої Британії. Розташований у мальовничій гавані Хамнавое та Скапа-Флов, кампус протягом понад 25 років займається науково-дослідною роботою, викладанням та консультаційною діяльністю у морській, нафтовій, газовій та рибній галузях.

   

  На кампусі знаходиться Міжнародний центр острівних технологій (ICIT), що є частиною престижної школи енергетики, геології, інфраструктури та суспільства Heriot-Watt University.

  Кожен охочий може відвідати віртуальну екскурсію і дізнатись, як саме «жива лабораторія» університету допомагає формувати рішення для різного роду енергетичних та морських проблем.

   

   

Проживання:

Heriot-Watt University забезпечує своїх студентів житлом:

 

 • Edinburgh Campus

Резиденції зручно розташовані неподалік навчальних корпусів, спортивних закладів та закладів харчування, а також студентського союзу.

Університет пропонує розміщення 2000 студентів з різними типами кімнат та ціною. Усі кімнати одномісні й передбачають самостійне приготування їжі. Ванна кімната може бути особистою або спільною. Всі студенти отримують доступ до пральні. Дружня команда Residences Life допомагає поселитись і розв'язувати будь-які проблеми, які виникають у студентів. Також на території кампуса є цілодобова охорона. Інвестиційна програма допомогла оновити й удосконалити студентське житло відповідно до їх потреб та пріоритетів.

 

 • Scottish Borders Campus

Jean Muir Student Village - студентське містечко, що було повністю оновлене і відкрите у вересні 2012 року: сучасний дизайн, абсолютно нові меблі та техніка і широкий простір для навчання, відпочинку та соціалізації. Heriot-Watt University знає наскільки важливе комфортне середовище для юних студентів, саме тому інвестиції в новобудови склали 12 млн фунтів стерлінгів. Усі кімнати відповідають високим стандартам, проте студенти, яким потрібно більше простору і комфорту завжди можуть обрати варіант кімнати-люкс, де крім власної ванної кімнати, є також двоспальне ліжко, більша навчальна зона, більше місця для зберігання речей, два крісла та журнальний столик у кожній кімнаті.

 

 • Orkney Campus 

Персонал в Orkney надає детальну інформацію щодо проживання в Stromness і Orkney, а також має налагоджені зв'язки з понад 50 місцевими агентами з нерухомості та орендодавцями, які раді вітати студентів.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.