Istituto Marangoni London

Istituto Marangoni провідний університет у сфері моди, дизайну та мистецтва. Кампуси університету розташовані у різних країнах (Велика Британія, Італія, Франція, США, Індія, Китай) і пропонує студентам свої курси в залежності від потреб регіону.

 

 • Лондон, Англія

 • Заснований у 1935 році

 • Кампус у Лондоні відкритий у 2003 році

 

Цікаві факти:

 • Серед випускників Istituto Marangoni такі відомі імена як Франко Москіно, Алессандра Факкінетті, Рахул Мішра, Жюлі де Лібран,  Доменіко Дольче

 • Після випуску студенти мають можливість працювати в таких відомих компаніях як D&G, Chanel, Prada, Versace та багато інших

 • Багато занять проходять в Open Space (відкритий простір), де студенти  мають можливість послухати лекції, розробляти проекти та обмінюватися ідеями.

 

   

Опис університету:

 

 

  Istituto Marangoni був заснований у 1935 році в Італії, за ці 80 років університет зарекомендував себе як найкращій ВНЗ, який спеціалізується у сфері моди, дизайну та мистецтва. Університет може запропонувати студентам різні погляди на сучасні тенденції у сфері моди. Istituto Marangoni - це школа, в якій пристрасть до моди об'єднує культури, ідеї та людей з усього світу. Усі викладачі університету є професіоналами та мають великий досвід у сфері моди та дизайну. Оскільки Istituto Marangoni розташований в різних країнах (Англія, Італія, Китай, Індія, Сполучені Штати Америки), тому кожен кампус університету пропонує свої курси в залежності від потреб регіону. Кожна навчальна програма передбачає повне занурення студентів в професійний світ моди, дизайну або мистецтва. Під час навчання студенти працюють над розвитком особистого стилю, відпрацьовують теоретичні знання на практиці.

   

  З відгуком про навчання на програмі Foundation Istituto Marangoni London можна ознайомитися тут

   

   

 

   

Розташування:

Кампус Istituto Marangoni London розташований  у районі Shoreditch, який у свою чергу є ідеальним місцем для творчості й мистецтва. Адже, власне тут працюють всесвітньо відомі дизайнери, і це є найбільш відповідним місцем у Лондоні, щоб проявити та представити усі свої вміння та таланти у сфері моди, дизайну та мистецтва.

 

   

Проживання:

Університет не має власних резиденцій тому надає допомогу з пошуком і орендою житла.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.