Kingston University, London

Британський державний дослідницький університет, що пропонує одні із найкращих в країні мистецьких навчальних програм і забезпечує студентів найсучаснішими навчальними засобами.

 

 • м. Кінгстон-апон-Темс, Лондон, Велика Британія

 • Заснований у 1899 році

Цікаві факти:

 • 48-ий серед найкращих університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить в топ-30 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Design & crafts (1st), Sports science (2nd), Fashion & textiles (6th), Art (9th), Journalism, publishing & public relations (12th), Media & film studies (15th), Pharmacy & pharmacology (26th), Chemistry (29th) - The Guardian 2020

 • Одні із найкращих програм медсестринства й акушерства у Лондоні спільно зі St George's, University of London (Young Universities Ranking 2018, Times Higher Education)

 • Топ-10 найкращих університетів Лондона і топ-200 найкращих молодих університетів у світі, Guardian League Table 2020

 • 16 785 студентів: 13 105 місцевих студентів і 3 680 закордонних студентів з понад 140 країн світу

 • 95% випускників находять роботу або продовжують навчатися протягом пів року після закінчення навчання, HESA 2015/16

 • 60% науково-дослідних робіт університету були оцінені як "провідні у світі" або "чудові на міжнародному рівні", REF 2014

 

   

   

Опис університету:

Kingston University, London - британський державний науково-дослідний університет, розташований в Королівському районі Кінгстона на Темзі, в південно-західному Лондоні, Англія. Його історія сягає до 1899 року, коли був заснований Кінгстонський технічний інститут. У 1975 році він став Kingston Polytechnic, а у 1992 році отримав статус університету і свою сучасну назву - Kingston University, London.

 

Зараз університет приймає понад 16 тисяч студентів, з яких понад 3,5 тисячі прибувають з-за кордону. Навчальний заклад спеціалізується на мистецтві, дизайні, моді, науці, інженерії та бізнесі й складаються з 4-х факультетів:

 • Мистецтво (Kingston School of Art)

 • Бізнес та соціальні науки (Faculty of Business and Social Sciences)

 • Здоров'я, соціальна допомога та освіта (Faculty of Health, Social Care and Education)

 • Природничі науки, інженерія та програмування (Faculty of Science, Engineering and Computing)

 

На думку головного британського освітнього видання The Guardian згідно з рейтингами 2020 року Kingston University, London пропонує найкращі або одні із найкращих навчальних програм у творчій сфері: дизайн і ремесла, мода і текстиль, мистецтво, журналістика і видавництво, медіа та кіномистецтво. А також за таким напрямами як фармація і фармакологія, хімія та спортивні науки.

 

Kingston University зосереджений на тому, щоб допомогти студентам, які хотіли б розвивати власну справу. Саме тому університет став одним із найвідоміших центрів реалізації студентських стартапів.

 

Нещодавно університет вклав понад 30 мільйонів фунтів у нові ресурси та розвиток та планує витратити в цілому 123 мільйони фунтів протягом наступних 10 років, аби студенти Kingston University отримували під час навчання лише найкраще.

 

Університет загалом можна назвати одним із найрізноманітніших та полікультурних навчальних закладів, що приваблює студентів з усього світу і створю справді неповторну спільноту: мікс націй і культур, мікс творчих та філософських поглядів — розмаїття, що допомагає розвиватись кожному студенту.

 

Кожна навчальна програма розроблена з урахуванням розвитку кар'єрних можливостей, аби кожен студент міг ґрунтовно дослідити не лише галузь вчення, яку він обрав, але й вимоги ринку праці, які існують на цей час, і отримати відповідні навички роботи, необхідні для сучасного робочого середовища. Чимала кількість навчальних програм розроблена у співпраці з професійними організаціями та мають професійну акредитацію.

 

Університет забезпечує студентів широким спектром служб підтримки, починаючи від підтримки у навчанні та удосконаленні англійської мови, до підготовки CV та ярмарків вакансій, а також допомога у сфері охорона здоров'я, релігія та духовність тощо.

 

Розташування:

Kingston University, London розташований у Кінгстоні на Темзі — прекрасний варіант, щоб втекти від міської метушні й зосередитись на навчальному процесі й власній творчості. Кінгстон є одним з найбезпечніших районів Лондона і пропонує міську озеленену місцевість. Між кампусами університету курсує безкоштовний міжміський автобус. Дістатися до центру Лондона студенти можуть всього за 30 хвилин поїздом. Окрім того, Кінгстон — це чудовий центр для подорожей з двома центральними залізничними станціями, мережею автобусних маршрутів та великими автомагістралями, що знаходяться поруч. Якщо ж студенти подорожують повітряним транспортом, до міжнародних аеропортів Гатвік та Хітроу можна легко дістатися з Кінгстона як автомобільним, так і громадським транспортом.

 

 

 • Penrhyn Road

Нова будівля університету, яка відкрилася на початку 2020 року і забезпечує студентів простором для навчання, виставок, вистав та соціальних заходів. Тут також розміщена бібліотека, яка працює цілодобово.

 

 • Kingston Hill

Прекрасний озеленений навчальний центр, що поєднує сучасні та історичні будівлі університету. На кампусі є кафе, ресторан і бар, а також зали для проживання, тенісні корти, столи для настільного тенісу та тренажерний зал просто неба. Центр навчальних ресурсів містить кафе, навчальні аудиторії та зали для проведення зустрічей. Kingston Business School володіє сучасною будівлею з найкращими засобами для бізнес-курсів у країні, включаючи новий розвинений бізнес-простір, Kingston Business Innovation Centre. Kingston University, London також є одним із небагатьох університетів Великої Британії, де є трейдинговий центр Bloomberg. У будівлі Frank Lampl також є широкий спектр практичних засобів, моделей, симуляторів, лекційних театрів та навчальних приміщень для студентів, що вивчають охорону здоров'я та соціальне забезпечення. На кампусі також розташована студія Visconti (створена разом з легендарним продюсером звукозапису Тоні Вісконті) - простора студія продюсування, п'ять студій звукозапису та дві лабораторії Mac.

 

  • Kingston School of Art, Knights Park

  Жвава, доброзичлива, творча та вишукана, школа мистецтв, Knights Park розташована в прекрасному районі річки, за декілька хвилин ходьби від центру міста Кінгстон та Penrhyn Road campus. Ресторан і бар — прямо біля мальовничої річки Хогсмілл, що забезпечує прекрасний краєвид у перерві між лекціями.

  Усі студенти працюють разом у спеціалізованих майстернях та студіях, оснащених найновішими дизайнерськими програмами. Широкий діапазон ресурсів мистецтва, дизайну та архітектури, база даних зображень та велика колекція слайдів розміщені в сучасному центрі навчальних ресурсів. Тут же заснована власна художня галерея університету - Stanley Picker Gallery, де художники, дизайнери та студенти виставляють свої роботи та проводять заходи.

  У нещодавно відремонтовані майстерні, студії та приймальні університет вклав суму розміром 12 мільйонів фунтів: галерея, соціальний простір та художній магазин.

   

  • Roehampton Vale

  Центр вивчення технологій і техніки, що знаходиться в декількох хвилинах їзди на автобусі або їзді від центру міста Кінгстон і за декілька хвилин ходьби від парку Річмонда і Вімблдона. Тут розташовані вітрові тунелі, ряд транспортних засобів, тренажер польоту та літак Learjet. Лабораторії включають лабораторію з виготовлення композитного матеріалу; обладнання для тестування матеріалів та машини швидкого прототипування; автоматизовані технології моделювання. Також тут встановлене останнє програмне забезпечення CFD, CAM та CAD, вбудована системна лабораторія з обладнанням National Instruments. Центр навчальних ресурсів містить конкретні інженерні ресурси та бази даних, а також кафе.

   

  • St George's

  Програми охорони здоров’я та соціальної допомоги Kingston University проводяться завдяки унікальному партнерству з St George's, University of London. Саме тому частина студентів займається в лікарні St George's в Тотінгу, на південному заході Лондона. Топінг — один із найбільш культурних районів Лондона, що знаходиться лише за 20 хвилин їзди від центру міста. Університет ділить цей навчальний центр з однією з найжвавіших лікарень NHS - це означає, що для студентів існують широкі можливості для проведення клінічних досліджень. Навчальний центр St George's містить аудиторії, лекційні зали та лабораторії для клінічної діяльності. На території кампусу знаходяться засоби підтримки студентів та організації їх дозвілля, а саме: бібліотека, ІТ-засоби, студентська спілка, консультаційний центр, бар та кафе.

   

Проживання:

Kingston University, London пропонує для своїх студентів проживання в резиденціях. Студенти можуть обрати розміщення в кімнаті або студії. Оплата орендної плати включає: підключення до Інтернету, опалення, гарячу воду та електрику. Склади для зберігання велосипедів доступні на всіх майданчиках резиденцій, а стоянка для автомобілів доступна на всіх майданчиках, крім 75 Penrhyn Road, де обмеження в плануванні не дозволяють паркуватися. Пральні також доступні у кожній резиденції.

 

Резиденції на кампусах Kingston Hill та Roehampton Vale:

 • Chancellors hall - резиденція, у якій 319 кімнат розміщених в 5-ти будинках, у квартирах по 5-8 студентів, які розділяють невелику загальну кухню. Також тут є два преміум-варіанти для студентів магістратури: 18 кімнат, велика загальна кухня, а також велика загальна житлова зона. Студенти проживають в одномісних кімнатах з окремою ванною, що містить душ, умивальник та туалет.

 • Walkden hall - резиденція, що містить 159 кімнат, облаштованих в апартаментах на 7-10 студентів, які розділяють простору загальну кухню. Студенти проживають в одномісних просторих кімнатах з індивідуальною ванною.

 

Якщо студенти навчаються в Penrhyn Road або Kingston School of Art (Knights Park), їм пропонують розміщення у таких залах:

 • 75 Penrhyn Road - сучасна резиденція, що відчинила свої двері для студентів у 2018 році й пропонує для студентів різні варіанти розміщення в кімнатах:

- одномісні кімнати з окремою ванною та односпальним ліжком, де студенти на 5-8 осіб ділять спільну кухню

- одномісні кімнати з окремою ванною кімнатою, двоспальне ліжко розміром ¾, де студенти на 5-8 осіб ділять спільну кухню

- великі одномісні кімнати з просторою ванною та двоспальним ліжком розміром ¾, де студенти на 5-8 осіб ділять спільну кухню

- автономні студії з двоспальним ліжком та особистою мінікухнею (плита, мікрохвильова піч, холодильник)

- великі автономні студії з двоспальним ліжком та особистою мінікухнею (плита, мікрохвильова піч, холодильник)

 • Clayhill hall - одна із найбільших студентських резиденцій, що містить 715 кімнат, розташованих в апартаментах на 4-х студентів, які ділять спільну кухню. Студенти проживають в одномісних кімнатах з окремою ванною, що містить душ, умивальник і туалет.

 • Middle Mill hall - резиденція, що приймає 204 студентів і пропонує одномісні кімнати з умивальником, де кухню, ванну та туалет студенти ділять із 3-8 сусідами по апартаментах.

 • Seething Wells hall - резиденція пропонує два варіанти розміщення студентів:

- 450 одномісних кімнат з окремою ванною (душ, умивальник і туалет), де 6 студентів розділяють кухню

- такий же варіант розміщення у кімнатах меншого розміру (не підходять для студентів з великими дошками для малювання або обладнанням, а також для студентів ростом вище 178 см через невеликі розміри кімнати)

 

Якщо студент навчається на медсестринській справі, то він може проживати в одній із резиденцій:

 • Chancellors hall

 • Middle Mill hall

 • Seething Wells hall

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.