Lancaster University

Престижний британський рейтинговий університет, що пропонує високоякісні навчальні програми, які цінуються не лише серед роботодавців, але й серед самих студентів, які задоволені навчатись в Університеті Ланкастера.

 

 • м. Ланкастер, графство Ланкашир, Велика Британія

 • Заснований у 1968 році

Цікаві факти:

 • 7-ий серед найкращих університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить в топ-10 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Criminology (1st), Physics (2nd), Sociology (3rd), Modern languages & linguistics (4th), Biosciences (4th), Social work (4th), History (5th), Chemistry (5th), Religious studies and theology (6th), Psychology (6th), Drama & dance (6th), Art (6th), Geography & environmental studies (7th), Sports science (7th), Business, management & marketing (8th), English & creative writing (10th) - The Guardian 2020

 • Світовий рейтинг: #139 (The Times Higher Education World University Rankings 2020)

 • 83% досліджень університету класифікуються як "чудові на міжнародному рівні" або "провідні у світі" (Research Excellence Framework, 2014)

 • Золота нагорода за видане викладання Teaching Excellence Framework (TEF, 2017)

 • Міжнародний університет року за версією The Times та Good University Guide 2020

 • Науково-дослідне партнерство з установами з понад 60 країн світу

 • У восьме з 2010 року університет здобув нагороду за найкраще студентське житло за версією National Student Housing Awards 2019

 • 3-тє місце у Великій Британії за рівнем працевлаштування випускників-магістрів (Times and Sunday Times Good University Guide 2019)

 • 89% випускників університету після завершення навчальної програми працюють по професії або продовжують навчальний процес (Complete University Guide 2020)

 

   

   

Опис університету:

Lancaster University - британський державний науково-дослідний університет Ланкастера, графство Ланкашир, Англія. Університет був заснований королівською хартією в 1964 році й тому вважається одним із найбільш сучасних університетів. Однак ВНЗ не лише здобув славу в Британії, але й став провідним університетом світового рівня.

 

Lancaster University є одним із шести колегіальних університетів Великої Британії й складається з 9-ти частково автономних коледжів:

 • Bowland College

 • Cartmel College

 • County College

 • Furness College

 • Fylde College

 • Graduate College

 • Grizedale College

 • Lonsdale College

 • Pendle College

 

Lancaster University приймає понад 15 тисяч студентів з усього світу і пропонує широкий спектр програм бакалаврату та магістратури, а також підготовчих програм для міжнародних студентів на одному із своїх 4-х навчальних факультетів:

 • Мистецтво та соціальні науки (Faculty of Arts and Social Sciences)

 • Здоров'я та медицина (Faculty of Health and Medicine)

 • Менеджмент (Lancaster University Management School)

 • Науки та технології (Faculty of Science and Technology)

 

 

Університет проводить виняткову дослідницьку діяльність і підтримує міцні зв'язки з науково-дослідними партнерами з понад 60 країн світу. Хоча Університет Ланкастера не входить в імениту Russell Group, в головних британських освітніх рейтингах, він випереджає більшість даних університетів:

 • 8-ий - The Times & Sunday Times Good University Guide 2020

 • 7-ий - The Guardian University Guide 2020

 • 7-ий - The Complete University Guide 2020

 

Також The Times та Good University Guide 2020 надав навчальному закладу звання "Університет Року".

 

 

  Вважається, що університет надає найкращу підготовку за такими гуманітарними спеціальностями, як: кримінології, соціологія, лінгвістика, соціальна робота, історія, теологія та психологія, а також творчими спеціальностями: драма, танці, мистецтво та писемна майстерність. Також ґрунтовну підготовку ВНЗ надає у сфері природничих наук: фізика, біологічні науки, хімія та екологія. Школа менеджменту вважається однією із найкращих в країні.

   

   

   

  Lancaster University був відзначений Золотою нагородою Teaching Excellence Framework (TEF, 2017). Нагорода базується на високій якості викладання, відмінній навчальній базі та успішній кар'єрі, яку будують згодом випускники ВНЗ. На думку Times Higher Education Europe Teaching Rankings 2019 Lancaster University є одним з найкращих університетів за високою якістю викладання — це перший міжнародний університетський рейтинг, орієнтований повністю на викладання та навчання.

   

  Навчальний заклад пропонує не лише чудові навчальні програми, якісне викладання і широкі можливості для дослідницької роботи, але й прекрасне студентське житло. У 8-ий раз з 2010 року університет здобув нагороду за найкраще студентське житло за версією National Student Housing Awards 2019.

   

   

   

  Високі позиції в рейтингах, якісні навчальні програми, кваліфіковані викладачі та широкий спектр партнерських компаній — саме це забезпечує успішне працевлаштування випускників після завершення навчальної програми. На сьогодні, університет посідає 3-тє місце у Великій Британії за рівнем працевлаштування випускників-магістрів (Times and Sunday Times Good University Guide 2019). А 89% випускників після завершення навчальної програми працюють по професії або продовжують навчальний процес (Complete University Guide 2020).

   

  National Student Survey (NSS, 2019) вказує, що 87% студентів Lancaster University залишаються задоволеними після завершення навчальної програми.

   

Розташування:

Lancaster University розташований в Ланкастері — місто, розташоване в гирлі річки Лун, на півночі Англії, Велика Британія, адміністративний центр графства Ланкашир. Ланкастер — чудовий студентський центр, де можна знайти безліч кафе та ресторанів, барів, пабів, тематичних закладів харчування, кухонь різних народів та інше. Також місто славиться своє любов'ю до кави. Тут вирує культурне та мистецьке життя: протягом року Ланкастер проводить низку жвавих фестивалів, зокрема Музичний та Джазовий фестиваль. Також тут є багато місць, що стали центрами для живих музичних виступів: гітарні, електронні, фольклорні, класичні та джазові концерти.

 

 

 

 

Bailrigg campus - кампус університету, що займає площу розміром 560 акрів і знаходиться всього в трьох милях від центру самого Ланкастера.

 

На кампусі університету розташовані банки, пошта, супермаркети, книгарня, пекарня, перукарні та салони краси — і навіть салон морозива! В містечку є десятки місць, де можна поїсти та випити кави: від кафе та ресторанів до барів та пабів.

 

   

  На кампусі розташований центр Lancaster Arts, що володіє власним театром, художньою галереєю та концертними зонами, зокрема:

  • Nuffield Theatre - одна з найбільших професійних театральних студій Європи. Тут проходять театральні постановки, танцювальні виступи та інші живі вистави, що приваблюють компанії зі всього світу прибувати в Ланкастер.

  • Peter Scott Gallery - галерея сучасного мистецтва, відкрита для публіки безкоштовно. У галереї знаходиться міжнародна колекція мистецьких робіт, якими володіє університет Ланкастера і включає японське та китайське мистецтво, антикваріат, твори британських художників 20 століття та гравюри відомих європейських творців, таких як Дюрер, Міро, Ернст та Вазарелі.

  • Ruskin - це провідна колекція творів Джона Раскіна (1819-1900 роки), визначного письменника, художника і мислителя.

   

  Бібліотека Lancaster University забезпечує високоякісне, ґрунтовне навчальне середовище з широкими просторами для індивідуального навчання, що пропонує понад півмільйона друкованих книг та безліч електронних ресурсів.

Проживання:

Lancaster University забезпечує понад 7000 студентів якісним та комфортним житлом. Помешкання, які пропонує університет вважається одним із найкращим у Великій Британії. Усі студентські резиденції розташовані неподалік навчальних аудиторій, що дозволяє швидко і зручно дістатись на навчання щодня.

 

Варіанти кімнат, які може обрати студент:

 • Standard - простора одномісна кімната, що містить ліжко, шафу, стіл і стілець, ящики та полицю для книг, умивальник з дзеркалом над ним. Мешканці розділяють між собою ванну кімнату та простір кухні. Студенти можуть обрати Standard, Superior Standard, Basic Standard.

 • Ensuite - одномісна кімната, обладнана ліжком, письмовим столом і стільцем, шафою та полицями для книг. Власна ванна кімната містить умивальник, душ і туалет. Студенти розділяють кухню, обладнану шафою, холодильником і морозильною камерою, плитою і мікрохвильовою піччю, чайником і тостером, столом і стільцями, а також тут є порохотяг, праска та прасувальна дошка.

 • Superior Ensuite - одномісна кімната з ліжком, письмовим столом, шафою для одягу, ящиками, полицею та стільцем. Індивідуальна ванна кімната містить душ, умивальник і туалет. Кухня стандартно оснащена столом і стільцями, також тут є плита і мікрохвильова піч, чайник і тостер, холодильник, морозильна камера і простір для зберігання посуду - 5-8 студентів розділяють кухню і їдальню. Також для студентів надають порохотяг, прасувальну дошку та праску.

 • Townhouse - одномісна кімната, обладнана ліжком, письмовим столом, шафою для одягу, ящиками, полицею та стільцем. На першому поверсі розташована зона відпочинку, обідня зона зі столами та стільцями й кухня. Кухня обладнана плитою та мікрохвильовкою, чайником та тостером, холодильниками та морозильними камерами й шафою для зберігання. Також студентам надають порохотяг, прасувальну дошку та праску.

 • Studios - одномісна квартира-студія, оснащена ліжком, робочим столом та кріслом, шафою, ящиками та полицями для книг. Також тут є невеликий обідній стіл і два крісла. Мінікухня оснащена комбінованою духовкою / мікрохвильовою піччю / грилем та плитою із двома конфорками. Також є раковина, холодильник з морозильною камерою у верхній частині та чайник. У ванній кімнаті є душ, умивальник та туалет. Праску, прасувальну дошку та порохотяг студенти ділять з іншими мешканцями. На кампусі є 128 студій для студентів, які віддають перевагу самостійному способу життя. Також є вісім подвійних студій, які підходять для пари або друзів. Двомісні студії вдвічі більші, ніж звичайні, й містять подвійний набір відповідних меблів.

 

Більшість студентських резиденцій обладнані для самостійного приготування страв, проте є варіанти з опцією харчування, що передбачає сніданок, обід і вечерю.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.