Leeds Beckett University

Британський державний науково-дослідний університет, що пропонує навчальні програми, орієнтовані на практичну підготовку студентів.

 

 • м. Лідс, Велика Британія

 • Заснований у 1824 році

Цікаві факти:

 • 118-ий серед університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить в топ-50 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Hospitality, event management & tourism (19th), Nursing & midwifery (22nd), Building and town and country planning (37th), Social work (42nd), Fashion & textiles (42nd), Music (43rd), Engineering: civil (46th), Journalism, publishing & public relations (47th), Health professions (49th), Architecture (49th) - The Guardian 2020

 • 97,7% студентів магістерських програм працевлаштовуються або продовжують навчання протягом 6 місяців після завершення навчання, Destinations of Leavers from Higher Education Survey 2016-17

 • Бібліотека працює 24/7 щодня

 

   

Опис університету:

Leeds Beckett University - британський державний науково-дослідний університет у Лідсі, Західний Йоркшир, Англія. Історія університету сягає далекого 1824 року, коли був заснований Leeds Mechanics Institute. Уже у 1846 році він став Leeds College of Art і лише у 1970 році став Leeds Polytechnic. У 1992 році навчальний заклад став Leeds Metropolitan University, і лише 22 вересня 2014 року отримав свою сучасну назву Leeds Beckett University.

 

Зараз університет приймає студентів з усього світу і пропонує широкий спектр програм бакалаврату та магістратури у своїх 11-ти академічних школах:

 • Мистецтво (Arts)

 • Будівництво, інженерія та програмування (Built Environment, Engineering & Computing)

 • Бізнес (Business)

 • Клінічні та прикладні науки (Clinical & Applied Sciences)

 • Науки про культуру та гуманітарні науки (Cultural Studies & Humanities)

 • Освіта (Education)

 • Готельний, туристичний та організаційний менеджмент (Events, Tourism & Hospitality Management)

 • Здоров'я та комунікаційні науки (Health & Community Studies)

 • Право (Law)

 • Лінгвістика (Department of Languages)

 • Соціальні науки (Social Sciences)

 • Спорт (Sport)

 

Навчальний заклад значну увагу приділяє науково-дослідній діяльності і має у своєму володінні 14 науково-дослідних центрів, де студенти разом із викладачами отримують нові знання та вміння і вирішують важливі завдання науки.

 

Leeds Beckett University - сучасний, професійно орієнтований, університет для амбітних студентів. Розташований в Лідсі, найбільшому фінансовому районі за межами Лондона, Leeds Beckett University визнає власну прихильність до інновацій та підприємницького підходу, до нових ідей та незалежних думок, до нових підходів для розв'язання ненових задач.

 

Головним завданням університету є ґрунтовна підготовка студентів, які стануть впевненими лідерами, незамінними фахівцями й свідомими громадянам. Аби дати студентам не лише академічні, але й практичні знання, університет пропонує для своїх студентів зайнятись науково-дослідною діяльністю або ж спробувати себе на стажуваннях. Щоб розширити можливості стажувань та працевлаштування, університет створив широку та міцну партнерську базу компаній, які готові прийняти старанних, працьовитих та амбітних студентів і випускників університету. 

 

Сам по собі університет — це вже великий і клопіткий бізнес: близько 2900 співробітників та понад 28 000 студентів з майже 100 країн світу, а також щорічний величезний вклад в економіку країни.

 

Ціль університету: зробити так, щоб студенти після завершення навчання були готові розпочати роботу і будувати власну кар'єру. Про успіхи навчального закладу свідчить статистика, яку наводить Destinations of Leavers from Higher Education survey 2016-17: 97,7% студентів магістерських програм працевлаштувались або продовжили навчання протягом 6 місяців після завершення навчальної програми.

 

Розташування:

Leeds Beckett University розташований у центрі міста Лідс. Це культурний та освітній бізнес-центр Британії, що пропонує активне та цікаве студентське життя, а також широкі можливості для працевлаштування.

 

 • City Campus

Розташований у самому центрі Лідса, міський кампус університету отримав ідеальне розміщення. Поряд знаходяться сотні підприємств та організацій, які пропонують працевлаштування та можливості стажування для безлічі студентів Leeds Beckett University.

 

 • Broadcasting Place

Офіційно одна з найкращих у світі високих будівель та відомий центр спікерів у Лідсі. Для студентів, що навчаються на програмах мистецтва, дизайну, архітектури та містобудування, він пропонує креативне та сучасне навчальне середовище, укомплектоване найновішими технологіями. Студенти потрапляють у центр інновацій та інноваційного мислення.

 

 • The Rose Bowl

Освітній центр пропонує прекрасний навчальний простір: лекційні зали, конференц-зали та бізнес-центр, що переносять студентів у центр ділової спільноти Лідса з розвиненою бізнес-сферою та активним ринком праці.

 

 • Portland and Calverley

Розташований неподалік Rose Bowl медичний центр пропонує сучасне обладнання для клінічних досліджень і занять, в яке університет вклав 1 мільйон фунтів стерлінгів. Обладнаний сучасними засобами навчальний центр пропонує студентам отримати практичний досвід, а біомедичні та екологічні лабораторії стануть чудовим місцем для дослідницької діяльності студентів разом із викладачами.

 

   

  • Headingley Campus

  Кампус, розташований на 100 гектарах паркової зони, неподалік центру Лідса. Цей навчальний центр може пишатись своєю багатою історією, оскільки він приймав таких відвідувачів, як Вінстон Черчилль та Оскар Уайльд. Кампус знаходиться в трьох милях від City Campus і володіє сучасними спортивними науковими лабораторіями, музичними студіями та студіями анімації, а також новітніми комп'ютерними лабораторіями. Тут розташовані основні спортивні майданчики, зокрема закриті та відкриті тенісні корти та доріжка для бігу.

   

  • Headingley Carnegie Pavilion

  Сучасний спортивний центр, що включає стадіон Headingley Carnegie, який приймає міжнародні матчі з крикету з 1899 року.

   

Проживання:

Leeds Beckett University пропонує для студентів понад 4250 місць проживання в сучасних та комфортних студентських резиденціях:

 

Carlton Hill - резиденція, що пропонує одномісне проживання у стандартній кімнаті (ліжко, стіл, стілець, шафа, поличка) та покращений варіант: така ж кімната тільки більш простора і з більшим ліжком. Ванна кімната сучасно обладнана: душ, умивальник і туалет. Кухня у студентів спільна і містить плиту, духовку, холодильник, морозильну камеру, мийку, пральну машину та спільну вітальню.

 

Carnegie Village - резиденція, що пропонує проживання в просторих студентських апартаментах:

 • Cluster Flat - одномісна кімната, що містить велике ліжко, шафу, просторий стіл, стілець і полиці, а також індивідуальну ванну кімнату з душем, туалетом і умивальником. Студенти спільно користуються просторою кухнею з кількома холодильниками, морозильною камерою, плитами, духовками, мікрохвильовими печами, чайниками та мийками. Поряд із кухнею розташована їдальня, що вміщує диван, стіл, стільці й телевізор.

 • Townhouse Standard Plus - звичайна одномісна кімната зі стандартним ліжком, столом, стільцем, шафою та полицею, де студенти ділять спільну ванну і кухню.

 • Townhouse En-suite - простора кімната зі стандартним ліжком, великим столом, стільцем, шафою та полицями, де кожен студент отримує особисту ванну кімнату. Студенти спільно ділять кухню і вітальню.

 • Townhouse Studio Flat - квартира-студія, що передбачає широку простору кімнату з великим ліжком, шафою, робочим місцем та кухнею одразу в кімнаті, а також особистою ванною, що приєднана до кімнати.

 

Kirkstall Brewery - студентська резиденція, що пропонує кілька варіантів кімнат на вибір:

 • Single - стандартна одномісна кімната, що містить ліжко, шафу, стіл, стілець, полички та умивальник із дзеркалом. Мешканці користуються спільною ванною та кухнею, яка містить плиту, духовку, мікрохвильову піч, холодильник, морозильну камеру, чайник і мийку, а також тут є їдальня зі столом і стільцями.

 • Single En-suite - така ж кімната, лише з особистою ванною, що містить душ, умивальник і туалет. Її мешканці також користуються загальною кухнею.

 • Premium Single - простора вишукана одномісна кімната з великим ліжком та столом, також тут є стілець, шафа, полички й умивальник з дзеркалом. Її мешканці користуються спільною ванною та загальною кухнею.

 • Premium En-suite - така ж простора вишукана кімната, де студенти користуються власною ванною кімнатою і загальною кухнею.

 • Premium Plus Bedroom - передбачає покращений житловий простір.

   

  Mill Street - резиденція забезпечує студентів такими варіантами розміщення:

  • Single - простора одномісна кімната з великим ліжком, столом, стільцем, шафою, поличкою та тумбочкою, де студенти ділять спільну, сучасно обладнану, ванну кімнату (душ, туалет, умивальник). Загальна простора кухня містить плиту, духовку, холодильник, пральну машину і їдальню зі столом, стільцями та диванчиками для відпочинку.

  • En-suite - така ж кімната, лише з особистою ванною, де студенти також користуються загальною кухнею та вітальнею.

   

  Marsden House пропонує такі варіанти:

  • Single En-suite - одномісна кімната зі стандартним ліжком, просторим робочим столом, стільцем, поличками, шафою та особистою ванною (душ, туалет, умивальник). Студенти користуються просторою загальною кухнею, що містить плиту, духовку, мікрохвильову піч, холодильник, морозильну камеру, чайник та мийку. Поряд з кухнею знаходиться їдальня зі столом та стільцями й відпочинкова зона з диванчиками та телевізором.

  • Deluxe - одномісна простора кімната з великим ліжком та просторим робочим столом з особистою ванною кімнатою, де студенти також користуються загальною кухнею, їдальнею та відпочинковою зоною.

  • Studio Flat - квартира-студія, що містить велике ліжко, просторий робочий стіл, зону кухні (плита, духовка, чайник, мийка, полички й тумбочки) і особисту ванну, приєднану до кімнати.

   

  Broadcasting Tower пропонує проживання в просторих одномісних кімнатах зі стандартним ліжком, робочим столом, стільцем і поличками. Ванна кімната обладнана сучасним душем, туалетом та умивальником. Загальна кухня містить плиту, духовку, мікрохвильову піч, тостер, чайник, холодильник, морозильну камеру та мийку. Поряд розташована їдальня зі столом і стільцями, а також зона відпочинку з диванчиками й телевізором.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.