London South Bank University

Престижний британський університет, що пропонує високоякісну освіту в британській столиці, Лондоні - найкращому студентському місті у 2019 році.

 • м. Лондон, Велика Британія

 • Заснований в 1892 році

Цікаві факти:

 • #68 у рейтингу університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить в топ-30 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Social work (3rd), Accounting & finance (7th), Law (11th), Building and town and country planning (18th), Engineering: chemical (19th), Engineering: electronic & electrical (21th), Journalism, publishing & public relations (25th), Hospitality, event management & tourism (26th), Drama & dance (27th), Engineering: civil (29th) - The Guardian 2020

 • Два роки підряд здобуває звання університету року за рівнем зайнятості випускників (The Times and The Sunday Times Good Guide Guide 2018, 2019)

 • Срібна нагорода за досконале викладання в рамках Teaching Excellence Framework (TEF)

 • Понад 18 000 студентів з понад 130 країн світу

 • Лондон - місто #1 серед найкращих міст для студентів (QS Best Student Cities 2019)

 

   

Опис університету:

London South Bank University (LSBU) - британський державний університет, заснований в 1892 році як Міський політехнічний інститут, що отримав статус університету у 1992 році. ВНЗ розташований в лондонському районі Southwark, поблизу Південного берега річки Темзи, в честь якого й отримав назву.

 

LSBU пропонує для студентів різноманітні навчальні курси на програмах бакалаврату та магістратури, а також підготовчі програми для міжнародних студентів. ВНЗ надає для студентів високоякісну професійну освіту, що спрямована на здобуття практичних навичок та успішного саморозвитку. Університет підтримує тісні зв'язки з місцевими та міжнародними партнерами, створюючи для своїх випускників нові глобальні можливості у стажуваннях та працевлаштуванні. Також університет займається дослідницькою діяльністю і вносить свій вклад у розв’язання проблем світового масштабу. 

 

Експертна бібліотека та ІТ-підтримка доступна в обох кампусах Southwark і Havering. Для студентів доступні різноманітні навчальні ресурси: книги, журнали та електронні матеріали. Бібліотека Перрі в Southwark зберігає понад 300 000 друкованих книг, сотні приміщень для навчання та понад 90 ПК. Також університет має доступ до 150 онлайн-баз даних: понад 18 000 журналів, електронні книги, телевізійні та радіопередачі, широкий спектр інших спеціалізованих даних для дослідження та навчання. Центр навчальних ресурсів в кампусі Southwark містить понад 400 ПК Apple Macs.

 

Розташування:

 

 

  London South Bank University розташований в британській столиці. Лондон - фінансовий, культурний, туристичний та освітній центр, що став один із найперспективніших міст на ринку праці. Місто також можна вважати інтернаціональним центром: тут ви можете почути понад 300 різних мов. Понад 1000 музеїв, безліч модних бутиків і незвичайних кафе - у Лондоні кожен знайде щось для себе. Але найбільшою перевагою британської столиці є широкі перспективи, які відкриваються перед студентами. Місто не змусить вас сумувати та кожен амбітний випускник може поборотись за престижну посаду в топовій компанії.

   

  Університет зручно розташований: до студентського містечка легко дістатись громадським транспортом або ж на велосипеді, чи навіть пішки. Головний кампус знаходиться в 10 хвилинах ходьби від центру South Bank, одного з провідних районів культурного Лондона. Тут можна знайти всесвітньо відомі художні галереї, театри та історичні музеї.

   

  Якщо студент обирає вивчення медсестринської справи, то його навчання проходитиме в кампусі Havering, що розташований поруч із лікарнями, які перебувають у партнерських стосунках з ВНЗ.

   

Проживання:

У центрі Лондона LSBU пропонує для студентів чотири резиденції, що знаходяться в 10 хвилинах ходьби від кампуса Southwark та мають чудове сполучення з громадським транспортом (як з автобусами, так і з метрополітеном). 

Університет пропонує понад 1400 одномісних спалень із самостійним обслуговуванням:

 • На вибір стандартна кімната або кімната з особистою ванною

 • Wi-Fi Інтернет та доступ до мережі університету

 • Пральня на території резиденції

 

Також університет пропонує обмежену кількість спалень класу Queen і Premium. Queen - це великі кімнати з ліжком королівського розміру, Premium - кімнати класу преміум зі стандартними або двоспальними ліжками.

Якщо ви навчаєтесь у кампусі Havering, університет допоможе у пошуку безпечного та доступного приватного житла.

Міжнародні студенти, які тільки розпочинають навчання, отримують гарантоване проживання, якщо вони відповідають критеріям розподілу та звернуться до університетського бюро проживання до 1 серпня. Пріоритетно поселяють студентів першого курсу бакалаврату та студентів магістратури, які лише вступили в університет.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.