Loughborough University

Престижний державний вищий навчальний заклад, який знаходиться у місті Лафборо, Велика Британія.

 

 • Лафборо, Лондон, Велика Британія;

 • Заснований у 1909 році.

Цікаві факти:

 • 4-ий у рейтингу найкращих університетів у Великій Британії за версією The Guardian 2019

 • Університет року за версією Times and Sunday Times University Guide 2019

 • Шість разів займав перше місце у рейтингу “ Задоволених навчанням студентів”

 • Входить в елітний клуб бізнес-шкіл, які мають потрійну акредитацію - Асоціація з розвитку університетських бізнес-шкіл (AACSB), Європейська Системи Удосконалення Якості (EQUIS) і Асоціація програм MBA (AMBA)

 • Має більш як 400 компаній-партнерів по всьому світу

 • 95% випускників знаходять роботу за півроку після закінчення навчання

 

   

Опис університету:

 

  Loughborough University був заснований в 1909 році як невеликий технічний інститут, а вже у 1966 році став одним з провідних вищих навчальних закладів Великої Британії. Університет відомий своїм провідним науковим дослідницьким центром, який спеціалізується на інженерній справі, спортивній науці та менеджменті. На факультеті спорту діють дослідницькі лабораторії таких світових брендів, як Adidas, Nike, Speedo і Umbro.

  Навчальний заклад має у своєму розпорядженні найбільший кампус в країні, в якому навчається близько 18 000 студентів з різних країн світу.


   

Розташування:

Loughborough University знаходиться у місті Лафборо, що є сусідом таких міст як Лестер, Ноттінгем, Дербі та Лондон. Одна з головних родзинок університету - це найбільший кампус в країні, що розкинувся на 170 гектарах. Студентське містечко розташоване у величезному екологічному парку. З 2001 року Loughborough University повністю перейшов на відновлювальні джерела енергії. Ще один кампус університету знаходиться у Лондоні. У ньому викладаються лише магістерські програми.

 

   

Проживання:

Студенти проживають на базі університету. Навчальний заклад пропонує два види проживання: кімната з обслуговуванням та кімнати із самообслуговуванням. Кімнати розраховані на одного-двох людей.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.