Manchester Metropolitan University

Один з найбільших ВНЗ Великої Британії. Університет має одні з найсильніших програм з мистецтва, бізнесу та інженерії. Серед відомих випускників університету 22 Нобелівських лауреати, політики, бізнесмени.

 

 • м. Манчестер, Велика Британія

 • Заснований у 1824 році

Цікаві факти:

 • 70-ий серед найкращих університетів Великої Британії за версією The Guardian 2021

 • Школа мистецтв Manchester Metropolitan University - друга найстаріша школа мистецтв Великої Британії

 • Виш володіє потрійною акредитацією AACSB, AMBA, ACCA

 • Манчестер - найкраще місто у Британії, де можна жити протягом 5 років поспіль (The Economist Intelligence Unit Global Reportbility Report 2015-19)

 • Топ-15 найкращих міст світу (Time Out ‘48 Best Cities in the World’ 2019)

 • Тісні зв’язки з різноманітними компаніями та асоціаціями, включаючи АССА (the Association of Chartered Certified Accountants), CIMA (Chartered Institute of Management Accountants), RIBA (Royal Institute of British Architects) 

 • 22 Нобелівських лауреати - випускники Manchester Metropolitan University

 • Університет входить в топ-30 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Nursing & midwifery (8th), Earth & marine science (10th), Criminology (20th), Social work (9th), Hospitality, event management & tourism (15th), Film production & photography (12th), Design & crafts (12th), Fashion & textiles (6th), Drama & dance (5th) - The Guardian 2021

 

   

   

Опис університету:

 

Університет складається з 5 факультетів:

 

Факультет мистецтва та гуманітарних наук

 • Манчестерська школа мистецтв - друга найстаріша школа мистецтв у Великій Британії. Школа робить акцент як на класичному навчанні (ручні техніки та методи) так і на сучасному (робота з цифровою апаратурою і комп’ютерними програмами). Програми з архітектури створені разом з Університетом Манчестера вважаються одними з найсильніших у Великій Британії. 

 • Відділ соціальних та гуманітарних наук. Тут студенти можуть вивчати англійську філологію, історію, журналістику, комунікації. Факультет пишається тим, що багато відомих письменників та журналістів випускники саме їхнього університету.

 • Манчестерський інститут моди - один з найсильніших у Британії. Цей факультет має тісний зв’язок з індустрією, завдяки чому студенти можуть проходити практику у таких компаніях: ASOS, Burberry, Calvin Klein, Hugo Boss та інші. 

 

  Факультет бізнесу та права

  • Головним завданням бізнес-школи є навчання студентів практичним навичкам. Викладачі та професори являються справжніми професіоналами в різних сферах бізнесу і пропонують своїм учням найактуальніші знання. Висока якість освіти відмічена потрійною акредитацією: AACSB, AMBA, ACCA.

  • Програми юриспруденції мають тісні контакти з найбільшими юридичними компаніями, завдяки чому студенти можуть відвідувати гостьові лекції найкращих юристів та отримувати неоціненний досвід. 

   

  Факультет точних наук та інженерії

  • Цей факультет в університеті є одним з найбільших у Британії. Тут студенти можуть вивчати комп’ютерні науки, математику та технології, інженерію, природничі науки і навколишнє середовище. 

  • Університет проводить досліди на світовому рівні в галузі мікробіології, технологій для опорно-рухового апарату і в багатьох інших сферах. 

   

  Також у склад університету входить факультет освіти та факультет здоров’я, психології і соціального захисту. 

   

  Спілка студентів MMU є однією з найбільших студентських організацій у Великій Британії, та представляє права 37000 студентів.

   

  ВНЗ пропонує програми в більш ніж 40-ка різних областях. Багато програм включають стажування та практики (студенти цього університету стажувались у таких всесвітньо відомих компаніях як Nike, Hilton, DHL). Також студенти можуть брати участь в одній з програм за обміном у країнах Європи, Північної Америки, Австралії, Китаї, Японії, Малайзії.

   

Розташування:

MMU має два кампуси: головний розташований в місті Манчестер, а другий - в сільській місцевості графства Чешир. 

 

 

За версією різноманітних британських видавництв - Манчестер визнано найкращим містом для життя, а серед студентів він займає 4 місце по популярності. Однією з переваг життя в Манчестері є на порядок дешевші ціни на життя ніж в Лондоні, починаючи з оренди житла, закінчуючи цінами на харчування та транспорт. Завдяки тому, що у Манчестері знаходиться три університети, місто дуже молодіжне та може запропонувати розваги та заняття на будь-який смак (музичні фестивалі, театри, кіно, спортивні заходи, культурне дозвілля).

 

  Манчестер - це третє за величиною місто у Великій Британії. Це потужний економічний та індустріальний центр країни. В місті розташовані штаб-квартири і регіональні офіси таких міжнародних компаній як Kellogg’s, Adidas, Siemens, AstraZeneca, BBC, Bosch, Google. Завдяки такому розташуванню студенти ВНЗ мають можливість проходити стажування та практику у всесвітньо відомих компаніях. Також Манчестер вважається другим після Лондона центром культури та мистецтва у Британії. 

   

  Кампус в Чеширі розташований на березі озера серед мальовничої англійської природи. Студенти вчаться в сучасних навчальних класах, мають можливість відвідувати Центр сучасного мистецтва, спортивний і науковий центри, проживати в затишних гуртожитках. Всього за пів години їзди від кампуса знаходяться Манчестер і Ліверпуль.

   

Проживання:

Університет пропонує чудовий вибір помешкань, починаючи від номерів із ванними кімнатами у спільних квартирах і закінчуючи традиційними спальнями зі спільними кухнями та ванними кімнатами, які знаходяться поруч із кампусом. Усі помешкання для студентів знаходяться поблизу місцевих закладів, включаючи магазини, ресторани та кафе, і має відмінне транспортне сполучення.

 

У Манчестері доступний ряд варіантів житла в приватному секторі, включаючи приватні студентські апартаменти, будинки та квартири в оренду. Ціна варіюватиметься залежно від обраного вами варіанту, але є помешкання, яке відповідає будь-якому бюджету.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.