Middlesex University

Університет Middlesex - британський практично-орієнтований університет з поглядом у майбутнє. Цей освітній заклад готує студентів до найрізноманітніших викликів, виховуючи їхню впевненість, працюючи над навичками та зв’язками,  які знадобляться для реалізації особистісних амбіцій.

 

 • Лондон, Велика Британія

 • Заснований у 1974 році

Цікаві факти:

 • Middlesex входить у  ТОП-100, найрейтинговіших університетів Британії, молодших за 50 років згідно з Times Higher Education Young University Rankings 2020

 • Університет входить в топ-30 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Economics (13th), Film production & photography (24th), Nursing & midwifery (25th) за версією The Guardian 2020

 • Світовий рейтинг: Топ-500 (The Times Higher Education World University Rankings 2020)

 • В університеті працюють і навчаються представники більше, ніж 160 національностей

 •  У 2017 році університет здобув Срібну нагороду за якість викладання, про що було відзначено у Teaching Excellence Franework 

 • У 2018 році університет було включено у ТОП-10 транснаціональних університетів світу у рейтингу від HESA

 • В університеті Middlesex навчається близько 19,000 студентів у Лондонському кампусі та понад  37,000 студентів по всьому світу

 • Кампуси університету також знаходяться в ОАЕ, на Мальті та в Республіці Маврикій

 

   

   

Опис університету:

Історія університету розпочинається у 1878, коли у Тотенхемі було засновано St Katharine's College - підготовчий освітній заклад для майбутніх викладачів. Після злиття з іншими освітніми установами, аж у 1992 році було утворено університет Middlesex з його сучасним статусом. Назва університету була обрана через географічне розташування університету в історичних кордонах графства Мідлсекс.


 

Тепер тут навчається близько 20 000 студентів, які хочуть здобути спеціальність у тематичних межах 3 факультетів:

 • Faculty of Arts and Creative Industries  

 • Faculty of Professional and Social Sciences

 • Faculty of Science and Technology

 

Студенти університету  Мідлсекс навчаються через практичний досвід, застосовуючи свої знання для розв’язання реалістичних бізнес-завдань та професійних задач. Саме тому випускники володіють навичками та вміннями, які  цінуються роботодавцями. Університет забезпечує своїх студентів найкращим оснащенням, найновітнішими лабораторіями та студіями, які відповідають сучасним стандартам.

 

Студентське життя університету постійно покращується завдяки Студентському об’єднанню. Окрім цього, на базі університету регулярно діють понад 85 гуртків, спільнот та об’єднань за інтересами. Навчайся грати у баскетбол, приєднуйся до хорових співів, бери участь у відстоюванні студентських прав - знаходь однодумців та улюблені заняття.


Регулярні заняття чи зустрічі у гуртках можуть доповнюватися розвагами, які доступні на кампусі. Жива музика, комедійні виступи, кіно, конкурси, ігри - усе, щоб не зав’язнути по вуха виключно у навчанні. 

Щоб врівноважити кількість розважальних заходів, університет організовує дні відкритих дверей та ярмарки вакансій, щоб студентам було легше знайти роботу та працевлаштуватися в омріяній галузі. До того ж, роботу з неповною зайнятістю можна знайти навіть у межах кампусу: амбасадор курсу, студентський амбасадор, IT-асистент, перекладач, модель, музикант, спортивний асистент та безліч інших вакансій.  Працевлаштування під час навчання - це не лише чудова можливість заробити додаткові кошти, а й шанс здобути низку нових навичок - робота в команді, комунікація, комерційна усвідомленість.

На додачу, при університеті працює центр працевлаштування MDXworks. Саме завдяки його працівникам студентам легше знаходити роботу не лише під час, а й після навчання або ж для проходження практики.  

 

Для тих, хто не готовий до регулярної зайнятості - в університеті є опції для волонтерства, що не лише приносить моральну віддачу, а й додає чергову стрічку до вашого резюме й робить вас більш привабливим кандидатом в очах працедавця.   

 

Оскільки університет приймає студентів з усього світу, тут готові створювати умови для представників різних релігійних конфесій. Неподалік від університету і на кампусі є кімнати для молитов, а також місця релігійних обрядів (церкви, мечеті й таке інше).


Для студентів, які ведуть активний спосіб життя, на території університету є відкриті та закриті спортивні майданчики та зали: 2 футбольних поля, 3 корти для тенісу, баскетболу, нетболу та крикету, скеледром, столи для настільного тенісу й таке інше. Усі ці майданчики доступні для бронювання кожного, хто бажає позайматися спортом чи пограти спортивні ігри зі своїми друзями. До того ж, для студентів Мідлсекського університету доступні деякі спортивні заняття у місті - регбі, гольф, хокей, атлетика, каное або плавання.

 

Важливо відзначити, що університет посідає високе місце серед лондонських університетів за важливістю наукових досліджень, які відбуваються у його стінах. 90% досліджень, які здійснює університет, визнаються важливими на міжнародному рівні. Дослідження зазвичай проводяться у рамках наступних тем: “Людський потенціал та добробут”, “Справедливість, цінності і права”, “Творчість та культура”, “Технології та продуктивність”, “Екологічність”. Лондонський кампус співпрацює з колегами з інших кампусів університету, запрошує академіків з інших інституцій та країн, а студенти беруть участь в обміні між кампусами та іншими університетами (зокрема, University of Lisbon у Португалії, University of Helsinki у Фінляндії, University of Humboldt у Німеччині)

 

Після випуску, колишніх студентів очікує допомога у працевлаштуванні від кар’єрного центру університету, 20% знижки на подальше навчання, доступ до бібліотеки та онлайн-видань. Окрім цього, випускники Мідлсекського університету мають свою мережу, щоб було зручніше знаходити однодумців у робочому середовищі.

 

Розташування:

Лондон - місто, яке не потребує окремого географічного опису, адже відоме всім ще з уроків англійської мови у школі.
 

Саме Лондон визнано найкращим студентським містом у світі за 2019 рік, про що відзначає рейтинг QS Best Student Cities. Навчання в столиці Британії відчиняє двері в успішне майбутнє. Це динамічне міжнародне місто, де 2 000 років історії зустрічається з інноваціями та новітніми ідеями, що безумовно надихає тих, хто тут навчається.  Історичні музеї, галереї сучасного мистецтва, театри світового класу, захопливе нічне життя та зелені зони відпочинку. Саме тут можна познайомитися з майбутніми роботодавцями і здобути свій унікальний досвід у кар’єрі. 

 

 

Лондон у числах:

 • 1 000 музеїв та галерей

 • 350 майданчиків для живої музики

 • 5 000 ресторанів

 • 7 000 барів та пабів

 • 100 кінотеатрів

 • 100 парків

 

   

  Кампус університету Мідлсекс розташувався у районі Гендон, що знаходиться на півночі Лондона.  Це зелена та тиха частина міста, зручно з’єднана з іншими частинами Лондона та інших міст. Від самого університету до станції метро Hendon Central Underground station, що у 3 зоні, наземної залізниці та цілодобових автобусів  - всього лише коротка прогулянка, тому студенти можуть легко дістатися, куди їм потрібно. З Гендона до центрального Лондона - лише 24 хвилини на громадському транспорті, 33 хвилини на машині і 46 хвилин на велосипеді. З Гендона є також пряме сполучення з Лутоном, Сент-Албаном та Південно-Західним Лондоном.

   

  Життя у Гендоні не таке хаотичне, як у центрі, а отже й більш доступне, ніж в інших частинах міста. Звісно, тут є безліч ресторанів, піцерій, кав’ярень та магазинів з продукцією усього світу - риба та смажена картопля, піца, карі, халяль, кошерна їжа і звичайно традиційні супермаркети та англійські паби. Всього за 1 зупинку метро можна дістатися до великого шопінг-центру, де вибір - ще більший. А ще - тут зовсім поруч парк Sunny Hill з тенісними кортами та футбольними майданчиками у вільному доступі, а також - парк Гендон, де студенти полюбляють влаштовувати пікніки.

Проживання:

Якщо ви хочете знайти житло поблизу кампусу - ви можете обрати з-поміж місцевих резиденцій, будинків, квартир та студій на будь-який смак.Резиденції - один з найкращих варіантів для проживання, адже тут найсильніше відчувається життя у студентській спільноті. Тут зустрічається безліч цікавих особистостей, які залишаються друзями на все життя, а ще - саме тут можна навчитися ділити спільний простір з іншими та інакшими людьми з різним культурним досвідом, що прокачує навички комунікації, висловлювання власної думки, переговорів та співпраці у міжнародному середовищі. До того ж, у резиденціях доволі безпечно, адже тут працює цілодобова рецепція та служба охорони.Кімнати резиденцій звичай умебльовані. У кожній кімнаті є ліжко, тумбочка, шафа, стіл, полички та відро для сміття. Звісно, тут також є точка доступу до мережі Інтернет.Проживання у резиденції гарантується всім першокурсникам денного формату (і бакалаврату, і магістратури). З резиденцій до університету можна дістатися пішки або на транспорті. 

 

Окрім резиденцій, студенти можуть винайняти приватне житло неподалік від кампуса.  Одна з опцій - знайти кімнату у будинку, де живе сам власник, орендодавець. У такому випадку будьте готові розділяти з ним кухню, вітальню, ванну кімнату, двір та інші зони, згідно з договором оренди. Зазвичай, за таким договором вам буде потрібно заплатити депозит, щоб забезпечити дотримання та виконання його умов.

 

Ще один тип проживання  - кімната у квартирі або будинку. Такий варіант обирають ті, хто звик до спокійного ритму життя, адже тут доведеться ділити простір лише з кількома людьми. Договір про оренду такого типу укладається мінімум на 6 місяців, а в додачу - потрібно сплатити депозит готівкою, який не буде повертатися.  

 

Для короткочасного проживання у Лондоні - є безліч готелів, гест-хаусів, хостелів для будь-якого бюджету.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.