Newcastle University

Newcastle University - лідер дослідницької  діяльності у сфері машинобудування, ресурсів та енергетики, медицини та охорони здоров'я, де навчаються студенти з понад ста країн світу.

Університет, який не лише займає найвищі позиції в рейтингах, але й дає для студентів широкі можливості для проведення досліджень та  успішного працевлаштування.

 

 • м. Ньюкасл, м. Лондон, Велика Британія

 • Заснований у 1834 році

 

Цікаві факти:

 • Світовий рейтинг: 171-місце (The Times World University Rankings 2019)

 • #35 у рейтингу університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Є членом групи елітних британських дослідницьких ВНЗ  "Russell Group"

 • Університет входить у 10 найкращих у Великій Британії за наступними спеціальностями: Art (3th), Earth & marine sciences (4th), Pharmacy & pharmacology (4th), Modern languages & linguistics (5th), Engineering: chemical (5th),  Media & film studies (7th), Forensic science & archaeology (8th), Agriculture, forestry & food (8th), Dentistry (10th).

 • Понад  23 тис. студентів

 • Понад 25% іноземних студентів

 

   

Опис університету:

 

 

 

  Newcastle University - британський державний дослідницький університет, заснований на базі Школи хірургії та медицини, що заснована в 1834 році,  та Коледжу фізичних наук, який засновано в 1871 році.

  ВНЗ є членом групи елітних британських дослідницьких університетів  "Russell Group", а його дослідження заслужили світове визнання.

  Інноваційне технологічне обладнання і ліберальні методи викладання дозволяють університету  знаходити нові шляхи та відкривати нетипові методи для розв'язання проблем світового масштабу.

   

  Newcastle University є провідним у підготовці студентів за спеціальностями: "Мистецтво", "Фармація і фармакологія", "Науки про Землю і море", "Сучасні мови і лінгвістика", "Хімічна інженерія", "Фільми та медіа",  "Археологія" та "Сільське та лісове господарство та харчові продукти". Університет надає для студентів широкі можливості не лише для дослідницької роботи, але й для спортивного і творчого розвитку. Висока якість викладання та технологічного обладнання робить студентське життя комфортним і захопливим. Практичні вміння, які студенти отримують протягом навчання, неодмінно спростять процедуру пошуку роботи після завершення навчання, а також допоможуть побудувати успішну кар'єру. Недарма Університет Нью-Касла вважають одним із найкращих в Британії за рівнем працевлаштування.

   

  Ще один кампус університету знаходиться в Лондоні.

   

Розташування:

Університет розташований в містечку Ньюкасл, в честь якого й отримав назву. Місто знаходиться на північному сході Англії на березі ріки Тайн.

Ньюкасл - яскраве промислове місто, яке поєднує в собі старовинні архітектурні пам'ятки та стильні сучасні будівлі.

Кампус університету знаходиться в центрі міста і займає 50 акрів. Тут знаходяться не лише навчальні корпуси, але й бібліотека та центр фізичної рекреації та спорту.

Сучасне обладнання сприяє ефективному і комфортному навчанню та дослідницькій роботі студентів.

 

Newcastle University London розташований в Лондоні - столиці Великої Британії, провідним світовим фінансовим центром та одним із найпопулярніших туристичним міст Європи.

Місто, в якому вирує політичне: культурне та економічне життя. Тут ви не просто зможете відвідати архітектурні пам'ятки, музеї, парки, театри, кіно, бутіки, художні галереї, це місто, де ви завжди будете в епіцентрі подій.

Newcastle University в Лондоні має зручне транспортне сполучення, що дозволяє легко дістатися в будь-яку частину міста.

Сучасний стильний кампус розташований у яскравій частині Лондона - поруч із модними магазинами та культурним центром.

 

   

Проживання:

 

  Університет пропонує комфортний варіант проживання в резиденціях на території кампусу, що дозволяє студентам швидко діставатись до місця навчання, а також забезпечує доступ до комп'ютерних класів, кафе, пральні, зон відпочинку і їдалень.

  Проживання здебільшого одно- або двомісне, є кімнати відпочинку і зручний доступ до мережі Інтернет.

  Також можливий варіант проживання в сім'ї або пошуку індивідуальних апартаментів.

   

Університет Ньюкасла в Лондоні пропонує для студентів кілька варіантів проживання:

 • Chapter Spitalfields розташований менш ніж за 5 хвилин ходьби від кампуса на вулиці Мідлсекс. Це варіант одномісного проживання з особистою ванною, спільною, добре обладнаною кухнею, кімнатами відпочинку та бездротовим доступом до мережі Інтернет. Для комфортного перебування й ефективного навчання тут також є бібліотека, фітнес-студія і тренажерний зал, пральня, кіно, ігровий майданчик, кав'ярні та кафе.

 • Scape East розташований менш ніж за п'ять хвилин ходьби від станції метро Mile End і всього за одну зупинку від Олімпійського парку та Вестфілд Стратфорд, найбільшого в Європі міського торгового центру. Дістатися до університету можна на метро всього за 25 хвилин. Це варіант комфортного розміщення в просторій квартирі-студії з особистою ванною та кухнею. На території резиденції є власний ресторан, спортзал, пральня та загальна зона відпочинку з телевізорами й іграми.

 • Craft Building розташований недалеко від станцій метро Aldgate East і Whitechapel і лише за 10 хвилин ходьби від кампуса. Кімнати для одномісного проживання з особистою ванною, спільною кухнею і їдальнею, а також  На території резиденції є пральня і приміщення для зберігання велосипедів.

 • Homestay - проживання в сім'ї.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.