Northumbria University Newcastle

Університет відомий високим рівнем досліджень, орієнтованістю на бізнес і своїми академічними досягненнями. Університет розташований в центрі міста Ньюкасл-апон-Тайн, який неодноразово визнавався одним з кращих міст для студентів в Англії.

 

 • м. Ньюкасл, графство Тайн-енд-Вір

 • Заснований 1969 році

Цікаві факти:

 • Входить у топ-400 університетів у світі за версією The Times Higher Education World University Rankings 2020

 • 47-ий у рейтингу серед найкращих університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить в топ-30 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Architecture (9th), Education (9th), Design & crafts (10th), Nursing & midwifery (9th), English & creative writing (15th), Journalism, publishing & public relations (10th), Engineering: electronic & electrical (22th), Engineering: civil (17 th), Building and town and country planning (20th), Criminology (23th), Health professions (21th) за версією The Guardian 2020

 • Кожен  7 студент є іноземцем

 • Академічний  склад університету представлений більш ніж 1300 викладачами, велика частина яких - закордонні фахівці

 • Northumbria University входить в топ-10 університетів Великобританії за кількістю випускників, які займаються обраною професійною діяльністю

 • Університет займає  четверте місце в Сполученому Королівстві за кількістю стартапів серед випускників

 • Відомі випускники: Sting - музикант, Jony Ive - дизайнер компанії Apple

   

   

Опис університету:

Northumbria University бере свій початок з трьох коледжів Ньюкасла: Rutherford College of Technology, який був заснований Джоном Ратерфордом у 1880 році та офіційно відкритим у 1894 років герцогом Йоркським (згодом король Джордж V), College of Art & Industrial Design та Municipal College of Commerce.

У 1969 році ці три коледжі були об'єднані у Newcastle Polytechnic. Політехніка стала основним регіональним центром з підготовки вчителів. У 1992 році вона була реконструйована в University of Northumbria at Newcastle.

 

Northumbria University -  великий навчальним закладом, в якому навчається понад 32 тисячі студентів, включаючи іноземців з більш ніж 130 країн світу. 

Студенти вишу мають доступ до першокласних сервісів студентської підтримки і можуть приєднатися до більш ніж 100 спільнот і волонтерських організацій університету.  Тут діє величезна кількість різноманітних клубів за інтересами, є Студентський союз, покликаний допомагати студентам з їх проблемами і питаннями.

Велика увага приділяється спорту, університет має спеціальні та унікальні спортивні програми. Через програму NORTH можна брати участь в щотижневих спортивних заняттях з 20-ти різних видів спорту.

 

Університет співпрацює з великими компаніями, включаючи Nike, IBM, Nissan, Procter&Gamble, BBC та Національною службою охорони здоров'я Великобританії. Крім того, більш ніж 560 роботодавців і професійних організацій спонсорують  програми або підтверджують їх якість. 

В університеті пропонують програми бакалавріату та магістратури. Дослідницька діяльність здійснюється на чотирьох факультетах:

 • Факультет мистецтв, дизайну і соціальних наук

 • Факультет інженерної діяльності та навколишнього середовища

 • Факультет бізнесу і права

 • Факультет охорони здоров'я та біологічних наук


Сучасні лабораторії та класи, медіа-лабораторії, що супроводжується підтримкою ІТ 24/7,  дають можливість студентам максимально ефективно вчитися та займатися усім необхідним для досягнення високих результатів у різних сферах.

 

Розташування:

 

  Ньюкасл вже неодноразово визнавали найкращим містечком для студентів, він поєднує в собі надзвичайні архітектурні пам’ятки, величний замок (збудований ще в 1080 році) з сучасними ресторанами, тематичними пабами та молодіжними вечірнім життям. Також, в регіоні діє система Метрополітену та зручне  міжміське автобусне сполучення. 

   

  Університет розташувався в самому центрі міста Ньюкасл-апон-Тайн. На озеленених теренах кампусу  розташувалися новітній спортивний центр - Sport Central, що відкрився у вересні 2010 року, новітні дослідницькі центри, власна бібліотека.

   

Проживання:

Для всіх студентів пропонуються затишні резиденції, розташовані в межах студентського містечка:

 

 • Trinity Square

Відстань від кампуса: 20 хвилин пішки

Кімнати з власною ванною та доступом до інтернету. В резиденції знаходиться ігрова зона та тренажерний зал, пральня.

Trinity Square розташований над торгово-розважальним центром з кінотеатром і цілодобовою терасою, звідки відкривається неймовірний краєвид на річку Тайн. Сучасні номери розділені на 5 стильних блоків, в яких є квартири розраховані на проживання від 1 до 5 осіб.

 

 • Winn Studios

Відстань від кампуса: 5 хвилин пішки. Резиденція оснащена: особиста ванна кімната, Wi-Fi, ігрова зона, пральня. Дана резиденція розташована у гарному місці долини Усеберн з її майданчиками для мистецтва і музики. Вона пропонує широкий вибір спалень, які розміщуються у квартирах, розрахованих на 4-10 осіб.

 

 • New Bridge Street

Відстань від кампуса: 2 хвилини пішки

В резиденції доступні: власна ванна, Wi-Fi, ігрова зона, пральня.

Гуртожиток є відмінним місцем для тих, у кого активний спосіб життя. Це сучасне, спеціально побудоване приміщення для студентів знаходиться поруч з університетським містечком Campus East, поруч з місцевими магазинами і транспортними вузлами. Для учнів доступні окремі кімнати в студіях на 4-7 осіб.

 

 • Glenamara House

Відстань від кампуса: 2 хвилини пішки

В резиденції доступні: загальна ванна кімната (на кілька номерів), Wi-Fi, пральня.

Університетська бібліотека, студентський союз і сучасний спортивний центр всього за дві хвилини ходьби від резиденції.

 

 • Claude Gibb

В резиденції доступні: загальна ванна кімната, Wi-Fi, ігрова зона, пральня.

Claude Gibb - гуртожиток, розташований на кампусі університету, який пропонує повноцінне 3-х разове харчування.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.