Nottingham Trent University

Державний вищий навчальний заклад в місті Ноттінгем, Велика Британія.

 

 • м. Ноттінгем, Велика Британія

 • Заснований у 1843 році

 

Цікаві факти:

 • Навчається майже 30 000 студентів із різних країн світу

 • Nottingham Trent University був визнаний університетом року в рамках Guardian University Awards 2019

 • 16 місце серед кращих британських вишів за версією The Guardian 2019

 • 93% випускників знаходять роботу за півроку після закінчення навчання

 

   

Опис університету:

 

 

  Nottingham Trent University - це один з найпопулярніших ВНЗ Британії з відмінною репутацією в галузі викладання і провідних світових досліджень.

   

  На базі університету Nottingham Trent діють 130 студентських і спортивних клубів. Студентська рада Nottingham Trent вважається кращою студентською радою на думку the National Union of Students 2015.

   

  Nottingham Trent University є одним з кращих місць в країні для навчання в аспірантурі за версією the Guardian. Вищий навчальний заклад також має міжнародне визнання за свою роботу в галузі мистецтва та дизайну, комунікації, бізнесу, культури і засобів масової інформації.

   

  Завдяки тісним корпоративним зв'язкам і відмінній підготовці студентів до роботи, NTU має високий рівень працевлаштування випускників. Університет співпрацює з такими компаніями, як PepsiCo, Thomson Reuters і NHS.

   

  З відгуком про навчання на програмі Pre-Master's у Nottingham Trent University можна ознайомитися тут.

Розташування:

Ноттінгем - це жваве, але безпечне місто. Воно пропонує студентам ідеальне середовище для навчання та життя. Місто відрізняється великою і активною студентською спільнотою.

У Nottingham Trent University є три університетських кампуси: Міський кампус, Кліфтон і Бракенхерст. Їх загальна площа становить близько 250 га. У 2009 році ВНЗ було надано звання “Найбільш екологічно чистий університет у Великій Британії”.

 

Проживання:

Nottingham Trent University пропонує проживання в студентських резиденціях.

Університетські резиденції пропонують в цілому близько 2700 місць.

Студентам пропонуються кімнати: зі зручностями в номері, типу люкс, стандартні кімнати зі спільним санвузлом. Кімнати розраховані на одного або кількох людей.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.