Oxford Brookes University

Престижний британський державний університет, що пропонує для студентів не лише якісну освіту, але й активне студентське життя.

 • м. Оксфорд, Велика Британія

 • Заснований у 1865 році

 

Цікаві факти:

 • 33-ий серед найкращих університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить у 20 найкращих у Великій Британії за наступними спеціальностями: Journalism, publishing & public relations (1th), Health professions (3th), Hospitality, event management & tourism (4th), Art (5th), Architecture (8th), Philosophy (8th), Building and town and country planning (14th), Education (14th), Anthropology (15th), Nursing & midwifery (15th), History of art (18th), Accounting & finance (20th)

 • 17% іноземних студентів з понад 140 країн (HESA 2017/18)

 • понад 17 тис. студентів

 • 95% студентів Oxford Brookes працевлаштовані та / або продовжують навчатися протягом 6 місяців після закінчення навчання (Guardian League Tables 2019)

 

   

Опис університету:

 

 

 

  Oxford Brookes University - британський державний університет, що розпочав своє існування як Оксфордська школа мистецтв у 1865 році. У 1992 році він отримав свою сучасну назву - Oxford Brookes University.

   

  Сьогодні Університет Оксфорд Брукс - успішна спільнота працівників та студентів, де викладачі допомагають кожному студенту розкрити свій потенціал і стати не просто випускником, а фахівцем, готовим до реалій життя і здатним конкурувати на ринку праці. ВНЗ пропонує для студентів навчання на програмі Foundation, бакалавраті та магістратурі й складається із 4 шкіл:

  • Бізнес (Oxford Brookes Business School)

  • Здоров'я (Faculty of Health and Life Sciences)

  • Гуманітарні та соціальні науки (Faculty of Humanities and Social Sciences)

  • Технології, дизайн та довкілля (Faculty of Technology, Design and Environment)

  Університет вважається одним з найкращих у Великій Британії за якістю викладання, саме тому він займає провідні позиції у рейтингах британських іменитих видань.

   

  Brookes Union допомагає отримати максимум від свого студентського життя. Приєднання до товариства чи клубу - це чудовий спосіб завести нових друзів, зустріти людей зі спільними інтересами та займатися улюбленою справою. В університеті є понад 100 товариств, до яких ви можете приєднатися. Також при університеті активно пропагують здоровий спосіб життя, саме тому студенти можуть приєднатись до різноманітних спортивних команд, зокрема, можна виділити 5 команд університетського рівня: веслування, хокей, крикет, баскетбол, теніс. Музика, мистецтво та література відіграють важливу роль у житті студентів Оксфорд Брукс, як на кампусі, так і поза ним. Ви можете виступити в колективі чи класичному ансамблі, займатись режисерською чи театральною діяльністю або ж відвідати один із всесвітньо відомих музеїв та галерей Оксфорда, щоб натхненно насолодитися промовою відомого автора на літературному фестивалі.

Розташування:

 

  Місто Оксфорд, одне з найвідоміших центрів освіти у світі, славиться блискучими інтелектами, ґрунтовними дослідженнями та дивовижними відкриттями.

  Це середовище, яке надихнуло геніїв науки та літератури, і кожен студент має можливість розвиватись і творити саме в цьому середовищі.

   

  Оксфорд Брукс має 3 кампуси, які розташовані в місті Оксфорд і навколо нього, і з'єднані службою BROOKESbus:

  • Кампус Хедінгтон, одна миля до східної частини міста, - найбільший кампус. 

  • Кампус Харкорт-Хілл знаходиться у двох милях від центру міста.

  • Camat Wheatley знаходиться на краю невеликого містечка в шести милях від центру міста.

   

  У кожному кампусі є ряд зручностей, включаючи: проживання, бібліотеку, комп'ютерні кімнати, кафе, магазини, спортивні поля.

  Оксфорд Брукс володіє понад 1000 ПК з відкритим доступом, які студенти можуть використовувати в університеті.

   

Проживання:

Університет пропонує для студентів проживання в студентських резиденціях неподалік від університету. Проживання в будь-якому з кампусів Оксфорд Брукс означає, що студент отримує комфортне житло з усіма необхідними зручностями. Широкий вибір меню в університетській їдальні та кафе, можливість готувати самостійно або знайти заклад за смаком неподалік від кампуса.

Співробітники в резиденціях доброзичливі й досвідчені працівники, які роблять студентське життя комфортним та безпечним.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.