Queen Mary University of London

Один з найбільших та найпрестижніших університетів у Великій Британії. Сьогодні це вищий навчальний заклад з потужною дослідницькою базою, великою кількість навчальних програм. Також університет володіє чудовою автономною системою кампусів, які мають все необхідне для навчання, проведення дослідів та проживання. 

 

 •  м. Лондон, Велика Британія

 • Заснований у 1785 році

Цікаві факти:

 • Світовий рейтинг: №110 (The Times Higher Education World University Rankings 2020)

 • 84-ий серед найкращих університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 •  Університет входить в топ-30 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Dentistry (11th), Medicine (15th), Media & Film Studies (23rd), History (26th) - The Guardian 2020 

 • З 2012 року Queen Mary University приєднався до асоціації дослідницьких університетів Великої Британії - Russell Group.

 • 7 лауреатів Нобелівської премії серед випускників

 • “срібло” - оцінка якості викладання від Teaching Excellence Framework.

 

   

Опис університету:

Queen Mary University державний університет, який починав свою історію як Медичний коледж Лондонської лікарні. Університет утворився після об'єднання 4-х коледжів (St Bartholomew’s Hospital Medical College, London Hospital Medical College, Westfield College and Queen Mary College).  

 

Це єдиний університет у Лондоні з власним студентським містечком: гуртожитки, магазини, ресторани, банки знаходяться на території навчального закладу. 

 

У Queen Mary University викладають та досліджують велику кількість предметів у галузі гуманітарних наук, соціальних наук, медицини, стоматології, права, а  також науки та техніки. Університет проводить дослідження на найвищому рівні, для цієї мети до вищого навчального закладу запрошують кращих науковців з усього світу. 

 

Queen Mary University пропонує своїм студентам якісний рівень навчання, надихає своїми провідними світовими дослідженнями. За останні роки університет вклав понад 100 млн фунтів у свій розвиток для того, щоб запропонувати своїм студентам найкращі умови для навчання. Серед останніх розробок - Graduate Centre, вартість якого складає 39 млн фунтів, а також стоматологічний корпус Dentistry Building - перша у Великій Британії нова стоматологічна школа за останні 40 років. 

 

Університет Queen Mary пропонує своїм студентам великий вибір спеціальностей на програмах бакалаврату та магістратури, а також підготовчі курси для іноземних студентів (Foundation Program, One-Year Program). Є три факультети та міждисциплінарний інститут наук про життя та здоров'я. Вони поділяються на незалежні школи, інститути та кафедри. 

 

Факультет гуманітарних та соціальних наук:

- Школа бізнесу та менеджменту (Business and Management)

- Школа економіки та фінанси (Economics and Finance)

- Школа англійської мова та драми (English and Drama)

- Лінгвістична школа (Languages, Linguistics) 

- Географічна школа (Geography)

- Історична школа (History)

- Правнича школа (Law)

- Школа з міжнародних відносин (International Relations)

 

Факультет науково-технічний:

- Школа біоінженерії (Bioengineering)

- Школа біології та хімії (Biology and Chemistry)

- Школа електронної інженерії та інформатики (Electronic Engineering and Computer Science)

- Математична школа (Mathematical Sciences)

- Школа фізики та астрономії (Physics and Astronomy)

- Інженерна школа (Engineering)

 

Факультет медицини та стоматології:

- Інститут стоматології (Institute of Dentistry)

- Інститут превентивної медицини (Institute of Preventive Medicine)

- Центр клітин (The Centre of the Cell)

- Дослідницький інститут Вільяма Харві (William Harvey Reserch Institute)

- Інститут освіти та охорони здоров'я (Institute of Helth Sciences Education)

 

Інститут здоров'я:

- Центр обчислювальної біології (Centre for Computation Biology)

- Центр геномного здоров’я (Centre for Genomic Health)

- Центр розуму суспільства (Centre for Mid in Society)

- Інститут біоінженерії (Institute of Bioengineering)

 

Queen Mary University пропонує підтримку своїм студентам. Діє соціальна служба, яка допомагає студентом з пошуком тимчасової роботи, стажування, створенню резюме і підготовці до співбесіди. А також допомога у виборі майбутньої професії. Зв'язки університету з різноманітними компаніями та підприємствами допомагає студентам з пошуками роботи після випуску. Завдяки цьому університет увійшов у топ-10 лідерів по початковій зарплаті випускників та працевлаштуванню.

 

Розташування:

Кампуси університету знаходяться в досить жвавих районах Лондона, недалеко від району Шордитч (мистецький квартал), центру розвитку моди (р-н Хокстон), а також ділових кварталів Сіті та Кенері-Уорф. Поруч з головним кампусом знаходиться великий парк Міленіум, де можна відпочити та провести час. Також поруч знаходиться спортивний центр, тут ви можете скористатись басейном та фітнес-клубом. 

 

Студенти постійно організовують різноманітні заходи. Це і екскурсії, і вечори живої музики, і вечірки в нічних клубах, і театральні вистави. Сумувати точно не доведеться! 

 

Queen Mary University має 5 кампусів у самому Лондоні. Всі кампуси мають хорошу інфраструктуру довкола. Хороше транспортне сполучення дозволяє потрапити до центру міста дуже швидко.


 

  The Mile End

  Головний кампус університету. Саме тут знаходиться адміністративні корпуси, бібліотека, театр та лекційні зали. Розміщуються факультети - Humanities, Social Sciences, Science and Engineering.

   

  Whitechapel 

  На території кампусу розташовані School of Medicine and Dentistry, також the Blizzard Institute for Health Sciences Education, медична бібліотека, Institute of Dentistry та Royal London Hospital. 

   

  Charterhouse Square

  Це штаб-квартира медичних досліджень для the Wolfson Institute of Preventive Medicine, the John Vane Science Centre, Joseph Rotblat Building та Кардіологічний центр. Також тут проживають студенти медичного факультету.

   

  West Smithfield

  Кампус включає St Bartholomew’s hospital та West Smithfield Medical Library. Це домівка для науково-дослідних центрів з питань серцево-судинної системи, раку, епідеміології та охорони здоров’я. 

   

  Lincoln’s Inn Fields

  Тут базується Postgraduate Law Centre. Цей кампус для студентів, які вивчають право та юриспруденцію.

   

Проживання:

Якщо ви іноземний студент, університет надасть вам можливість проживання у резиденції Queen Mary Hall або допоможе у пошуках проживання за допомогою партнерських провайдерів. 

 

Проживання можливе у:

- одномісні номери стандарт (з вигодами)

- одномісні номери економ (з вигодами)

 

Номери оснащені всім необхідним: ліжко, гардероб, стіл, крісло, полиці, настільна лампа, мініхолодильник. 

- загальна кухня з повним оснащенням

- інтернет

- опалення

- прибирання кухні та спільних зон

- охорона

 

Найбільші кампуси університету - Mile End та Whitechapel мають чудове транспортне сполучення з містом. Проживання у кампусах надає вам чудову можливість навчатись та комунікувати з іншими студентами з усього світу. 

Найбільший кампус Mile End має все необхідне для проживання, навчання та спілкування з іншими студентами. Тут ви знайдете кафе, бари, дискотеки, цілодобову бібліотеку, комп'ютерну лабораторію та все необхідне для заняття спортом. Кампус знаходиться за кілька хвилин від навчальних корпусів та необхідної інфраструктури. 

 

Для студентів, які навчаються на бакалавраті є 2,250 кімнат, які розташовані біля або у Mile End, 360 кімнат для студентів медичних спеціальностей у Whitechapel та у місті Лондон, 26 кімнат адаптовані для студентів з інвалідністю. 

 

Aspire Point - це нова розробка в Стратфорді, яка забезпечує доступний простір для життя та навчання 445 аспірантам. З резиденції відкривається чудовий краєвид на Лондон та Олімпійський парк королеви Єлизавети. До головного студентського містечка ви доберетесь всього за 20 хв громадським транспортом. Також університет пропонує 251 житлових та навчальних приміщень у Sherron House. Це менше ніж за 10 хв ходьби від головного кампусу та недалеко від популярних районів Брік Лейн та Шордитч.


Університет прагне зробити так, що б студенти відчували себе в безпеці. Доступна цілодобова рецепція, щоб надати необхідну інформацію, відповісти на запитання, повідомити про погане прибирання чи обслуговування. На території кампусу працює цілодобова охорона.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.