Queen's University Belfast

Один з провідних університетів Великої Британії з більш ніж 150-річною історією, розташований в адміністративному центрі Північної Ірландії, Белфасті.

 

 • м. Белфаст, Велика Британія

 • Заснований у 1845 році

 

Цікаві факти:

 • Світовий рейтинг: #201-250 (The Times World University Ranking 2020)

 • #53 у рейтингу університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • ТОП-100 у світі за напрямком Law (#85) - The Times World University Ranking 2020

 • Queen's University Belfast входить в топ-10 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Dentistry (4th), Agriculture, forestry & food (7th), Anthropology (7th), Criminology (9th), Building and town and country planning (2nd), Pharmacy & pharmacology (6th) - The Guardian 2020

 • Навчається близько 24 000 студентів із різних країн світу

 • 96% випускників знаходять роботу за пів року після закінчення навчання

 • Входить в престижне об’єднання британських університетів Russell Group

 • 2 випускники університету лауреати Нобелівської премії

 • Має більш як 150 студентських спільнот та 50 спортивних клубів

 

   

Опис університету:

Queen's University Belfast був заснований в 1845 році і став дев'ятим університетом Великої Британії. Університет повинен був стати альтернативою Trinity College Dublin, який в той час повністю контролювався англіканською церквою. У 1908 році університет об'єднав три королівських коледжі в містах Корк, Голуей і Белфаст.

 

Навчання в Університеті Квінс Белфаст поєднує в собі одночасно кращі традиції і новий прогресивний погляд на освіту. Це навчальний заклад зі світовим ім'ям, репутація якого підтверджується численними нагородами. Queen's University Belfast відомий як передовий науково-дослідний центр. Він характеризується високими стандартами викладання. Університет акцентується на якості проведених досліджень: 77% наукових проектів мають статус міжнародного значення. За останні 3 роки університет виграв Королівський Ювілейний приз за дослідження і застосування технологій в області кібербезпеки і заснував 4 дослідні інститути.

 

   

Розташування:

 

  Белфаст, столиця Північної Ірландії, є її головним адміністративним, економічним та культурним центром. Белфаст - одне з наймолодших столичних міст світу, і воно дуже швидко росте. За даними Британської Ради, вартість життя в Північній Ірландії - найнижча у Великій Британії.

   

  Кампус Queen's University Belfast знаходиться в центральній частині Белфаста на березі річки Лаган поблизу від місцевого ботанічного саду.  У пішої доступності від кампуса є залізнична станція.

   

Проживання:

Проживання в резиденції Queen's University Belfast гарантовано всім першокурсникам університету. Багато студентів старших курсів також живуть в резиденціях. Всього в Queen's University Belfast є 3400 кімнат, велика частина яких одномісні і з власною ванною.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.