Robert Gordon University Aberdeen

Шотландський державний університет, що пропонує інтенсивні навчальні програми, орієнтовані на ринок праці — випускники університету успішного знаходять роботу та будують кар'єру.

 

 • м. Абердин, Велика Британія

 • Заснований у 1992 році

Цікаві факти:

 • 76-ий серед найкращих університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить в топ-30 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Art (12th), Fashion & textiles (15th), Social work (18th), Pharmacy & pharmacology (20th), Building and town and country planning (30th) - The Guardian 2020

 • 3-й у Шотландії за загальним рівнем задоволеності студентів (National Student Survey 2019)

 • Золота нагорода за видане викладання Teaching Excellence Framework (TEF, 2017)

 • 97,6% випускників працевлаштовуються або продовжують навчання протягом 6 місяців після закінчення навчання (2016/17 DLHE опитування, HESA 2018)

 • 2-е місце у Великій Британії та 46-те у світі за рівнем зайнятості випускників (QS Graduate Employability Rankings 2020)

 

   

Опис університету:

Robert Gordon University Aberdeen - британський державний університет, розташований в Абердині, Шотландія, Велика Британія. Історія навчального закладу сягає 1668 року, коли був створений Robert Gordon's Hospital. У 1823 році утворився Aberdeen Mechanics' Institution. У 1965 році став Robert Gordon's Institute of Technology й у 1992 отримав статус університету. Свою назву навчальний заклад отримав на честь Роберта Гордона, підприємця та мецената.

 

Зараз університет приймає понад 16 000 студентів, із яких близько 11 000 студентів навчаються на програмі бакалаврату і 5 000 - на магістерських програмах. Також університет пропонує підготовчі програми для міжнародних студентів перед вступом на бакалаврат та магістратуру. Шотландський навчальний заклад також набув популярності серед іноземних студентів: сюди прибувають студенти із понад 140 країн світу.

 

Robert Gordon University Aberdeen пропонує широкий спектр інтенсивних навчальних програм:

 • Бізнес (Aberdeen Business School)

 • Прикладні соціальні науки (School of Applied Social Studies)

 • Комп'ютерні науки й цифрові медіа (School of Computing Science & Digital Media)

 • Творчий та культурний бізнес (School of Creative & Cultural Business)

 • Інженерія (School of Engineering)

 • Мистецтво (Gray's School of Art)

 • Здоров'я (School of Health Sciences)

 • Право (The Law School)

 • Медсестринство й акушерство (School of Nursing & Midwifery)

 • Фармація і науки про життя (School of Pharmacy & Life Sciences)

 • Архітектура і будівництво (The Scott Sutherland School of Architecture & Built Environment)

 

Практичний підхід до навчання, міцні зв'язки, сучасні засоби навчання та програми, орієнтовані на ринок праці, забезпечують студентам фантастичний досвід перебування в університеті, отримуючи при цьому знання та навички, необхідні для успішної кар’єри.

 

Robert Gordon University Aberdeen отримав Золоту нагороду за видатне викладання у Teaching Excellence Framework (TEF), що відносить університет до 20% найкращих університетів Великої Британії.

 

Університет підтримує технічний прогрес і забезпечує студентів найновішими засобами для навчання. Інновації та підприємництво є основою діяльності університету, де студенти здобувають практичні навички, підприємницькі знання, розвиток та адаптація до змін, які відбуваються у світі.

 

Robert Gordon University Aberdeen є одним із найуспішніших шотландських університетів за рівнем працевлаштування: 97,6% випускників працевлаштовуються або продовжують навчання протягом 6 місяців після закінчення навчання (2016/17 DLHE опитування, HESA 2018).

 

Розташування:

Robert Gordon University Aberdeen розташований в Абердині — місто на східному узбережжі Шотландії, адміністративний центр областей Абердин та Абердиншир.

 

Абердин — це космополітичне, творче та мультикультурне місце: тут працюють і навчаються люди з усього світу. Кожен із понад 16 000 студентів стає частиною жвавого, яскравого міста, привітного для студентів, з багатою культурою, безліччю магазинів, ресторанів, живою музикою, барами та нічним життям. Абердиншир має приголомшливу берегову лінію з величезними дивовижними піщаними пляжами та мальовничими рибальськими місцями, а також близько 300 замків, величні будинки та руїни.

 

 

 • Абердин названий найкращим у Шотландії та входить в топ-10 у Великій Британії міст для життя і роботи (Demos-PwC Good Growth for Cities Index November 2019)

 • Абердин вважається одним із найдоступніших міст Великій Британії (QS World University Rankings 2019)

 • Абердин входить в топ-10 найкращих студентських міст у Великій Британії (QS Top Universities 2019)

   

  Robert Gordon University Aberdeen інвестував 120 мільйонів фунтів стерлінгів у розвиток свого кампусу, включаючи сучасні спеціальні будівлі та приміщення, сучасне навчальне та дослідницьке обладнання та спеціальні навчальні аудиторії та лабораторії.

   

  Garthdee campus - головний кампус університету, що розташований на південному заході міста.

   

Проживання:

Robert Gordon University Aberdeen забезпечує студентів комфортним та доступним житлом неподалік кампусу. Усі резиденції обладнані кухнями для самостійного приготування їжі та її зберігання: плита, духовка, витяжка, мікрохвильова піч, чайник, тостер, холодильник, морозильна камера, полиці. Спальня містить ліжко, стіл, стілець, шафу, полиці й тумбочки.

 

Crathie Student Village - резиденція, що приймає 96 студентів і пропонує проживання в одномісних кімнатах з особистою ванною та кухнею на кількох осіб. Будівля розташована неподалік центру міста і навчальних корпусів.

 

Garthdee Towers - резиденція пропонує для студентів 49 спалень з особистим душем та раковиною. Резиденція розташована у прибережному кампусі університету поряд із навчальними корпусами. Мешканці ділять між собою спільну кухню, що обладнана для приготування справ.

 

Ramsay Development - резиденція, що пропонує 29 одномісних кімнат з особистою ванною кімнатою. Студенти ділять спільну кухню та простір їдальні на 3, 4, 5 або 6 осіб. Резиденція знаходиться за 5 хвилин ходьби від кампуса і за 20 хвилин від Union Street.


Woolmanhill Flats - найбільша резиденція, що вміщує 730 кімнат і розташована за 10 хвилин ходьби від Union Street та 20 хвилин їзди на автобусі до кампуса. Резиденція пропонує проживання в одномісних кімнатах з особистою ванною або зі спільним санвузлом. Мешканці ділять загальну кухню та відпочинковий простір.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.