Royal Holloway, University of London

Британський престижний дослідницький університет, з одним із найкрасивіших кампусів у країні, що пропонує високоякісні навчальні програми, практичний досвід і широкий спектр стажувань для своїх студентів.

 

 • м. Егхем, графство Суррей, Велика Британія

 • Заснований у 1985 році

Цікаві факти:

 • 42-ий серед найкращих університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить в топ-20 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Classics & ancient history (7th), Film production & photography (10th), Media & film studies (16th), Physics (17th), Computer science & information systems (19th), English & creative writing (19th), Earth & marine sciences (20th), History (20th) - The Guardian 2020

 •  Топ-300 у світі за версією The Times Higher Education World University Rankings 2020

 • Університет входить у 25% британських університетів, що за досягнення у дослідницькій роботі, отримали оцінку "провідні у світі" або "чудові на міжнародному рівні" Research Excellence Framework (REF 2014)

 • Понад 10 500 студентів

 • 19% міжнародних студентів

 

   

Опис університету:

Royal Holloway, University of London - британський державний дослідницький університет, заснований у 1985 році у місті Егхем, передмістя Лондона, Велика Британія. Навчальний заклад сформувався з двох коледжів, заснованих двома соціальними піонерами, Елізабет Джессер Рейд і Томасом Холлоуеєм. Це було одними з перших місць у Британії, де жінки могли отримати вищу освіту. Коледж Бедфорд у Лондоні вперше відкрив свої двері у 1849 році, а Королівський Коледж Холлоуей було відкрито в 1886 році королевою Вікторією — це все ще головне місце кампусу. У 1900 році Коледжі стали частиною Лондонського університету, а в 1985 р. вони об'єдналися й утворили знайомий вже нам Royal Holloway.

 

Зараз університет приймає понад 10 500 студентів з понад 100 країн світу і пропонує широкий спектр програм бакалаврату та магістратури у своїх 3-х школах:

 • Мистецтво та суспільні науки (Faculty of Arts & Social Sciences)

 • Управління, економіка та право (Faculty of Management, Economics and Law)

 • Наука (Faculty of Science)

 

 

   

  Royal Holloway здобув репутацію світового рівня у галузі досліджень і співпраці: налагоджені зв'язки з бізнесом та промисловістю, благодійними неурядовими організаціями та урядом. Університет надає широкий спектр послуг у різних сферах, аби допомогти розв'язати проблеми та побудувати довгострокову стратегію успішного існування тієї чи іншої компанії. Діяльність університету охоплює ліцензування інформаційних систем, консультації та комерціалізацію, спільні дослідження та розробки, контрактні та технічні послуги та інше. Студенти при цьому отримують прекрасні можливості для здобуття практичного досвіду, стажувань та подальшого працевлаштування.

   

  Студентський союз університету має заслужену репутацію одного з найкращих у Великій Британії. Він пропонує широкі можливості розваг та додаткових занять: від участі у музичних гуртках та комедійних виставах до кабаре, кіновечорів та простих дружніх посиденьок.

   

Розташування:

Кампус Royal Holloway, University of London - один з найкрасивіших у світі. Університет має великий простір для навчання, відпочинку та соціалізації з барами та кафе, якісним житлом та спортивними спорудами. Все це розташовано на 135 акрах приголомшливої паркової зони. Більшість занять відбувається на кампусі, саме тут найчастіше проживають студенти першого року навчання.

 

Founder’s Building - одна з найефектніших університетських будівель у світі, де також знаходиться знаменита картинна галерея університету, що містить прекрасну колекцію вікторіанських картин Томаса Холлоуея. Також тут є студентська каплиця, обідній зал, бібліотека і студентська резиденція.

 

 


 

   

  Виш розташований у графстві Суррей, на південному сході Англії, всього за 40 хвилин їзди від Лондона і в семи милях від Хітроу. Royal Holloway знаходиться недалеко від привабливого села Енглфілд Грін і за десять хвилин ходьби від містечка Егхем. Завдяки чудовому залізничному сполученню студенти можуть з легкістю дістатись до столиці з її широким спектром розваг, різноманітними заходами та можливостями.

   

  Найближчі міста Стайн-апон-Темза, Віндзор та Річмонд пропонують зайнятися шопінгом, перекусити, відвідати театр і кіно або ж обрати відпочинок на природі у Великому Віндзорському парку чи на озері Вірджинія-Вотер.

   

  Однак студентам не обов'язково покидати кампус, аби весело і цікаво провести час, оскільки Royal Holloway організовує безліч заходів і пропонує широкі прекрасні можливості для відпочинку, занять спортом чи іншими активностями.

   

Проживання:

Royal Holloway, University of London забезпечує студентів якісним та комфортним житлом. Студенти можуть обрати варіант відповідно до власних потреб та пріоритетів.

 

Резиденції для студентів бакалаврату:

Резиденції з харчуванням, де студенти можуть насолоджуватись свіжо приготованими стравами у своїй їдальні. У кожній із резиденцій також є холодильник та мікрохвильова піч для закусок та напоїв.

 • Founder's - резиденція, що пропонує для студентів одномісні та спільні кімнати зі спільною ванною та кухнею, де коридори ділять студенти однієї статі. 

 • Kingswood 1 і 2 - резиденція пропонує одномісні та спільні кімнати зі спільною ванною та загальною кухнею. 

 • Reid - резиденція з одномісним розміщенням та особистою ванною кімнатою.

 

Також студенти можуть обрати резиденції, де вони готуватимуть самостійно. Резиденції з обладнаною кухнею:

 • George Eliot Halls external - резиденція з одномісними кімнатами, спільною ванною та загальною кухнею.

 • Gowar and Wedderburn - резиденція з одномісними кімнатами, особистою ванною кімнатою та спільною кухнею і їдальнею.

 • Williamson, Tuke and Butler - резиденція з одномісними кімнатами, особистою ванною кімнатою та спільною кухнею і їдальнею.

 • Runnymede 1 і 2 - резиденція з одномісними кімнатами, особистою ванною кімнатою та спільною кухнею і їдальнею.

 

Усі резиденції для студентів магістратури передбачають самостійне приготування їжі:

 • George Eliot - резиденція з одномісними кімнатами, спільною ванною кімнатою та кухнею.

 • Highfield Court - резиденція з одномісними кімнатами, особистою ванною, загальною кухнею та їдальнею.

 • Penrose Court - резиденція з одномісними кімнатами, спільною ванною кімнатою та кухнею.

 • Gowar - резиденція з одномісними кімнатами, особистою ванною, загальною кухнею та їдальнею.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.