Royal Veterinary College University of London

Royal Veterinary College (RVC) - це найбільша і найстаріша ветеринарна школа в англомовному світі. Вона належить до групи закладів вищої освіти University of London.

 

 • Лондон і  Гартфордшир, Велика Британія

 • Заснований у 1791 році

Цікаві факти:

 • RVC - це одна з небагатьох ветеринарних шкіл у світі, яка має акредитацію від Royal College of Veterinary Surgeons (RCVS) в Британії, European Association of Establishments for Veterinary Education (EAEVE) в ЄС, і від Council on Education of the American Veterinary Medical Association (AVMA) в США та Канаді

 • Акредитація RCVS дозволяє випускникам коледжу отримувати ліцензії для роботи в Ірландії, Австралії, Новій Зеландії і Південній Африці

 • Навчальна програма з медсестринства акредитована в Британії завдяки RCVS та в ЄС завдячуючи Accreditation Committee for Veterinary Nursing Education (ACOVENE), а програма з біологічних наук має акредитацію від Royal Society of Biology

 • Згідно з результатами оцінювання якості викладання Teaching Excellence Framework (TEF), ветеринарний коледж має золоту нагороду, що є показником найвищої якості

 • Royal Veterinary College слідує політиці соціальної відповідальності та екологічності, фокусуючись на таких сферах: енергія та викиди вуглецю, екологічне пересування, ресурси та сміття, збереження води, покращення дикої природи

 

   

Опис університету:

RVC має захопливу історію виникнення. Ще у 1770 році працівники аграрної сфери замислилися над тим, що в країні є лише один експерт з медичною освітою по роботі з тваринами - француз Charles Benoit Vial de St Bel. Сталося це у момент, коли відсторонили від змагань найкращого спортивного коня, який перемагав вже багато років підряд. Після його смерті, знадобився професіонал, який вказав би на причину його сили, швидкості, витривалості і майже раптової смерті. Тоді ж у співпраці єдиного ветеринара, агросоюзу та лондонського комітету було побудовано першу ветеринарну школу на місці, де зараз стоїть сучасний кампус у Лондоні. У 1772 році там розпочали своє 3-річне навчання перші 4 студенти. У 1875 році коледж вперше отримав грамоту від Королеви Вікторії і вже за 100 років з кінного медпункту перетворився на науково-освітню інституцію, яка випускає професіоналів міжнародного рівня.

 

У 1949 Royal Veterinary College приєднався до групи вишів University of London, зберігаючи свою незалежність завдяки королівській відзнаці, а згодом - відкрив ще один кампус у Гартфордширі. З часом коледж об’єднав в собі ще й госпіталь для тварин, дослідницький інститут патології тварин і Лондонський інноваційний центр біологічних наук. 

 

Сьогодні коледж має 2 навчальні кампуси - у районі Кемден, що у Лондоні, а також у Хокшеді, Гартфордшир. При школі у Хокшеді діє також ферма, де студенти мають практичні заняття і проводять дослідження.  

Оскільки коледж має довгу й цікаву історію, у його музеях та бібліотеках накопичилися унікальні екземпляри книг, публікацій та експонатів. Серед колекцій видань можна навіть знайти каталог єдинорогів. 

 

Коледж пропонує до вивчення бакалаврські та магістерські програми з ветеринарної медицини, ветеринарного медсестринства та біологічних наук. У предметному рейтингу від The Guardian університет посідає 7 місце у Британії завдяки галузі Veterinary science, а біологічні науки підносять університет на 68 сходинку в національному предметному рейтингу найкращих університетів Британії. 

 

Факультети та відділи Royal Veterinary College відповідають викликам сучасного світу, а тому дослідження, викладання та клінічні активності у коледжі є провідними у галузі ветеринарії. Зокрема, дослідження, які здійснюються у коледжі, є важливими для госпіталів, які діють при коледжі, серед них - Queen Mother Hospital for Animals - найбільший у Європі центр лікування маленьких тварин. 

 

Програми навчання у коледжі приваблюють студентів усього світу, які мріють стати ветеринарами, дослідниками, ветмедсестрами чи урядовцями, відповідальними за тваринний світ. 

А ті, хто завжди мріяв вивчати біологічні науки, можуть долучитися до коледжу на правах студентів, щоб мати змогу взяти участь у дослідженнях та коопераціях на базі London BioScience Innovation Centre, який діє при коледжі. 

 

Ще однією перевагою коледжу є активна співпраця з бізнесами та компаніями в індустрії, адже саме таким чином забезпечується постійний технологічний та науковий розвиток. Завдяки обміну досвідом та знаннями провідні дослідження знаходять собі практичне застосування, полегшуючи життя людей і тварин.

 

Розташування:

Лондон визнано найкращим студентським містом у світі згідно з рейтингами від QS Higher Education Group і Times Higher Education. Усе завдяки культурному різноманіттю, якості ринку праці та гостинності до міжнародних студентів з усього світу. 

 

Навчаючись у RVC, ви можете сповна поринути в життя британської столиці - яскраве нічне життя, панорами міста, від яких перехоплює дух, смачна їжа різних культур, музеї, кіно, театри, концерти та місцеві жителі зі своїми традиціями та звичками.  Варто зауважити, що для студентів часто діють знижки на вхід у музеї, а безліч заходів відбуваються взагалі безкоштовно для відвідувачів! 

 

 

 

 

Кампус у Камдені

Камден (Лондон) - один з творчих та самобутніх районів Лондона, відомий своїми ярмарками, яскравою культурою та музичними майданчиками. Він розташувався на півночі від Центрального Лондона та Вест-Енду. Тут протікає канал, який перетворює район на маленьку Венецією, а також зеленіє відомий Regent’s Park та приваблює туристів Лондонський музей та зоопарк.  Камден - це чудове місце для студентського життя. 

 

У кампусі Камдена  протягом перших 2-х років навчаються усі студенти ветеринарної медицини, а ті, хто вивчають біомедичні науки - відвідують цей кампус протягом всього свого курсу. Тут є усі необхідні умови як для викладачів, так і для якісного навчання студентів - дослідницькі лабораторії, навчальний ресурсний центр, кімната для розтинів, великі лекторії, аудиторії для групових практичних занять, тихі кімнати для навчання і бібліотеки. Окрім цього, у центрі кампусу діє кав’ярня і студентський простір, де також можна відпочити, попрацювати чи повчитися. А ще тут діє спортзал, безкоштовний для усіх студентів, анатомічний музей, госпіталь для тварин і  Лондонський центр інновацій та біологічних наук.

 

  Кампус у Хокшеді (Гартфордшир)

  Гартфордшир знаходиться всього за 20 хвилин подорожі потягом від центрального Лондона, але тут яскраві вогні міста змінюються на спокійні краєвиди, а швидкий темп життя - приємно сповільнюється. 

   

  Кампус Хокшед знаходиться у Гартфордширі, неподалік від містечка Potters Bar. Дістатися туди можна на потязі, через станцію London King’s Cross, а звідтіля - на безкоштовному автобусі.
  Життя поза шумним та швидким містом має свої переваги - помірний темп життя, цікаві місця для часопроведення, свіже повітря, прекрасна природа, можливість гуляти околицями та досліджувати місцеві краєвиди.  Ветеринарний коледж має свій власний маршрут з елементами для вивчення токсикології та медичним садом. 

   

  Соціальне життя - необхідна складова студентського досвіду, тому у RVC студенти можуть приєднатися до клубів та гуртків за інтересами. Зокрема, близько 600 студентів зараз є учасниками спортивних секцій при університеті - від вейкбордингу до бадмінтону. Крім спорту, студенти можуть обрати собі об’єднання за інтересами з-поміж наступних:

  • Добробут тварин

  • Ковзани

  • Гірські прогулянки

  • Гурток сценічної майстерності 

  • Човниковий клуб

  • Спільнота веганів та вегетаріанців

  • Спільнота любителів вина

  • Спільнота азійців 

  • Йога та медитація

  • Хор

  • Клуб фрісбі

  • Гурток мистецтва та інші

   

  Найближче місто, куди студенти зазвичай переїжджають після першого року життя у гуртожитку, - це Potters Bar. Це містечко на околиці Лондона, що виникло ще у 13 столітті і досі зберігає історичний дух у своїх будівлях та вулицях. Тут є велика кількість ресторанів та магазинчиків, а також церков різного віросповідання. 

   

  У кампусі Хокшед навчаються студенти медсестринського відділення, а також медики-ветеринари на своїх останніх 3-х курсах. Звісно, тут є усе необхідне для теоретичного та практичного навчання - просторі лекторії, лабораторії, великі бібліотеки, предметні центри клінічних навичок, ендемічних та невідкладних станів, лабораторія руху та структур, центр клінічних досліджень, лікарні для маленьких тварин, коней та університетська ферма. Кампус є повністю самодостатнім, тому тут є ще й усе необхідне для позакласного життя - ресторани, бари, спортивні центри та відкриті майданчики, студентські гуртки й таке інше.

   

Проживання:

RVC готовий забезпечувати житлом у резиденції 95% першокурсників бакалаврату. 

Різноманітний вибір житла доступний в кожному кампусі коледжу:

 • Камден (Лондон)

  • College Grove

  • Mary Brancker House

  • Intercollegiate Halls of Residence (University of London)

 • Хокшед (Гартфордшир)

  • College Close (for Veterinary Nurses)

  • Student Village

  • Odiham Hall

 

Якщо ви вирішили проживати у приватному секторі, є кілька аспектів, які потрібно врахувати. University of London Housing Service (ULHS) допомагає студентам RVC з пошуком такого житла. Спеціалісти готові надавати порадити та супровід у пошуку житла, а також перелік особливих рекомендацій, які не дозволять першокурсникам потрапити у незручну ситуацію. 

 

Оскільки мова йде про ветеринарний коледж, важливим є питання домашніх улюбленців. На жаль, в університетських резиденціях тримати домашніх тварин не дозволяється. У приватному секторі теж досить складно знайти орендодавців, які пустять вас у своє житло з домашнім улюбленцем, проте можливо.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.