Swansea University

Британський державний університет, що пропонує високоякісні навчальні програми на території мальовничого узбережжя Уельсу. Виш, який студенти віднесли до одного із найкращих університетів Британії.

 

 • м. Суонсі, Велика Британія

 • Заснований у 1920 році

Цікаві факти:

 • 31-ий серед найкращих університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить в топ-20 у Великій Британії за наступними спеціальностями: American studies (2nd), Medicine (4th), Media & film studies (5th), Engineering: materials & mineral (6th), Nursing & midwifery (7th), Physics (7th), Social policy & administration (9th), Engineering: general (9th), Classics & ancient history (12th), Criminology (12th), History (14th), Computer science & information systems (18th), Sports science (18th), Social work (19th) - The Guardian 2020

 • Світовий рейтинг: Топ-300 (The Times Higher Education World University Rankings 2020)

 • Понад 90% досліджень університету класифікуються як "чудові на міжнародному рівні" або "провідні у світі" (Research Excellence Framework, 2014)

 • Золота нагорода за видане викладання Teaching Excellence Framework (TEF, 2017)

 • 5 зірок за високу якість викладання (QS Stars global university rating system)

 • Топ-10 у Великій Британії за рівнем задоволеності студентів (NSS 2019)

 

   

   

Опис університету:

Swansea University - британський державний науково-дослідний університет, заснований у 1920 році у місті Суонсі, Уельс, Велика Британія. Чарівні кампуси на уельському березі роблять університет привабливим місцем і для студентів, і для персоналу з усього світу. Мультикультурна спільнота забезпечує студентам різносторонній розвиток, широкі можливості й доброзичливу атмосферу для всіх, хто прибуває в Суонсі. 

 

Університет приймає своїх студентів на програми бакалаврату, магістратури, докторантури, а також підготовчі програми для міжнародних студентів у своїх 7-ми школах:

 • Мистецтво і гуманітарні науки (College of Arts and Humanities)

 • Інженерія (College of Engineering)

 • Науки про людину і здоров'я (College of Human and Health Sciences)

 • Право (Hillary Rodham Clinton School of Law)

 • Менеджмент (School of Management)

 • Медицина (Swansea University Medical School)

 • Науки (College of Science)

 

Висококваліфіковані викладачі старанно працюють над ростом і розвитком своїх підопічних, прищеплюючи їм пристрасть до навчання і мотивуючи їх до академічного росту. Swansea University здобув Золоту нагороду за видатне викладання на думку Teaching Excellence Framework (TEF, 2017), а також 5 зірок за високу якість викладання від QS Stars global university rating system, що свідчить про справжню відданість працівників університету своїй справі.

 

Університет вважається одним із найкращих серед таких гуманітарних спеціальностей: американські науки, медіа і кіно, класична і древня історія, історія та соціальна робота. Високі рейтингові позиції займають такі технічні спеціальності, як: інженерія, фізика, комп'ютерні науки та інформаційні системи. Також інтенсивну підготовку пропонують програми медицини, медсестринства та акушерства, кримінології та спортивних наук.

 

Викладацька майстерність підтримується дослідницькою роботою, яку викладачі спільно зі студентами здійснюють при університеті. Науково-дослідна діяльність — це не лише практичне осмислення проблеми, але й пошук оригінального та оптимального виходу. Міждисциплінарні дослідження, які проводить університет спонукають студентів використовувати всі свої академічні ресурси, застосовувати критичне мислення, працювати в команді й розвивати лідерські якості.

 

Проблеми, з якими стикається людство сьогодні — це новий виклик дослідницькій сфері, який вимагає діяти у співпраці з бізнесом, індустрією та організаціями. Починаючи з 1920 року, науково-дослідні результати впливають на розвиток суспільства, як локально, так і глобально. Зараз університет відносять до топ-30 наукомістких університетів, при тому понад 90% досліджень класифікуються як "провідні у світі" чи "чудові на міжнародному рівні".

 

Успіх університету підтверджується не лише нагородами за дослідницьку роботу і високоякісне викладання, але завдяки задоволенню самих студентів, які прибувають у Swansea University: навчальний заклад входить в топ-10 у Великій Британії за рівнем задоволеності студентів (NSS 2019).

 

Розташування:

Swansea University знаходиться у місті Суонсі — прибережне місто, розташоване на півдні Уельсу, адміністративний центр області Суонсі. Місто є другим за розміром в Уельсі після Кардіффа, тут проживає понад 200 000 мешканців. Історично Суонсі розвивався як центр металургії та гірничої справи, зокрема видобутку та обробки міді. Сьогодні найголовніші сектори економіки Суонсі — це муніципальне управління, освіта та охорона здоров'я, торгівля, готельно-ресторанний бізнес, банківська справа, фінанси й страхування. 

 

 

Прибережне розташування і різноманітний ландшафт зробили Суонсі чудовим центром різних видів активного відпочинку, таких як: плавання, вітрильний спорт, водні лижі, серфінг, риболовля, катання на каное, веслування та туристичні походи. У місті й передмістях знаходиться кілька театрів. Влітку п'єси Шекспіра регулярно ставлять просто неба в замку Ойстермаут, а в Сінглтон-Парку в Скетті проходять вечірки й концерти. Проходять і кілька фольклорних фестивалів, в Понтардаве і на півострові Гауер.

 

 

   

  Swansea University володіє двома кампусами:

  • Singleton Park Campus - кампус, розташований у парку та ботанічному саду, з видом на пляж Суонсі-Бей.

  • Bay Campus - кампус, розташований на пляжі на східній стороні Суонсі.

   

  На території обох кампусів розташовано понад 15 центрів харчування, де студенти можуть знайти варіанти страв на будь-який смак та дієту.

   

  Library & Information Centre - бібліотечно-інформаційний центр, що налічує понад 800 000 книг і періодичних видань, а також надає доступ до широкого спектра електронних ресурсів, включаючи понад 23 000 електронних журналів. Студенти можуть використовувати понад 1000 навчальних приміщень, майже половина з яких обладнані ПК.

   

  Sports Village - спортивний центр, що використовується університетом для спортивних навчальних програм, а також для занять інших студентів у вільний час. Для відвідувачів доступні: крита 6-смугова бігова доріжка, гімнастичний зал, спортивний зал, тенісні корти, майданчики для сквошу і скелелазіння. Відкриті споруди просто неба містять 8-смугову доріжку для бігу та освітлені ігрові поля для регбі, футболу, лакросу та крикету.

   

  Університет забезпечує студентів сучасним навчальним середовищем з широкими можливостями позакласних заходів. Незалежно від того, що саме цікавить студентів: спорт, культура, мистецтво, політика чи медіа — вони можуть приєднатись до одного зі 120 товариств або 50 спортивних клубів, чи просто відвідувати заходи, які відбуваються на кампусі.

   

Проживання:

Swansea University забезпечує студентів широким спектром місць проживання, як на кампусі, так і поза ним.

 

Житло на кампусі:

 

 • Singleton Park Campus

Усі резиденції на території кампусу розташовані неподалік з навчальними корпусами, а також поряд із Sports Village, Singleton Hospital і Swansea Bay. Резиденції пропонують 1182 кімнати для проживання: стандартні одномісні спальні, одномісні спальні з особистою ванною кімнатою. Також студенти можуть обрати варіант проживання з самостійним приготуванням їжі або ж оплатити готовий план харчування. У кожній кімнаті є безлімітний доступ до Wi-Fi. На території резиденцій є пральні, якими можуть користуватись її мешканці. Студенти перебувають під постійним наглядом і у будь-який час можуть звернутись до команди управління житлом на місцях.

 

 • Bay Campus

Кампус забезпечує студентів найсучаснішими засобами для навчання і проживання. Студенти, які проживають на Bay Campus, мають прямий доступ до пляжу та набережної. Резиденції на кампусі забезпечують житлом понад 2000 студентів і пропонуються проживання у двомісних кімнатах з особистою або загальною ванною кімнатою, стандартних одномісних кімнатах з особистою ванною та одномісних кімнатах преміум-класу. Окрім особистих кімнат, студенти можуть користуватися загальними кімнатами відпочинку з великим телевізором. У кожній кімнаті є безлімітний доступ до Wi-Fi. На території резиденцій є пральні та місце для зберігання велосипедів, якими можуть користуватись її мешканці.

 

Проживання поза кампусом:

 

 • Hendrefoelan Student Village

Найбільший центр проживання поза кампусом, що приймає 686 студентів. Розташований у житловому районі за декілька хвилин від місцевих магазинів та кафе, а також має власні центри прання та барбекю. Розташований за 2 милі від кампуса Singleton Park (приблизно 30 хвилин ходьби). Мешканці HSV отримують безкоштовний проїзний на автобус на весь навчальний рік. Автобусні маршрути регулярно відправляються, як до кампусів, так і до центру міста. Студенти мешкають в одномісних кімнатах зі спільною ванною, здебільшого на 4 осіб. Студенти, які мешкають в Hendrefoelan Student Village самостійно готують їжу. У кожній кімнаті є безлімітний Wi-Fi. Також мешканці даної резиденції отримують доступ до паркування на території.

 

 • Beck House

Житло складається з 6 великих вікторіанських будинків, які пропонують проживання для іноземних студентів, магістрів, сімейних пар та інші. Beck House розташований у районі узбережжя за 1,5 км від кампуса Singleton Park, поряд із місцевими магазинами, банками, пабами та місцями харчування. Студенти проживають в одномісних кімната з особистою або спільною ванною кімнатою, а також у сімейних квартирах. Мешканці користуються паркованням на місці.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.