The University of Dundee

Один з кращих університетів Шотландії. Не зважаючи на невеликий розмір, цей вищий навчальний заклад впевнено тримає лідерство в регіоні за показниками по працевлаштуванню, кількості наукових досліджень та відкриттів світового значення. 

 

 • м. Данді, Шотландія

 • Заснований у 1881 році

Цікаві факти:

 • Світовий рейтинг: Топ-250 (The Times Higher Education World University Rankings 2020)

 • 29-тий серед найкращих університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Виш посідає 4-е місце серед університетів Шотландії

 • Університет входить в топ-30 за наступними спеціальностями Dentistry (3rd), Design & crafts (18th), Law(4th), Biosciences (14th), Modern languages & linguistics (15th), Politics (9th), Social work (9th), Fashion & textiles (10th), Medicine (6th), Law (4th), Anatomy & physiology (29th), Pharmacy & pharmacology (29th), Engineering: civil (23rd), Forensic science & archeology (6th), Mathematics (23rd), Philosophy (23rd), Chemistry (29th), Physics (29th), Earth & Marine Science (29th), Anthropology (29th), Computer science & information system (23rd), Engineering: general (29th), Engineering: mechanical (27th), Media & film studies (29th), Sociology (29th), Building and town and country planning (29th), Architecture (11th), Film production & photography (29th), Education (19th) - The Guardian 2020

 • The University of Dundee зайняв 11 місце серед університетів Великої Британії за загальним задоволенням студентів у 2020 році за версією National Student Survey (NSS). 87,4 % студентів денної форми навчання на бакалаврі задоволені своїм навчанням

 

   

   

Опис університету:

The University of Dundee заснований у 1881 році як коледж університету Сент-Ендрюс, Сполученого Університету Сент-Ендрюс та Коледжу Св. Марії, а у 1967 році королівською хартією він отримав статус університету. Головний корпус знаходиться у місті Данді. Університет володіє великими музейними колекціями, які збирались ще з XIX століття. Вони включають живопис, наукові інструменти, медичне обладнання та інше.

 

Студентські резиденції, бібліотека, навчальні корпуси, студентські об'єднання, спортзали, все знаходиться в пішій доступності одне від одного. Живучи у кампусі, студенти опиняються в центрі міста. Зовсім поруч знаходяться культурні пам'ятки, кафе, ресторани, магазини та бари. 

 

Бібліотека - це важлива частина будь-якого кампусу. Головна бібліотека вишу працює до 02:30 ранку і 24 години на добу під час іспитів. Це сучасна бібліотека з зонами для відпочинку, зонами для групового навчання, тут все організовано на вищому рівні. В університеті ви знайдете багато клубів та асоціацій, які організовують дозвілля студентів. Це поїздки по чудових місцях Шотландії, уроки на пляжі в клубі серфінгу, підйоми на гірські вершини. Багато студентів подорожують самостійно, відвідують історичні місця на автомобілях, автобусах та навіть велосипедах. 

 

В університеті існує - Студентська асоціація університету Данді (Dundee University Students Association - DUSA). Будівля DUSA - це центр для всіх студентських запитів щодо житла, студентських ЗМІ, благодійних організацій, тут вам нададуть допомогу з будь-якого питання. 

 

Університет також відомий своїми дослідженнями, які проводять у різних сферах: від штучного інтелекту до аерокосмічної інженерії та аналізу даних на виявлення наркотиків. 

 

Для іноземних студентів університет пропонує навчання у International College Dundee (ICD). Вам допоможуть засвоїти основні предметні знання та вдосконалити рівень англійської мови. З досвідченими викладачами та невеликими класами ви отримаєте першокласне навчання, а також індивідуальні вказівки, необхідні для адаптації до вашого нового життя.  Коледж розташований у головному студентському містечку. Це надає чудову можливість приєднатись до активної та дружньої студентської спільноти. Після успішного завершення навчання в International College Dundee, студенти продовжують навчання на обраному курсі в The University of Dundee.

 

Розташування:

Місто Данді розташоване на східному узбережжі країни, на північному березі затоки Ферт-оф-Тей. Данді має хорошу транспортну розв'язку з іншими містами. До найбільших міст Единбург та Глазго можна доїхати дуже швидко та легко, насолоджуючись чудовими краєвидами Шотландії. А чотири основні аеропорти Шотландії, які працюють як з національними авіакомпаніями, так і з дешевими лоукостами, дозволяє легко дістатись до всіх основних центрів Великої Британії та Європи. 

 

 

В наші дні Данді також називають City of Discovery (“місто відкриття”). Це пов'язано з Робертом Фолконом Скоттом, чий дослідницький корабель “Дискавері” був побудований у Данді у 1901 році для першої експедиції капітана Скотта в Антарктиду.

 

   

  Творчість та інновації в крові жителів міста Данді. Це місце народження шотландської індустрії відеоігор та улюбленого в усьому світі Grand Theft Auto. Ще більше про любов до інновацій свідчить V&A Dundee (музей дизайну) розроблений Кенго Кума. 

   

  Данді - це одне з найбезпечніших міст Великої Британії, та 2-ге найбезпечніше у Шотландії. 

   

  Як і університет, місто Данді є міжнародним та багатокультурним. Тут проживають жителі багатьох країн та етнічних культур. В межах досяжності від кампуса ви знайдете безліч національних ресторанів, спеціалізованих магазинів (китайські, індійські, польські та ін.). Місто живе насиченим життям.

   

 

Проживання:

Студенти проживають в комфортабельних умовах, односпальні кімнати з вигодами в номері.

 

Belmont Flats

Резиденція знаходиться біля головного кампусу за 10 хвилин ходьби від центру міста. Поруч спортивний зал університету, тенісні корти, басейн, будівля DUSA, головна бібліотека. 

Квартири Belmont вміщують 340 студентів. 60 учнів у квартирах прем'єр-класу з 5-ма спальнями та 280 студентів у стандартних квартирах з 6-ти спальнями. Всього 60 автономних квартир, кожна квартира має повністю обладнану кухню з їдальнею та зоною відпочинку. 

У кімнаті - ліжко, стіл, крісло, гардероб, полиця для книг, дзеркало, інтернет.

 

Belmont Tower & Balford Flats

Резиденція розташована за 10 хвилин від центру міста. 

Belmont Tower вміщує 80 студентів у межах 10 окремих квартир. У кожній квартирі є 8 спалень (6 прем’єрських та 2 стандартних). У кожній квартирі є власна повністю обладнана кухня з обідньою зоною. 

У кімнаті - ліжко, стіл, крісло, гардероб, полиця для книг, дзеркало, інтернет.

 

Balford Flats

Двоповерхова резиденція, на кожному поверсі якої проживає по 13 студентів (усі номери стандарти). На кожному поверсі є 2 кухні з обідньою зоною.

Ці квартири найближче знаходяться до Асоціації студентів. Вони підходять тим, хто хоче максимально скористатись яскравою програмою студентського дозвілля.  

У кімнаті - ліжко, стіл, крісло, гардероб, полиця для книг, дзеркало, інтернет.

 

Heathfield

Резиденція знаходиться за 10 хвилин від центру міста. 

Поруч спортивний зал університету, тенісні корти, басейн, головна бібліотека. Тут може проживати 426 студентів (71 квартира з 6-ти спальнями). У кожній квартирі є повністю обладнана кухня з їдальнею та зоною відпочинку. Хітфілд пропонує високоякісне житло, що сприяє спокійному та безпечному робочому середовищу для студентів. 

У кімнаті - ліжко, стіл, крісло, гардероб, полиця для книг, дзеркало, інтернет.

 

West park Flats

Розташовані в центрі між міським кампусом та лікарнею Ninewells & Medical School. Приблизно 1.5 км від головного кампусу. West park Flats вміщує 140 студентів: 20 учнів можуть проживати у 5-ти кімнатних прем'єр-квартирах, 120 студентів у стандартних 2-х кімнатних квартирах. У кожній квартирі є повністю обладнана кухня з їдальнею та зоною відпочинку.

У кімнаті - ліжко, стіл, крісло, гардероб, полиця для книг, дзеркало, інтернет.

 

West park Villas

Резиденція була відкрита у 1996 році та вміщує 160 студентів. У житловому корпусі знаходяться 16 квартир з 10-ма спальнями, приблизно 1.5 км на захід від головного кампусу. У кожній квартирі є повністю обладнана кухня з їдальнею та зоною відпочинку. 

У кімнаті - ліжко, стіл, крісло, гардероб, полиця для книг, дзеркало, інтернет.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.