UCLAN University of Central Lancashire

The University of Central Lancashire - це чудова ціль, якщо ви шукаєте освіту світового класу і прагнете незабутнього студентського життя.  

 

 • Престон, Вестлейк, Бернлі, Велика Британія; Ларнака, Кіпр

 • Заснований у 1992 році

Цікаві факти:

 • 72-ий серед найкращих університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 •  Університет входить в топ-30 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Social work (5th), Art (12th), Health professions (25th), Pharmacy & pharmacology (15th), Fashion & textiles (8th), Architecture (16th), Accounting & finance (29th), Drama & dance (12th), Social policy & administration (22nd), Forensic science & archeology (30th), Chemistry (2n), Hospitality, event management & tourism (22nd) - The Guardian 2020 

 • За кількістю студентів, цей університет входить у ТОП-20 найбільших університетів Великої Британії

 • Університет має срібну нагороду за викладацькі досягнення - TEF Silver

 • Згідно зі світовим рейтингом, у 2019-20 UCLan потрапив у ТОП- 6% найкращих університетів світу 

 • Більш як 95% випускників працевлаштовуються протягом 6 місяців після завершення навчання 

 • Місто Престон, де знаходиться головний кампус університету, було визнаним найдешевшим та одним з найбезпечніших міст для студентів у Британії згідно з акредитацією Purple Flag

 

   

   

Опис університету:

Історія цього освітнього закладу сягає корінням ще 1828 року, коли на місці сучасного університету діяв The Institution For The Diffusion Of Useful Knowledge. Після того, там виникали Harris Art College, Preston Polytechnic, а згодом і Lancashire Polytechnic, яка у 1992 році здобула статус університету. 

 

Сьогодні університет має 4 кампуси - Preston, Burnley і Westlakes в Британії, та Cyprus-кампус на Кіпрі.

 

Preston-кампус

У Престоні розташувався головний корпус університету UCLAN. Цей кампус досить компактний, проте зручний завдяки чудовим транспортним сполученням та близькості до центру міста. 

 

Кампус Westlakes

Новітній кампус Westlakes розташувався у Вестлендському парку технологій та науки у Західній Камбрії. Університет тут зосереджений на інноваційному мисленні про реальний світ, тому здійснює позитивний вплив і на місцеву спільноту, і на світ в загальному. Тут академічне навчання вдало поєднується з практикою, а студенти випускаються готовими до працевлаштування. 

 

Кампус Burnley 

UCLan Burnley було засновано у 2010 році, щоб задовольнити освітні потреби Східного Ланкаширу. Саме завдяки цьому кампусу з’явилася інфраструктура, необхідна для економічного, культурного та соціального розвитку регіону. Тепер місцеве населення має більше можливостей отримати якісну освіту та успішне працевлаштування в майбутньому. 

 

Кампус на Кіпрі 

У місті Ларнака вже 8-ий рік працює кампус UCLan, повністю ліцензований на Кіпрі. Цей університет визнається завдяки своїй відданості чудовому викладанню та практичному навчанню, впливовим дослідженням, інноваційному підходу та якісним знанням, які можуть покращити соціально-економічну ситуацію в країні. 

 

В університеті є безліч спеціальностей для навчання. Зокрема, підготовчу програму можна пройти у напрямку Arts або Science. Бакалаврські ступені можна отримати у галузі мистецтва, науки, інженерії та правознавства. Вибір магістерських програм - теж досить широкий: хімія, інженерія, комп’ютерна справа, математика, фармацевтика, фізика, природничі науки. 

 

Університет відомий серед інших завдяки чудовому викладанню мистецтва, архітектури, фармацевтики та соціальних наук, адже в національному предметному рейтингу саме завдяки цим галузям університет входить у ТОП-20 найкращих. Такі предмети, як фінанси та бухгалтерський облік, біонауки, будівництво та планування міст, інженерія, науки про здоров’я, кіновиробництво та фотографія, журналістика та видавнича справа, фізика і спорт - підносять університет у ТОП-50 найкращих в країні. 

 

Університет має велику спільноту науковців та дослідників, які підтримують студентські починання у спробах створити винаходи та відкриття, які змінюватимуть світ. Дослідження відбуваються у наступних тематичних межах: 

 • мистецтво, культура, спадок 

 • громадянство, суспільство і справедливість 

 • здоров’я та добробут

 • людство, місця та довкілля  

 • соціальна відповідальність, бізнес та підприємства 

 • трансформаційні науки та технології 

 

Більше, ніж 95% випускників університету UCLan отримують пропозицію про роботу у перші пів року по закінченню навчання. Усе завдяки розгалуженій системі роботодавців, з якими співпрацює університет, яких є більш як 1000. 

 

Розташування:

Престон - місто на заході Англії, яке було визнане одним з найдешевших у Британії для студентів, а також найкращим містом для того, аби жити та працювати тут.  

Дружня атмосфера, привітність до різних культур та сучасні настрої утворилася в місті завдяки величезній кількості студентів - а їх тут близько 30 000. Кампус університету розташований на відстані короткої прогулянки до центру міста, залізничної станції та автовокзалу. У місті майже все знаходиться у пішій доступності, проте транспортна система тут теж добре розвинена.

 

Незалежно від того, чи ви шукаєте культурну програму відпочинку, чи хочете сходити на шопінг, чи весело провести час на вечірці, чи прогулятися зеленими зонами - у Престоні є все. 

 

Більше ніж 750 будівель міста Престон внесені у перелік Англійської архітектурної спадщини, тому гуляти містом одне задоволення. Якщо цікавитеся історією та мистецтвом - Harris Museum and Art Gallery зустріне вас безкоштовним входом.


 

  Якщо ви шукаєте, де перекусити, у Престоні є як відомі всьому світу мережеві кав’ярні та ресторани, так і унікальні місцеві  заклади з гастрономічними традиціями різних країн - англійська, іспанська, грецька, центрально-східна кухні та інші. 

   

  Плануєте сходити за покупками? Центральні вулиці міста чекають вас у своїх наймодніших бутіках, а вулички типу Winckley Street чи Cannon Street потішать вас дивакуватими крамничками та кав’ярнями, де можна купити різні унікальні цікавинки. 

   

  Якщо ви належите до тих студентів, які полюбляють розважатися вечорами, а не вчитися, - місто має для вас безліч пабів, барів, танцювальних майданчиків та нічних клубів з доступними цінами та теплою атмосферою.

   

  Для любителів відпочинку на природі у центрі міста є чудові сквери та парки, де можна сховатися від шумних вулиць. До того ж можна насолоджуватися прогулянками та іграми типу фрісбі біля води, адже через місто протікає річка Рібл. Окрім цього, з одного з парків починається мальовничий 21-мильний веломаршрут в околиці міста.  Всього за 20 хвилин на автобусі можна дістатися до природного заповідника Brockholes Nature Reserve чи парку Beacon Fell County Park. Якщо маєте ще більше часу на дослідження околиць - вирушайте у подорож на поїзді, щоб розвідати місцеві замки, палаци чи велетенські національні парки. 

   

  У місті і на території університету є сучасні спортивні майданчики, фітнес-центри, поля та зали, тому тримати себе у формі зможе кожен охочий. До того ж на кампусі діє духовний центр для людей з різними вірами та світоглядами, де проводяться медитації, йога та інші активності з релігійним підґрунтям.

   

Проживання:

Усім студентам, які вперше вступають в UCLan, гарантована кімната в одному з університетських гуртожитків. 

 

Майже усі резиденції обладнані таким чином, щоб там могли проживати студенти з медичними особливостями. У деяких гуртожитках зручності (туалет та душ) розташовані прямо в кімнаті, у деяких - на поверсі. Є апартаменти на одного, двох, трьох-семи студентів, які не проти проживати разом. У кімнатах з покращеними умовами є телевізор та зона відпочинку для всіх.  Вартість проживання в гуртожитку коливається від 78 фунтів за тиждень з однієї людини до 110 фунтів.

 

Варто пам’ятати, що кожен студент може розраховувати на підтримку персоналу з будь-яких питань.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.