Ulster University

Ольстерський університет - це молодий, динамічний та інноваційний університет, який знаходиться у центрі місцевої громади Північної Ірландії, але при цьому він прагне здійснювати свій вагомий внесок у суспільство в цілому. Відомий своєю освітою світового класу, Ольстер прагне змінювати життя студентів, розширювати  горизонти і розвивати навички, необхідні кожному в умовах сьогоднішньої економіки.

 

 • Белфаст/Колрейн/Деррі/Джорданстаун, Північна Ірландія, Велика Британія

 • Заснований у 1865, у 2014 р. отримав сучасну назву Ulster University

Цікаві факти:

 • 59-ий у рейтингу серед найкращих університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить в топ-30 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Accounting & finance (29th), Music (11th), Drama & dance (30th), Social work (26th), Hospitality, event management & tourism (2nd), Social policy and administration (23th), Nursing & midwifery (18th), Geography & environmental studies (12th), Biosciences (7th), Engineering: mechanical (19th), Engineering: general (12th), Engineering: electronic & electrical (9th), Building and town and country planning (28th), Pharmacy & pharmacology (2nd), Anatomy & Physiology (21th), Art (23rd), Firm production & photography (2nd) за версією The Guardian 2020

 • Університет Ольстер вважається однією з найбільш перспективних освітніх установ у світі, яка входить у 25% найкращих університетів Великої Британії за провідними світовими дослідженнями згідно з REF 2014, причому 72% дослідницької діяльності університету визнано “провідними у світі” та “'досконалими на міжнародному рівні”

 • Студенти університету Ulster високо оцінюють своє задоволення від навчання у цьому університеті, про що свідчить National Student Survey 2018 року, де університет посідає 23 сходинку серед 154 британських освітніх закладів. 

 • Британський виш має велику кількість видатних випускників, серед яких депутати Кейт Хой, Грегорі Кемпбелл, Мішель Гілдернеу, Роберта Блекмен-Вудс та колишній заступник першого міністра Північної Ірландії Марк Дуркан, представники місцевого самоврядування, письменники та автори (Енн Девлін, Діна Джеффріс, Колін Дюріес, Калам Ніл, Адан Мак Пулін, Джеральд Дау, Брендан Хемілл), художники, композитори (Брайан Ірвін) й багато інших

 • Університет має один з найвищих показників працевлаштованості випускників - більш як 92% колишніх студентів знаходять роботу протягом перших пів року після випуску

 

   

   

Опис університету:

Історичне коріння вишу сягає вікторіанської епохи, адже один з перших кампусів, який тепер діє у складі Ольстерського університету, був заснований ще у 1865 році під назвою Magee College. Майже через століття цей коледж набув статусу університету, а згодом - перетворився на New University of Ulster. У 1982 році, внаслідок об’єднання з Ольстерською політехнікою, виникає University of Ulster, який вже у 2014 перейменовується на Ulster University.

 

Не дивлячись на заплутану історію, університет непохитно дивиться в майбутнє. Тепер тут навчається понад 24 тисячі студентів з усього світу.  Університетська діяльність, перш за все, направлена на студентів. Нещодавно для зручності був розширений Magee campus, а у 2020 році планується відкриття осучасненого кампуса у Белфасті. Крім цього, на базі Ольстеру було засновано першу у Північній Ірландії Медичну школу для магістрів.

 

Кожен з кампусів університету пропонує до вивчення широкий вибір бакалаврських та магістерських програм, які допоможуть студентам відточити навички, необхідні для успішної кар’єри. Здобути ступінь бакалавра, зокрема, можна на факультеті мистецтв, гуманітарних та соціальних наук, факультеті комп‘ютерних наук, інженерії та штучних середовищ, факультеті наук про життя та здоров’я чи в Бізнес-школі при Ольстерському університеті.   

 

У позакласний час студенти беруть участь у різноманітних соціальних заходах, розвагах, подорожах та інших активностях, які організовуються студентським об’єднанням. Окрім цього, невіддільною частиною студентського життя є членство  в різноманітних гуртках і клубах, де можна зустріти нових людей, розважитись, спробувати свої сили у новому занятті і здобути досвід, який вдало доповнить ваше резюме. Атлетика, комедії, дебати, політика чи серфінг - кожен знайде заняття до душі. А ще тут діє спортивна організація, яка координує понад 65 спортивних гуртків - від стрільби з лука до волейболу. 

 

Ще однією позакласною активністю є волонтерство. Прагнеш безпосередньо здійснювати вплив на суспільство? Хочеш здобути волонтерський досвід чи просто зустріти друзів та розважитися з користю? Отримуй волонтерську акредитацію від Ulster EDGE Award and Millennium Volunteers.

До того ж, в Ольстері добре розвинена мережа підтримки студентів, тому кожен може отримати безкоштовні поради та консультації щодо навчання, проживання, поведінки у стресових ситуаціях чи інших питань, які виникають.

 

Наукова діяльність університету має неабияке значення, адже всіляко покращує соціальний, економічний  та культурний добробут регіону. До того ж, результати досліджень визнаються на світовому рівні.

 

Зі своїми випускниками університет вибудовує довічні відносини, пропонуючи 10% знижку на подальше навчання, безкоштовний доступ до бібліотеки, доступ до мережі випускників, знижки на членство у спортивних центрах при університеті й підтримку у працевлаштуванні. А на додачу, випускникам пропонується програма менторства, що передбачає індивідуальну комунікацію випускників з колишніми студентами Ольстера, які вже досягли певного успіху у своїй кар’єрі.

 

Розташування:

Ulster University має кампуси у 4 містах Північної Ірландії, а також представництво у 2 містах Англії - у Лондоні та Бірмінгемі.

 

Белфаст - це столиця і найбільше місто Північної Ірландії, розташоване на березі річки Лаган на сході країни. Ще з початку 19 століття місто Белфаст стало індустріальним центром країни завдяки успіхам у текстильному виробництві, табачній продукції та кораблебудівництві. Саме тут у 1911 році на воду був спущений Титанік. Сьогодні Белфаст залишається одним з головних портів країни. Тепер тут ще й діють 2 аеропорти.

 

 

Кампус Ольстерського університету у Белфасті знаходиться у центрі, в яскравому Кафедральному районі міста. Саме тут студентам забезпечуються усі умови для прогресивного навчання, викладання та дослідницької діяльності. Традиційно кампус у Белфасті асоціюється з мистецькими спеціальностями, але насправді тут є безліч інших опцій для вивчення.  Саме тут досить часто відбуваються різноманітні фешн-шоу та виставки, а ще - тут розташувалася ресторан  “Академія” для тренувань. 

 

Колрейн - малесеньке містечко на усті річки Бан, що знаходиться 90 км на північний захід від Белфаста. Населення міста складає всього лише 25 000 осіб, проте саме тут вартість на житло є найвищою в усій Північній Ірландії. Красиві околиці, поля для гольфу, зони відпочинку - усе це в постійному доступі для жителів Колрейна. Хоча вдень вулиці міста вирують життям, вночі тут досить спокійно. 

 

 

Кампус Ольстера знаходиться всього на відстані 1 милі від  Колрейна, а до сусідніх приморських міст Портуш чи Портстеорт - лише 3 милі. Майже до самісінького входу в університет доїжджає потяг з Белфаста, тому університет знаходиться у легкому доступі для більшості студентів.  Якщо обрати житло неподалік від кампуса, тут можна буде насолодитися дивовижними краєвидами долини річки Бан та місцевими пляжами, а ще - легко соціалізуватися завдяки місцевим барам, ресторанам та клубам. На кампусі, до того ж, є свої зони відпочинку, розваг, комп’ютерні лабораторії та спортивні центри.
 

   

  Деррі (або Лондондеррі) - старовинне місто, яке зберегло свої середньовічні мури до сьогодні, розташоване на пагорбі у північно-західній частині Ольстера, що у Північній Ірландії. Деррі є одним з найрозвинутіших економічних центрів країни, а за кількістю населення він поступається лише Белфасту. Місто поділене річкою Фойл на дві частини, які з’єднані між собою кількома мостами. 

   

   

  Головний навчальний корпус кампусу Maggie, оточений лабораторіями, лекторіями та танцювальними студіями,  виходить вікнами на річку Фойл. На кампусі є кілька ресторанів, кав’ярень, магазинчиків та банкоматів. Для тих, хто веде активний спосіб життя, тут знаходиться мульти комплексний спортзал, фітнес студія та кілька спортмайданчиків з натуральним і штучним покриттям.  

   

  Джорданстаун - дрібний населений пункт за 7 миль на північ від Белфаста, де знаходиться найбільший кампус Ольстерського університету. Крім університету, тут ще є кілька магазинів, шкіл, боулінг-клуб та досить великий парк, де відбувається 3-денний фестиваль Loughshore. Джорданстаун - одне з найпривабливіших місць для життя у Північній Ірландії.


  У Джорданстауні знаходиться найбільший кампус Ольстерського університету, який оточений зеленими галявинами та деревами. Лише за сотню метрів від кампуса розкинувся парк Loughshore. Саме тут тренуються провідні атлети Північної Ірландії, тому умови для спорту тут близькі до ідеальних. У центрі кампусу, окрім офісу студентського об’єднання, є банк, ресторани, магазинчики, кав’ярні, сендвіч-бари та офіси.

   

  У кожному з цих міст вирує студентське життя,  проте тим, хто полюбляє спокійне життя, варто обрати Джорданстаун або Колрейн. Своєю чергою, Белфаст і Деррі - для любителів великих, швидких та дещо хаотичних міст.

   

Проживання:

Ulster University має широкий вибір типів житла, які відповідатимуть вашим потребам, смакам чи бюджету.  Зазвичай, житло розташоване неподалік або ж впритул до університетського кампуса, тому на навчання чи позакласні активності можна дістатися зовсім швидко. При виборі житла студентам пропонується вказати свої вподобання: проживати зі співмешканцями однієї статі чи обох статей, з людьми які вживають чи не вживають алкоголь, у найтихіших місцях чи там, де вирує студентське життя.  Окрім цього, університет заохочує студентів до проживання зі своїми друзями, тому якщо ви вступаєте в Ольстер разом зі своїми знайомими - про це можна повідомити службу підбору житла.

Варто зауважити, що в Ольстері є кімнати та квартири, обладнані для проживання людей, які пересуваються на візках або мають інші фізичні особливості.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.