University of Aberdeen

Один із найстаріших університетів Шотландії та Великої Британії загалом, що не лише своєю історією, але й видатним викладанням та дослідницькою діяльністю здобув міжнародне визнання та стабільно посідає високі місця в британських та світових рейтингах.

 

 • м. Абердин, Шотландія, Велика Британія

 • Заснований у 1495 році

Цікаві факти:

 • 34-ий серед найкращих університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить в топ-20 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Medicine (2nd), Anthropology (4th), Sociology (7th), Law (9th), Anatomy & physiology (12th), Engineering: general (14th), Physics (14th), Earth & marine sciences (20th), Pharmacy & pharmacology (21st) - The Guardian 2020

 • 168-ий у світі за версією The Times Higher Education World University Rankings 2020

 • Шотландський університет року 2019 (The Times and Sunday Times Good University Guide 2019)

 • Третій найстаріший університет Шотландії та п'ятий у Великій Британії

 • П'ять нобелівських лауреатів

 • Спільнота зі 130 національностей

 • Абердин — друге найбільш доступне місто для студентів у Великій Британії (Royal Bank of Scotland Student Index 2017)

 • Випускники інженерно-технічних спеціальностей отримують найвищі зарплати у Великій Британії (DfE LEO dataset, June 2017)

 • Високо оцінений у Research Excellence Framework (REF 2014) за дослідницькою роботою у сфері екології та екологічних досліджень ґрунту

 • 76% досліджень університету за версією Research Excellence Framework (REF 2014) є "провідними у світі" або "чудовими на міжнародному рівні"

 

   

   

Опис університету:

University of Aberdeen - британський державний науково-дослідний університет в Абердині, Шотландія. Це старовинний навчальний заклад, заснований у 1495 році, що робить його третім найстарішим університетом Шотландії та п'ятим найстарішим у Великій Британії. Сьогодні Університет Абердина стабільно входить до топ-200 найкращих ВНЗ світу та 35 найкращих університетів Великої Британії. У 2019 році University of Aberdeen посів 31 місце у світі за впливом на суспільство на думку Times Higher Education University. А також був названий університетом року в Шотландії у 2019 році за версією The Times and Sunday Times Good University Guide.

 

Університет пропонує бакалаврські та магістерські програми у своїх 5-ти школах:

 • Мистецтво і суспільні науки (Arts and Social Sciences)

 • Науки про життя та медицина (Life Sciences and Medicines)

 • Фізичні науки (Physical Science)

 • Бізнес (Business School)

 • Магістерські науково-дослідні програми (Postgraduate Research School)

 

Студенти мають можливість отримувати знання, які їм передають висококваліфіковані викладачі університету, що активно займаються науковими дослідженнями, беруть участь у міжнародному співробітництві тої чи іншої галузі, зосереджуючись на розв'язанні проблем, що постають перед нашим суспільством та економікою.

 

Бізнес-школа University of Aberdeen може пишатись своїм міжнародним факультетом з понад 40 активними дослідниками, що зарекомендували себе на світовій арені та мають міці професійні зв'язки з бізнес-спільнотою.

 

Школа мистецтва та суспільних наук пропонує широкий вибір предметів, гнучку навчальну програму та свободу у самовираженні.

 

Школа наук про життя та медицини — це динамічний науково-дослідний центр, де навчається понад 3000 студентів бакалаврату та магістратури з усього світу.

 

Школа фізичних наук розташована в нафтогазовому промисловому центрі Великої Британії й пропонує широкий вибір програм інженерних та енергетичних спеціальностей, які відповідають поточним та майбутнім потребам сектору й отримують підтримку зі сторони промисловості.

 

Післядипломна науково-дослідна школа університету підтримує партнерські стосунки з різноманітними компаніями, що забезпечує професійний та кар'єрний розвиток студентів шляхом налагодження контактів з наставниками та роботодавцями.

 

Університет вважається одним із найкращих у Великій Британії у підготовці медичних спеціальностей: факультет медицини, антропології, анатомії та фізіології, фармації та фармакології. Також високо цінується підготовка на гуманітарних факультетах соціології і права й технічних спеціальностях: інженерія, фізика, земні та морські науки.

 

Розташування:

University of Aberdeen розташований в однойменному місті Абердин, що є другим найбільш доступним містом для студентів у Великій Британії за версією Royal Bank of Scotland Student Index 2017.

 

Університет володіє трьома кампусами: один в Катарі (Доха) і два у Великій Британії (Абердин):

 

 • Old Aberdeen

Кампус — це історичне серце університету, що поєднує в собі старовинні будівлі з найсучаснішими засобами для навчання, дослідницької роботи, соціалізації та відпочинку. Тут розташовані 2 школи університету: Мистецтво і суспільні науки (Arts and Social Sciences) і Фізичні науки (Physical Science).

Будівля кампусу, New King's, була збудована як одна із лекційних залів університету ще у 1913 році. Бібліотека Sir Duncan Rice Library була відкрита у 2012 році. Розроблена данським архітектором Шмідтом Хаммером Лассеном, бібліотека отримала вклад у розмірі 57 мільйонів фунтів і стала архітектурною пам'яткою Північно-Східної Шотландії. На її восьми поверхах знаходиться величезна колекція книг на різні тематики: мистецтво, гуманітарні, прикладні та суспільні науки, а також історичні колекції рідкісних книг, рукописів та архівів у Центрі спеціальних колекцій. Навчальні ресурси університету належать до одних із найкращих у Європі.

Elphinstone Hall, ще одна будівля на кампусі, служить великим залом для іспитів і місцем, для проведення випускних церемоній в університеті.


 

  • Foresterhill

  Кампус, що призначений для вивчення медицини, надання медичних послуг та проведення дослідницької роботи, є спільною власністю NHS Grampian та University of Aberdeen.

   

  • Suttie Centre - центр викладання та навчання в галузі охорони здоров'я, де розміщені навчальні та соціальні простори, що забезпечують студентів чудовим обладнанням та засобами для навчання та відпочинку.

   

  • Institute of Medical Sciences - головний центр науково-дослідної діяльності, що проводить передові дослідження молекулярної та клітинної біології в різних галузях.

   

  • Institute of Dentistry - два поверхи, що призначені для вивчення, дослідження та заняття стоматологічною діяльністю.

   

  • Health Sciences Building - будівля університету, що відкрилася в серпні 2006 року: на першому поверсі розміщено спеціально створений Клінічний дослідний центр, де проходять дослідницькі програми. Будівля забезпечує студентів та викладачів сучасним обладнанням, зокрема тут є два рентгенографи.

   

  • Lilian Sutton Building - центр біомедичних наук University of Aberdeen, що займається дослідженнями, які спрямовані на розробку нових методів та вдосконалення технологій діагностики захворювань. Сучасна інфраструктура центру містить: доклінічні та клінічні МРТ, доклінічні та клінічні ПЕТ-КТ, циклотронні та радіохімічні лабораторії.

   

  • Rowett Institute - центр університету, що займає площу розміром 10 000 м² і проводить дослідження в галузі харчування задля запобігання захворювань та покращенню стану здоров'я внаслідок правильного харчування. Значна частина досліджень фінансується урядом Шотландії та спрямована на розв'язання важливих проблем сучасності, включаючи харчовий дефіцит, продовольчу безпеку, ожиріння, а також сталий розвиток харчової промисловості Шотландії.

   

Проживання:

Університет забезпечує студентів різними варіантами житла, яке вони можуть обрати відповідно до власних потреб і можливостей:

 

 • Fyfe House / Wavell House

На кожному поверсі резиденції розміщено в середньому 37 одномісних кімнат із загальною кухнею, туалетом та ванною кімнатою.

 

 • Elphinstone Road Flats

Резиденція, що складається з квартир і містить 120 одномісних спалень з особистим умивальником, загальною кухнею та душем.

 

 • Grant Court / Keith House / Hector Boece Court

Квартири на 5 осіб з одномісними спальнями, спільною кухнею та ванною кімнатою.
 

  • South House

  Квартири на 5-7 осіб, що містять одномісні спальні з умивальником, спільною кухнею та ванною кімнатою.

   

  • North Court

  Квартири на 3-4 осіб, що містить одномісні спальні з особистим умивальником, загальною кухнею та санвузлом.

   

  • Adam Smith House

  Резиденція, що забезпечує студентів харчуванням за попереднім договором. Мешканці розміщуються в кімнатах з умивальниками в гуртожитку з коридорною системою.

   

  • New Carnegie Court / Kings Hall

  Квартири на 5 осіб, кожна з кімнат забезпечена зручностями для одномісного проживання.

   

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.