University of Bath

University of Bath - державний вищий навчальний заклад, який входить у десятку кращих університетів Великої Британії. Виш відомий завдяки своїй сильній науковій діяльності й новаторським ідеям у викладанні.

 

 • Бат, Велика Британія

 • Заснований у 1966 році

 

Цікаві факти:

 • Світовий рейтинг: #172-місце (QS World University Ranking 2020)

 • #6 у рейтингу університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить у 10 найкращих у Великій Британії за наступними спеціальностями: Business, Management and Marketing (#3rd), Accounting and Finance (#5th), Education (#6th), Criminology (#6th), Psychology (#6th), Sociology (#2nd), Social Work (#6th), Social policy and Administration (#8th), Engineering: electronic and electrical (#8th), Engineering: civil (#4th), Engineering: chemical (#8th), Engineering: mechanical (#4th), Architecture (#4th)

 • University of Bath є членом багатьох престижних організацій таких, як European University Association (Європейська університетська асоціація), Association of Commonwealth Universities (Асоціація університетів Співдружності) та багато інших

 • Університет пропонує студентам стажування у світових компаніях які займаються науковими дослідженнями

 • ВНЗ має високий показник працевлаштування випускників

 

   

Опис університету:

 

  University of Bath - британський державний університет, який був заснований у 1966 році, у місті Бат. 

  Виш один з кращих у Великій Британії, й щорічно займає високі місця в міжнародних рейтингах. University of Bath широко відомий завдяки своїй сильній науковій діяльності й новаторським ідеям у викладанні. Навчальні програми містять у собі не тільки лекції й теорію, а й практичні завдання та лабораторні дослідження.

   

Розташування:

University of Bath розташований на південному заході Англії, у місті Бат, яке пропонує студентам атмосферу, яка надихає для наукових досліджень та навчання. Саме місто є цікаве та елегантне, також Бат входить до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

На території кампусу є усе необхідне, як для навчання, так й для відпочинку, тут розташовані спортивні майданчики, бібліотека, лабораторії, зони для відпочинку та кафетерії.

 

   

Проживання:

University of Bath пропонує студентам обрати резиденції відповідно до своїх потреб та бюджету. Є як одномісне проживання так й кімнати на двох. Усі резиденції добре обладнані з кухнею, вітальнею і спільними зонами відпочинку.

Також можливий варіант орендувати житло.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Марта Яремко

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.