University of Birmingham

Державний вищий навчальний заклад у Великій Британії.

 

 • м. Бірмінгем, Велика Британія

 • Заснований у 1900 році

 

Цікаві факти:

 • Світовий рейтинг: #116-місце (The Times World University Ranking 2019)

 • #16 у рейтингу університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить у 10 найкращих у Великій Британії за наступними спеціальностями: Hospitality, Event Management & Tourism (#6th), Drama @Dance (#10th), Health Professions (#8th), Sport Science (#4th), Biosciences (#10th), Earth & Marine Science (#10th), Physics (#4th), Engineering: materials & mineral (#5th), Engineering: civil (#10th), Engineering: chemical (#6th), Classics & Ancient History (#10th), English & Creative Writing (#5th), Philosophy (#7th), Religious Studies and Theology (#7th), Music (#6th), History of Art (#2nd), Anatomy and Physiology (#8th), American Studies (#1st), Pharmacy & Pharmacology (#10th), Anthropology (#3rd)

 • Входить в престижне об’єднання британських університетів Russell Group

 • Навчається близько 35 000 студентів із різних куточків світу

 • Університет є засновником і учасником міжнародного об'єднання університетів "Universitas 21”

 • Входить до Асоціації університетів Європи

 

   

Опис університету:

 

  University of Birmingham є лідером в галузі досліджень і освіти у сферах генної інженерії, медицини, космічних досліджень і комунікацій.

  Сьогодні до складу університету входить 18 факультетів, Бізнес-школа та Центр безперервної освіти. Науково-дослідна робота вищого навчального закладу високо цінується на національному та світовому рівні. Викладачі університету працюють над глобальними проектами в різних сферах: енергетична криза, психіатричні захворювання, імунологія злоякісних утворень і інше.

  На території кампусу знаходяться будівлі і резиденції на оновлення яких було витрачено майже 70 млн фунтів за останні 5 років. Пишається Бірмінгемський університет і своєю величезною бібліотекою: в її фонді понад 2,5 мільйони книг.

   

Розташування:

University of Birmingham знаходиться у другому за величиною місті у Великій Британії - Бірмінгемі. Місто є одним з найяскравіших і найцікавіших Європи, міжнародний центр туризму, ділового і культурного життя, спорту.

Кампус університету розташовується на території площею 100 га в 10 хвилинах їзди до центру Бірмінгема. Університет має два кампуси: Edgbaston Campus і Selly Oak Campus.

 

   

Проживання:

Студенти живуть в резиденціях поруч з кампусом в сучасних і просторих кімнатах з індивідуальними санвузлом і загальними кухнями.

Резиденції забезпечені всім необхідним для комфортного життя студентів: великі кімнати для відпочинку та навчання, пральні кімнати, спортзал.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.