University of Brighton

Державний дослідницький університет у Брайтоні, Велика Британія.

 

 • м. Брайтон, Велика Британія

 • Заснований у 1858 році

 

Цікаві факти:

 • Навчається близько 22 000 студентів із різних країн світу

 • 95% випускників знаходять роботу за півроку після закінчення навчання

 

   

Опис університету:

 

 

  University of Brighton - це один з провідних університетів в області мистецтва, моди і архітектури у Великій Британії. Заснований у 1858 році як Школа мистецтв, вже згодом виріс у великий університет із 5 кампусами по всій країні. На сьогодні у вищому навчальному закладі навчається близько 22 000 студентів із різних країн світу.

   

  На базі університету діє більш як 100 студентських клубів за інтересами та спортивних секцій.
   

  З відгуком про навчання на бакалавраті Університету Бпайтона можна ознайомитися тут


   

Розташування:

Вищий навчальний заклад знаходиться в одному із головних туристичних міст Великої Британії - Брайтоні. Місто є курортним і знаходиться на березі протоки Ла-Манш, всього в 80 км від Лондона.

Університету належать 5 кампусів, 3 з яких знаходяться в Брайтоні і 2 інших кампуси - в Істборні і Гастінгсі. На найбільшому кампусі Moulsecoomb навчаються понад 8000 студентів. Також університет має дві медичні школи у Брайтоні та Істборні.


 

   

Проживання:

 

  Студенти проживають на базі кампусу у нових резиденціях, які обладнані за високими стандартами. Кімнати розраховані на одного або двох людей. Вони знаходяться в декількох хвилинах від пляжу і недалеко від магазинів і ресторанів. В резиденціях є загальні кухні / вітальні на кожному поверсі.

   

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.