University of Bristol

Один з найбільших державних вищих навчальних закладів у Великій Британії.

 

  • м. Бристоль, Велика Британія

  • Заснований у 1909 році

 

Цікаві факти:

  • Навчається більш як 24 000 студентів із різних куточків світу

  • Світовий рейтинг: #78-місце (The Times World University Ranking 2019)

  • #20-е місце серед найкращих британських вишів за версією the Guardian 2019

  • Входить в престижне об’єднання британських університетів Russell Group

  • 6 місце в країні за рівнем працевлаштування випускників (QS Graduate Employability Rankings 2018)

  • Має 10 бібліотек в яких зберігається більше, ніж 1,4 мільйона книг

 

     

Опис університету:

Університет пропонує понад 300 навчальних програм як на бакалавраті, так і на магістратурі. University of Bristol пишається своїми дослідженнями і працює над пошуком інноваційних рішень для найважливіших проблем, що стоять перед сучасним суспільством. Від кліматичних змін до прав людини, ВНЗ робить все можливе, щоб змінити навколишній світ на краще.

Спортивна інфраструктура представлена ​​спеціалізованим центром, в якому розмістилися 50 клубів, ігровими полями, майданчиками, кортами, басейном. Також на кампусі є окремий корпус для факультативних занять прикладним мистецтвом.

 

Розташування:

Університет знаходиться в однойменному місті, розташованому в південно-західній частині Англії. Сьогодні Бристоль - це діловий, культурний і освітній центр.

University of Bristol розташований в 15 хвилинах ходьби від центру міста на початку Паркової алеї. Кампус включає навчальні корпуси, резиденції, спортивні зали. На території знаходиться більш як 1000 точок доступу Wi-Fi.

 

Проживання:

Університет надає житло у власних гуртожитках. У всіх кімнатах є доступ до Інтернету. Також є все необхідне для ведення побуту, спілкування і занять спортом, зали з телевізорами, бари, пральні, корти для гри в сквош і теніс.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.