University of Chester

Британський університет, що пропонує конкурентоспроможну освіту орієнтовану на успішне працевлаштування за доступною вартістю на навчання та проживання.

 

 • Заснований у 1839 році

 • м. Честер, Велика Британія

Цікаві факти:

 • Університет входить в топ-30 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Engineering: chemical (15th), Religious studies and theology (15th), Social policy & administration (17th), Forensic science & archaeology (20th), Hospitality, event management & tourism (21th), Geography & environmental studies (29th) - The Guardian 2020

 • TEF 2017 (Official UK Government Ranking): статус SILVER

 • 86% загальний рівень задоволеності серед студентів

 • Університет щороку сприяє місцевій економіці у розмірі 387 мільйонів фунтів стерлінгів

 • 20,000 студентів зі 130 країн світу

 • 90% студентів - британці

 • Понад 1800 співробітників

 • 15:5 - співвідношення студентів до персоналу (The Times Good University Guide 2020)

 • Понад 300 курсів на програмах бакалаврату та магістратури

 • Честер входить у топ-10 найкрасивіших міст Великої Британії

 • Безкоштовні уроки англійської мови

 • Центр кар'єри та працевлаштування

 

   

Опис університету:

Університет є одним із найстаріших вищих навчальних закладів у Великій Британії, який нещодавно відсвяткував своє 180-річчя. Для 20 000 студентів зі 130 країн світу Університет Честера пропонує різноманітні навчальні програми у безпечному та комфортному навчальному середовищі. ВНЗ готує своїх студентів стати справжніми професіоналами своєї справи, які будуть цінними кадрами на ринку праці.

 

Значною перевагою університету Честера є доступність: вартість навчання у ВНЗ вважається однією з найнижчих у Великій Британії. Також університет буде хорошим варіантом для студентів, які шукають навчальний заклад з максимально британським менталітетом: 90% студентів Честерського університету британці. Проте ВНЗ турбується і про міжнародних студентів, яким університет надає безкоштовні уроки англійської мови. Важливими фактором, який також допомагає міжнародним студентам, є чудовий центр кар'єри та працевлаштування, який допомагає кожному студенту обрати свій шлях розвитку і побудувати успішну кар'єру.

 

Студенти Честерського університету мають можливість постійно підтримувати свою спортивну форму і займатися різноманітними видами спорту: університет забезпечує студентів фітнес-центром, спортивними залами, 25-ти метровим басейном, кортами для гри в теніс та сквош, полем для гри в хокей та біговою доріжкою.
 

Розташування:

 

 

 

 • Уоррінгтон

Уоррінгтон - яскраве місто з багатою мистецькою та культурною спадщиною. Розташоване в самому серці Північного Заходу Англії, місто пропонує безліч розваг, як вдень, так і вночі.

 

Warrington Campus - це окремий кампус Честерського університету, який спеціалізується на таких професійних курсах як бізнес, освіта, здоров'я, засоби масової інформації, поліція і спорт.

 

 


 

  Університет розташований в трьох британських містах: Честер, Уоррінгтон та Шрусбері.

   

  • Честер

  Честер - це дивовижне, дуже красиве англійське місто, наповнене історією і неймовірною архітектурою. Місто, де стародавня Англія переплітається з сучасними кафе, барами та бутиками. Місто розташоване на березі ріки, де можна прогулятись вздовж набережної та відкрити для себе чарівні краєвиди й натхненну атмосферу Честера.

  Parkgate Road Campus - це історичний кампус, місце, де розпочалася історія Честерського Університету, в якому розміщено низку академічних відділів, а також центри студентської підтримки та студентські резиденції.

  Queen Park Campus - домівка для бізнес-школи університету, що розташована неподалік центру міста.

  Riverside Campus - кампус для підготовки вчителів, вихователів, медсестер та акушерів.

  Creative Campus, Kingsway - творчий кампус Честерського університету, що готує митців у різноманітних сферах.

  Thornton Science Park - центр наукових досліджень, що став домом для науки та техніки, де студенти відвідують курси комп'ютерних наук, інженерії та математики.

   

   

   

   

  • Шрусбері

  Шрусбері - місто, відоме викладеними бруківкою доріжками та будівлями, що обкладені чорно-білим брусом, а також вуличками з незвичайними назвами. Саме ж місто, розташоване в гирлі річки Северн, що робить кожну прогулянку чарівною та натхненною.

   

  University Centre Shrewsbury - кампус, що розташований на березі річки Северн в кількох хвилинах ходьби від галасливих вулиць міста.

  Guildhall - сучасна будівля, що забезпечує комфортне навчання і життя для студентів.

   

Проживання:

Університет пропонує проживання на кампусі у кожному місті. Це комфортне розташування поряд з навчальними кампусами, що дозволить легко дістатись центру міста. Також в університету є тісні зв'язки з приватним житловим сектором. Університет пропонує приміщення, що адаптовані для студентів з конкретними потребами або обмеженнями. Кімнати зручно обладнані, є варіанти одномісного та двомісного проживання або ж кімнати-студії. Студенти, які проживають в резиденції, отримують постійний доступ до мережі Інтернет, а також перебувають під цілодобовим наглядом університетської служи безпеки та комунальної служби.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.