University of Creative Arts

Британський університет, що спрямував свою академічну та науково-дослідну діяльність на спектр творчих спеціальностей і став одним із найкращих спеціалізованих навчальних закладів у відповідній сфері. Студенти тут насолоджуються творчою атмосферою, мають доступ до всіх необхідним їм ресурсів для навчання і творчої діяльності, також отримують широкі можливості для здобуття реального досвіду й успішного працевлаштування, про що свідчить статистика.

 

 • м. Кентербері, Епсом, Фарнхем, Рочестер, Велика Британія

 • Заснований у 2005 році

Цікаві факти:

 • 13-ий серед найкращих університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить в топ-20 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Film production & photography (7th), Design & crafts (9th), Journalism, publishing & public relations (13th), Art (18th), Architecture (20th) - The Guardian 2020

 • Отримав Золоту нагорода за видатне викладання на думку відомого видання Teaching Excellence Framework (TEF)

 • Research Exercise Framework (REF 2014) відзначив науково-дослідну роботу університету та відніс його до топ-10 найкращих у сфері мистецтва та дизайну. 93% досліджень визнані міжнародно визнаними за якість, а 64% - класифікуються як провідні у світі та з міжнародним значенням з точки зору оригінальності, значущості та ґрунтовності.

 • 1-ий у Великій Британії серед спеціалізованих творчих навчальних закладів за рівнем працевлаштування випускників за версією Destinations of Leavers in Higher Education (DLHE) 2018

 • 96,9% випускників університету працевлаштовуються або продовжують навчання протягом 6 місяців після завершення навчання

 • 17% іноземних студентів

 

   

   

Опис університету:

University of Creative Arts - британський університет, що спрямував свою діяльність на викладання та розвиток творчості у Великій Британії й цілому світі. Історія університету розпочалась у далекому 1856 році, коли була заснована Гілдфордська школа мистецтв, згодом відкрилась школа мистецтв у Фарнхемі, Кентербері та Рочестері. Лише 2005 році всі вони об'єднались в єдиний навчальний заклад, а 2008 році він здобув статус університету й отримав сучасну назву University of Creative Arts.

 

Університет пропонує широкий спектр творчих програм у різноманітних напрямках:

 • Архітектура (Canterbury School of Architecture)

 • Комунікаційний дизайн (Communication Design)

 • Ремесла і дизайн (Crafts & Design)

 • Мода (Fashion)

 • Кінематограф, медіа та театральне мистецтво (Film, Media & Performing Arts)

 • Образотворче мистецтво та фотографія (Fine Art & Photography)

 

Навчання відбувається на програмах бакалаврату, магістратури, а також підготовчих програмах для міжнародних студентів і літніх програмах для студентів, які прагнуть познайомитись з університетом і обрати сферу подальшого вивчення.

 

Також університет володіє п'ятьма науково-дослідними центрами:

 • Центр сталого розвитку дизайну (Centre for Sustainable Design)

 • Навчальний центр ремесел (Crafts Study Centre)

 • Центр дослідження образотворчого мистецтва та фотографії (Fine Art & Photography Research Centre)

 • Міжнародний центр дослідження текстилю (International Textile Research Centre)

 • Центр стипендійних програм (Centre for Digital Scholarship)

 

  Також University of Creative Arts може пишатись першою у Великій Британії бізнес-школою креативної індустрії (Business School for the Creative Industries), що поєднує творчий розвиток з бізнес-підходами й дозволяє розвивати інноваційне професійне розуміння теорії й практики роботи індустрії. Випускники школи продовжили свій кар'єрний шлях у різних сферах, таких як: маркетинг, реклама, арт-режисура, PR та багато іншого, отримавши посади у визначних компаніях світового рівня, зокрема Marks & Spencer та Volkswagen.

   

  Як спеціалізований мистецький навчальний заклад, University of Creative Arts можна вважати на 100% творчим: оскароносні режисери кіно та мультиплікаційних стрічок, всесвітньо відомі модельєри, телеведучі та кандидати на премію Тернера — це лише деякі з випускників UCA, що зробили вклад у світову спадщину.

   

  Студенти University of Creative Arts ще під час навчання регулярно здобувають нагороди в різних галузях творчості. Минулого року, зокрема, це престижні нагороди у таких галузях, як: архітектура, графічний дизайн, образотворче мистецтво, фотографія, кіно, анімація та ремесла.

   

  Бібліотеки університету розміщені у кожному з кампусів і містять колекції з широким спектром ресурсів: винятковий набір книг, журналів та DVD-дисків, а також спеціальні колекції, орієнтовані на анімацію, фотографію та мистецтво.

   

Розташування:

University of Creative Arts володіє чотирма кампусами у Великій Британії, кожен із яких є натхненним центром творчості: яскраві спільноти художників, дизайнерів та майстрів мистецтва, що створює надзвичайну навчальну атмосферу. Також студентів підтримають талановиті фахівці університету, допомагають кожному розкрити себе та освоїти нові навички.

 

 • UCA Canterbury

Кампус розташований в місті, що наповнене історією та багатим мистецьким минулим. У студентів, які потрапляють в Кентербері з'являється можливість стати частиною творчої спільноти міста, а завдяки зв'язкам університету вони легко отримують доступ до місцевих творчих проектів та виставок, зокрема можливість відвідати сучасну галерею Тернера, важливу подію у світі творчості під назвою Folkestone Triennial, а також різноманітні заходи, які організовує університет.

UCA Canterbury знаходиться за декілька хвилин ходьби від центру міста і має низку цільових студій, майстерень та лекційних залів. На кампусі для студентів пропонують програми архітектури, образотворчого мистецтва, ілюстрації, анімації та графічного дизайну.

На території кампусу студенти знайдуть також затишні кафе, де можна перекусити, новий відремонтований бар, безліч мистецьких приміщень, включаючи спеціалізовану бібліотеку, художній магазин та художню галерею Herbert Read, таким чином кампус стає прекрасним місцем для навчання, студентського життя та саморозвитку.


 

 • UCA Rochester

Розташований на високому пагорбі, сучасний та креативний кампус у Рочестері, пропонує студентам насолоджуватись чудовими краєвидами міста та річки Медвей. UCA Rochester - це креативний центр для студентів, які навчаються на різноманітних програмах моди, фотографії, дизайну речей та цифрової анімації.

Студентські резиденції знаходяться всього за 5 хвилин від кампуса, також тут поряд розташований художній магазин, галерея Zandra Rhodes та унікальний Gerber Suite.

Поряд з UCA Rochester також знаходяться телевізійні студії Maidstone, які відвідують студенти бакалаврату, що вивчають телевізійне продюсування. Більшість програм викладаються у студіях, проте деякі лекції проводять і на кампусі.


 

   

  • UCA Epsom

  Кампус Epsom - це сучасна, добре обладнана будівля, наповнена студіями та навчальними приміщеннями, що знаходиться у мальовничому містечку, неподалік Лондона. Це прекрасний варіант спокійного студентського життя з широкими можливостями зануритись у мистецтво і творити, розвиваючи власний талант. UCA Epsom пропонує різноманітні програми моди, графіки та музичного маркетингу, а також тут знаходиться Бізнес-школа університету, що спрямована на розвиток креативної індустрії й пропонує курси з управління бізнесом та маркетингу у творчих галузях. Обладнання, яким студентів забезпечує університет, дає можливість отримати справді дивовижний досвід і стати фахівцями у відповідній галузі.

  Університет регулярно проводить виставки та лекції відомих діячів галузі, а зв’язки з роботодавцями дають можливість студентам брати участь у реальних проектах та отримати шанс на успішне працевлаштування ще до завершення навчання.

   

  • UCA Farnham

  Кампус із багатою історією: вже понад 45 років ця творча установа пропонує для студентів різноманітні курси, починаючи від виробів зі скла та кераміки, закінчуючи кінематографом та анімацією.

  Приймаючи понад 2000 студентів, Фарнхем є найбільшим із кампусів University of Creative Arts із надзвичайно активною та дружньою студентською спільнотою. На кампусі розташована хокейна галерея Джеймса та зал, в яких проводяться різноманітні виставки сучасних художників, а також співробітників університету та обдарованих студентів і випускників. Кілька дослідницьких центрів також розташовані на кампусі, зокрема Центр сталого дизайну та Центр вивчення ремесел, зі спеціально створеним музеєм та галереєю ремесел.

  Кампус забезпечує студентів широким спектром сучасних ресурсів, включаючи студії для виготовлення робіт зі скла, кераміки, радіо- та телестудії, кінотеатр, темні кімнати та майстерні для виготовлення виробів з металу та дерева.


   

Проживання:

University of Creative Arts забезпечує студентів доступним та комфортним житлом у всіх своїх кампусах:

 

 • UCA Canterbury

Для студентів в Кентербері університет надає дві резиденції для проживання, обидві із яких передбачають самостійне приготування страв студентами:

 • Ian Dury House - резиденція розташована на території кампусу, що містить 9 квартир, в кожній із яких може проживати по 6 студентів, одна із квартир призначена для інвалідів. Кожна спальня передбачає особисту ванну кімнату і загальну кухню для мешканців однієї квартири.

 • Hotham Court - резиденція вміщує до 107 студентів і пропонує квартири з двох, чотирьох, п'яти та шести одномісних спалень з особистими та спільними зручностями.

 

 • UCA Epsom
 • Кампус пропонує 5 резиденцій для проживання студентів, кожна з яких обладнана для самостійного приготування страв студентами:
 • Worple Road - резиденція, що розташована на кампусі й пропонує одномісні спальні з особистою ванною кімнатою (8 квартир, у яких знаходиться по 5-8 студентів і одна квартира для студентів-інвалідів).

 • Wilberforce Court - триповерхова резиденція, що вміщує 12 квартир на 4-7 студентів, де може розміститись до 70 осіб, зі спільною ванною та загальною кухнею.

 • Ashley Road - резиденція, розташована в 100 метрах від кампуса, містить 6 квартир, кожна з яких вміщує до 7 студентів (загалом не більше 28 місць) зі спільною ванною та загальною кухнею.

 • Crossways House - одна із найбільших резиденції поза кампусом, що вміщує близько 100 студентів. Ця будівля тільки нещодавно була відремонтована і передбачає проживання в одномісних спальнях з особистою ванною та загальною кухнею на 8 студентів. Резиденція знаходиться за 10 хвилин ходьби від кампуса одразу поруч із центром міста.

 • Bradford House - найсучасніше житло, що пропонує UCA Epsom, яке відчинить свої двері для студентів у вересні 2020 року. Резиденція вміщує 99 студентів: у кожній квартирі знаходиться до 7 спалень із загальною кухнею. Дістатись до кампуса можна всього за 10 хвилин, а одразу неподалік знаходиться центр міста.

 

 • UCA Farnham

Університет забезпечує студентів житлом на території кампуса, неподалік від центру міста. Усі житлові будівлі обладнані для самостійного приготування страв студентами:

 • Student Village - це будиночки й квартири для проживання, що вміщують до 345 студентів: одномісні спальні з особистим умивальником зі спільною ванною, туалетом та кухнею на 8 осіб у кожній квартирі. Також є обмежена кількість кімнат з особистою ванною.

 

 • UCA Rochester

Студентські резиденції розташовані неподалік кампусу і пропонують чудове житло з можливістю самостійно готувати страви:

 • Doust Way - будинок, розташований за п'ять хвилин ходьби від кампуса та залізничного вокзалу Рочестера. Студенти розміщуються в одномісних кімнатах з особистою ванною кімнатою та загальною кухнею на 6 осіб. Також є низка кімнат, пристосованих для проживання студентів-інвалідів.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.