University of East Anglia

University of East Anglia - британський державний дослідницький університет, заснований в 1963 році у місті Норвіч.

 

 • м. Норвіч, Велика Британія

 • Заснований у 1963 році

 

Цікаві факти:

 • Світовий рейтинг: #190-місце (The Times World University Ranking 2019)

 • 30 місце серед університетів  Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить у 10 найкращих у Великій Британії за наступними спеціальностями: Accounting & Finance (9th), Economics (9th), American Studies (4th), History of Art (10th)

 • Понад 15 тис. студентів

 • 29% іноземних студентів

 

   

Опис університету:

 

 

  University of East Anglia - британський державний дослідницький університет, заснований в 1963 році у місті Норвіч.

  Університет відомий не лише своєю дослідницькою діяльністю, а й високим рівнем задоволеності студентів, які його обрали.

  ВНЗ пропонує для студентів навчання за 4 основними напрямками: науковий факультет, мистецтво й гуманітарні науки, соціальні науки, медицина і науки про здоров'я.

  Через широкий вибір спеціальностей, кожен студент може знайти свій напрямок, а викладачі університету допоможуть йому отримати необхідний досвід.

   

Розташування:

Університет  знаходиться в місті Норвіч, графство Норфолк, що на Сході Англії.

Норвіч - безпечне і комфортне місто зі зручною транспортною розвилкою та активним культурним життям.

Місто є одним із мистецьких та культурних центрів Британії з типовою британською архітектурою та мальовничими вуличками, а кожен охочий може відвідати театр, кіно, галереї, мистецькі виставки, музичні та літературні фестивалі.

Кампус Університету знаходиться в озелененій парковій зоні і займає 130 гектарів, що робить його дуже зручним і просторим для студентів.

Окрім кафе і магазинів, на території кампусу є медичний центр, банк і поштові відділення, а також бібліотека і найбільший в країні закритий спортивний центр.

 

   

Проживання:

  На території кампуса зручно розташовані резиденції для проживання студентів. Це дозволяє безперешкодно і вчасно діставатись до навчальних корпусів, бібліотеки та лабораторій, а у вільний час займатись спортом у спортцентрі. Проживають студенти здебільшого в одномісних кімнатах, у їхньому розпорядженні є спільна кухня, ванна може бути як спільного, так і особистого користування. Окрім проживання в резиденціях, університет також пропонує проживання в сім'ях, що  дозволяє студенту краще освоїтись в новій країні і більше дізнатись про її традиції та менталітет.

   

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.