University of Essex

Державний дослідницький університет у місті Колчестер, Велика Британія.

 

 • Колчестер, Велика Британія;

 • Заснований у 1963 році.

 

Цікаві факти:

 • Навчається 11 000 студентів із 130 країн світу

 • Університет року за версією Times Higher Education Awards 2018

 • 31 місце у рейтингу найкращих університетів у Великій Британії за версією The Guardian 2019

 • 92% випускників знаходять роботу за півроку після закінчення навчання.

 

   

Опис університету:


 

  University of Essex з моменту свого відкриття став одним з провідних вищих навчальних закладів Великої Британії. Він завоював міжнародну репутацію за якість навчання і дослідницькі роботи. Виш є одним з найбільш багатонаціональних в країні:  4,500 з 11,000 всіх студентів приїжджають з понад 130 різних країн.

  У бібліотеці університету зберігається більш як 1 мільйона екземплярів книг, серед яких є безліч колекцій державного і міжнародного значення.

  Університет має 3 кампуси в графстві Ессекс, в яких на сьогодні діє 18 факультетів.


   

Розташування:

Університет розташований недалеко від Лондона, у місті Колчестер. Сьогодні це привабливе місто з великим міксом історичних будівель і сучасних пам'яток.

University of Essex має незвичайний і зручний кампус, який іноді називають Дзеркальним Університетом (Plate Glass University). Кампус Саузенд, це нещодавно побудована сучасна будівля, інвестиції в яку склали кілька мільйонів фунтів.

Кампус Лафтон, що знаходиться на околиці Лондона, знаменитий своєю школою акторської майстерності East 15 і знаходиться в десяти хвилинах ходьби від станції лондонського метро Debden.


 

   

Проживання:

Студенти проживають на базі університету. Навчальний заклад пропонує своїм студентам сучасні резиденції, що відповідають різним потребам та бюджету.

Всі живуть в одно- або двомісних кімнатах зі зручностями.


 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.