University of Exeter

University of Exeter є державним дослідницьким університетом, що розташований в місті Ексетер на південному заході Англії.

 

 • Ексетер, Велика Британія

 • Заснований у 1955 році

 

Цікаві факти:

 • Світовий рейтинг: #141-місце (The Times World University Ranking 2019)

 • #10 серед університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Входить в групу британських дослідницьких університетів "Russell Group"

 • Університет входить у 10 найкращих у Великій Британії за наступними спеціальностями: Classics & Ancient History (6th), Religious Studies & Theology (4th), Media and Film studies (4th), Business, Management & Marketing (7th), Engineering: materials & mineral (3rd), Health professions (4th), Sports sciences (7th)

 • 98% досліджень проведених University of Exeter отримують міжнародне визнання

 • Понад  22 тис. студентів

 • понад 20% іноземних студентів

 • Відомі випускники: Дж. К. Роулінг

 

   

Опис університету:

 

 

  University of Exeter є державним дослідницьким університетом, що розташований в місті Ексетер на південному заході Англії. Історія ВНЗ бере свій початок в 1855  році, коли була заснована Школа мистецтв Ексетера і в 1863 році, коли була заснована Школа наук Ексетера. Згодом, школи об'єднались, ставши Королівським меморіальним коледжем Альберта, потім Університетським коледжем Південно-Західної Англії. І лише в 1955 році, отримавши Королівську хартію, ВНЗ отримав назву Університету Ексетера.

  Університет є одним із найпопулярнішим в Британії й славиться високим рівнем задоволення студентів та бездоганною репутацією.

  University of Exeter відомий своєю дослідницькою роботою і  входить в елітну групу дослідницьких університетів Британії "Russell Group".

  Дослідження університету зосереджені на фундаментальних питаннях, з якими стикається людство сьогодні.

  Університет вважається одним з найкращих у Великій Британії  у сфері підготовки бізнес-спеціальностей, гуманітарних наук та інженерії.

  Серед відомих випускників ВНЗ варто виділити письменницю Дж. К. Роулінг та політиків Саїда Джавіда і Кароліну Лукас.

   

Розташування:

Навчання в Університеті Ексетера проходить в трьох кампусах: Streatham Campus і St Luke's Campus, як знаходяться в Ексетері і Penryn Campus, який знаходиться в Корнуоллі.

Ексетер - мальовниче місто в графстві Девон, розташоване на березі річки Екс, населення якого складає близько 120 тисяч.

Місто наповнене архітектурними пам'ятками, спорудами, музеями, кафе та ресторанами.

Кампус в Корнуоллі знаходиться у 20 хвилинах їзди від пляжу, томі він ідеально підходить для любителів серфінгу та інших морських видів спорту.

Для студентів створені всі умови для зручного і комфортабельного навчання та проживання,  а саме: цілодобові комп'ютерні класи, бібліотека, кімнати для відпочинку, безліч кафе та ресторанів.

Також студенти можуть відвідати театр, кіно, мюзикл, музичні концерти.

 

   

Проживання:

 

  Університет пропонує для студентів проживання в резиденціях та сім'ях, які приймають студентів. Проживання в резиденції передбачає розміщення студентів одно- або двомісних кімнатах.

  Ванна може бути як особистою, так і спільною, також в резиденції є загальні кухні.

  На території студентського містечка розташований спортивний центр, парк і фітнес-клуб.

   

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.