University of Glasgow

Престижний державний вищий навчальний заклад з багатовіковою історією, величезними науковими надбаннями та широкою базою співробітництва.

 

 • м. Глазго, Шотландія, Велика Британія

 • Заснований у 1451 році

 

Цікаві факти:

 • Світовий рейтинг: #93 (The Times World University Ranking 2020)

 • #14 у рейтингу університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить в топ-10 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Sports science (1th), Veterinary science (2th), Nursing & midwifery (3th), Religious studies and theology (3th), Music (4th), Film production & photography (5th), History of art (5th), Dentistry (6th), Anatomy & physiology (6th), Engineering: civil (6th), Law (6th), Accounting & finance (6th), Medicine (7th), Geography & environmental studies (8th), Classics & ancient history (9th), Engineering: mechanical (10th) - The Guardian 2020

 • 96% випускників знаходять роботу за пів року після закінчення навчання

 • Четвертий за віком університет у Великій Британії

 • Входить в престижне об’єднання британських дослідницьких університетів Russell Group

 • Університет є учасником міжнародного об'єднання університетів "Universitas 21”

 • 7 випускників університету стали лауреатами Нобелівської премії

 • щорічний дохід від досліджень складає понад 179 млн фунтів

 • 81% досліджень отримали міжнародне визнання

 • понад 28 000 студентів з понад 140 країн світу

 • пропонує 420 програм навчання за кордон та програм обміну

 

   

Опис університету:

 

 

  University of Glasgow, заснований у 1451 році шотландським королем Яковом II, і є одним з найпрестижніших університетів Шотландії. Це четвертий за віком ВНЗ Великої Британії, де студентам пропонується на вибір понад 600 різних програм навчання. В університеті працює ефективна служба підтримки студентів, співробітники якої завжди готові відповісти на питання. До послуг учнів університетський центр стажувань, який щорічно пропонує понад 300 варіантів проходження практики. ВНЗ встановив тісні партнерські стосунки з Singapore Institute of Technology, Nankai University та University of Electronic Science & Technology of China, також є налагоджені зв'язки з університетами Колумбії, Гонконгу, Макгілла та Сіднея. І це означає, що університет розширює глобальний академічний досвід, який можуть отримати студенти: 420 програм навчання за кордон та програм обміну.University of Glasgow є головним роботодавцем у місті Глазго з понад 8000 співробітників, у тому числі понад 3400 науково-викладацького складу.

   

  Науково-дослідна робота університету вражає: 81% досліджень отримали міжнародне визнання, а щорічний дохід від досліджень складає понад 179 млн фунтів. Також університет здійснює інвестиції в нерухомість на 1 мільярд фунтів стерлінгів для розширення навчальних закладів. Бібліотека університету має відділ спеціальних колекцій, що містить видатну бібліотеку старовинних, рідкісних та унікальних видань, в тому числі рукописів епохи Середньовіччя та Ренесансу, що мають міжнародне значення.

   

 

   

 

Розташування:

Університет розташований у місті Глазго, яке вважається культурною столицею Шотландії, — ідеальне місце для навчання та саморозвитку. Місто славиться своїми пам'ятками архітектури, чудовими музеями, картинними галереями та концертними майданчиками. Тут ви абсолютно безкоштовно можете познайомитись із роботами Далі, Ван Гога, Дега та Моне. Щотижня в Глазго проходить близько 130 музичних заходів, а саме місто було першим у Британії визнано ЮНЕСКО як місто музики.

Нічне життя тут також вирує: місто може похвалитися понад 700 барами, пабами та нічними клубами та сімома кінотеатрами, включаючи найвищий у світі.

Також тут є низка дивовижних театрів, комедійних клубів і навіть тематичних кабаре-клубів.

Немало важливим фактом є те, що місто має більше зеленої площі на душу населення, ніж будь-яке інше європейське місто, з понад 90 парками та скверами.

University of Glasgow має кілька кампусів, які розташовані переважно в центральній частині Глазго. Головний з них - Gilmorehill - знаходиться у двох кілометрах на північному заході від центру міста поблизу парку Келвінгроув.

 

   

Проживання:

Університет пропонує для студентів проживання в резиденціях. Більшість резиденцій передбачає самостійне приготування їжі, але є також будинки з їдальнею. Студенти можуть обрати двомісну або одномісну кімнату, а також одномісне розміщення у великих просторих кімнатах. В кімнатах є все необхідне для комфортного навчання і проживання. Кухня обладнана плитою, електрочайником, холодильником з морозильною камерою та мікрохвильовою піччю, також є спільні кімнати для відпочинку, навчальні кімнати та комп'ютерні класи.

Резиденції розташовані в пішій доступності від кампуса.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.