University of Gloucestershire

Державний вищий навчальний заклад у Великій Британії.

 

 • м. Глостершир, Велика Британія

 • Заснований у 1834 році

 

Цікаві факти:

 • Навчається близько 10 000 студентів із різних куточків світу

 • #67 у рейтингу університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить у 10 найкращих у Великій Британії за спеціальністю: Building and town and country planning (10th)

 • University of Gloucestershire пропонує близько 50 студентських клубів за інтересами

 

   

Опис університету:

 

 

  Університет Глостершира є результатом злиття кількох навчальних закладів. Точкою відліку можна вважати 1834 рік, коли був заснований Інститут механіки Челтнема. Іншим навчальним закладом, який згодом став частиною Університету Глостершира, був коледж Челтнема, заснований священником Френсісом Клоузом - в його честь був пізніше названий один з кампусів. У 1990 році ці ВНЗ об'єдналися в Коледж вищої освіти Челтнема і Глостера, а в 2001 отримали статус університету Глостершира.

   

  У кожному кампусі університету є власне відділення студентського союзу, де щотижня проходять різноманітні заходи. Кампуси також оснащені навчальним обладнанням, включаючи кіностудії і телестудії, центр виконавських мистецтв.

  Університет пропонує понад 100 курсів бакалаврату і більш як 50 програм магістратури. Він також вважається одним з кращих в країні з фінансового напрямку.

   

  University of Gloucestershire складається з 3 основних шкіл

  • Бізнес-школа

  • Школа природничих і суспільних наук

  • Школа мистецтв і дизайну

   

Розташування:

 

University of Gloucestershire складається з 3 кампусів. Два кампуси ВНЗ знаходяться в Челтнем, і ще один - в Глостері. Міста Челтнем і Глостер мають пряме залізничне сполучення з Бірмінгемом, Брістолем і Лондоном (2.5 години їзди). Крім того, прекрасне дорожнє сполучення дозволяє легко дістатися звідси до інших регіонів країни. Челтнем і Глостер розташовані в одному з наймальовничіших регіонів країни. За Челтенхемом починаються Котсволдські пагорби, а за Глостером знаходиться річка Северн і ліс Діна, тому студентам університету доступні різноманітні розваги на свіжому повітрі.

 

   

Проживання:

Міжнародним студентам першого року навчання на програмах бакалаврату та магістратури гарантується місце в резиденції.

Кімнати обладнані всім необхідним: ліжком, шафою, висувними ящиками, стільцем, робочим столом і книжковою полицею. Спільна кухня з холодильником, мікрохвильовкою, плитою, тостером і чайником.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.