University of Greenwich

Державний британський дослідницький університет, що пропонує для студентів високоякісні навчальні програми у сфері інженерії, математики, археології та архітектури.

 

 • Заснований у 1890 році

 • м. Лондон, Велика Британія

Цікаві факти:

 • 90-ий серед університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить в топ-30 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Engineering: general (10th), Engineering: mechanical (13th), Politics (13th), Engineering: civil (14th), Hospitality, event management & tourism (15th), Mathematics (16th), Forensic science & archaeology (19th), Accounting & finance (22th), Architecture (23th), Sociology (26th), Drama & dance (27th), Chemistry (27th), Law (30th), Music (30th) - The Guardian 2020

 • Отримав срібну нагороду викладання та навчання, Teaching Excellence Framework (TEF 2017)

 • У 2019 році університет отримав престижну премію Queen's Anniversary Prize за дослідницьку роботу щодо боротьби зі шкідниками, які викликають чуму, голод та хвороби. Це є третя нагорода Queen's Anniversary Prize, яку університет отримав за останні 15-ть років. 

 • З 2013 року університет інвестував понад 150 мільйонів фунтів стерлінгів у лабораторії, навчальні приміщення та студентські установи

 • Студенти з понад 140 країн світу

 

   

Опис університету:

 

 

 

 

 

 

  University of Greenwich заснований у 1890 році як Woolwich Polytechnic - другий політехнічний університет Великої Британії. У 1992 році Політехніці Темзи було надано статус університету, а вже у 1993 році перейменовано в Університет Гринвіча. Зараз University of Greenwich — це сучасний навчальний заклад, у який було інвестовано понад 150 мільйонів фунтів стерлінгів. Лабораторії, навчальні приміщення та студентські установи були оновлені, а сам виш став сучасним закладом комфортним для навчання, проживання, занять спортом та іншої студентської діяльності. 

   

  Навчальні програми розроблені з урахуванням сучасних вимог ринку праці з використанням новітніх навчальних програм, які спрямовані на підтримку та заохочення студентів, аби вони змогли досягти найвищих результатів. ВНЗ став справді міжнародною спільнотою, прийнявши студентів зі свого світу (студенти з понад 140 країн світу). Університет Гринвіча вважається одним із найкращим у підготовці за інженерними спеціальностями, математикою, фінансами, хімією, а також такими гуманітарними спеціальностями, як: політологія, соціологія, юриспруденція, театральне мистецтво та музика. Основними напрямами дослідницької роботи ВНЗ стала ландшафтна архітектура, трудові відносини, пожежна безпека, природні ресурси, аналіз соціальних мереж, освіта, навчання, управління та державні послуги.

   

  University of Greenwich - це спільнота, об'єднана пристрастю до навчання, де кожен студент отримує можливість реалізувати свій особистий потенціал, спробувати нові заняття, здобути нові академічні та соціальні навички, навчитись працювати в команді, розвинути організаційні та лідерські якості.

   

 

Розташування:

Університет пропонує навчання в трьох кампусах: Гринвіч, Медвей та Ейвері Хілл.

 

Гринвіч

Прибережний Greenwich Campus, оточений зеленим парком Гринвіча і знаходиться неподалік центрального Лондона. Цей мікрорайон наповнений життям вдалі від міської метушні, що дозволяє студентам зосередитись на навчальному процесі. Кампус оточений історичними пам'ятками, поряд є чимало пабів, барів та ресторанів, а також живий музичний простір: тут розташована одна з найбільших світових музичних арен - O2.

Гринвіцький парк займає площу в 74 га і пропонує заняття з крикету та тенісу, а з його величезного пагорба відкривається прекрасний вид на Лондон.

Університет Гринвічу вкладає значні кошти у свій навчальний та соціальний простір, щоб запропонувати для студентів навчальне середовище світового рівня.

Stockwell Street Building - навчальний корпус, в який університет вклав близько 76 мільйонів фунтів стерлінгів, був відкритий у 2014 році та вміщує в собі бібліотеку, кіностудії та телевізійні студії, а також найсучасніше обладнання для редакторської діяльності.

Dreadnought Building - нова навчальна будівля, що є центром Гринвіцького кампуса, що забезпечує навчальний та соціальний простір для студентів, в яку університет вклав кошти у розмірі 25 мільйонів фунтів стерлінгів. Поруч з будівлею розташована галерея Stephen Lawrence, що пропонує переглянути роботи сучасних художників.

У Greenwich Campus також є бар, дві кав’ярні та низка місць, де студенти можуть перекусити.

 

Медвей

Medway Campus має багату військово-морську історію: його будівлі з червоної цегли раніше були базою Королівського флоту. Кампус розташований у декількох хвилинах ходьби від історичного та торгового центру Dockside, у якому є кінотеатр, ресторани та бари. Також студенти мають можливість відвідувати спортивні заклади в парку Медвей, що містять басейн і доріжки для бігу.

Місто налічує величезну студентську громаду розміром 10 000 студентів з усього світу.

На кампусі є чудові кафе і бари, безліч зелених насаджень, з тенісним майданчиком та спортзалом на місці.

Студенти навчаються в комфортному середовищі. Сучасна лабораторія площею 8000 м² забезпечує передові технології та першокласні засоби для наукової діяльності, а центр навчальних ресурсів, бібліотека Drill Hall, містить понад 150 000 книг та 400 комп'ютерів.

 

Ейвері Хілл

Avery Hill Campus - ідеальний варіант для студентів, які хочуть навчатися в межах Лондона, що розташований всього 30 хвилин від центру міста.

Кампус Avery Hill включає дві будівлі: Mansion House та Southwood. Обидві з яких знаходяться на краю парку Avery Hill в 10 хвилинах ходьби одна від одної.

Кампус славиться прекрасними навчальними та спортивними спорудами. Нещодавно університет інвестував 14 мільйонів фунтів стерлінгів в обидві будівлі, чотири клінічні лабораторії та два спортивні майданчики.

Цей навчальний центр University of Greenwich прекрасний варіант для студентів, що розглядають кар’єру медсестри та інших медичних спеціальностей, а також соціальної роботи, з величезним навчальним простором у галузі охорони здоров’я та соціальних послуг. Саме тут професійні медичні працівники здобувають практичний досвід, необхідний для реальної медичної діяльності.

Якщо професія студента пов'язана зі спортом, у будівлі David Fussey знаходиться спортивно-викладацький центр з багатофункціональними спортивним та лекційним залами на 220 місць.Також студенти можуть скористатися зв'язками університету з ФК «Чарльтон Атлетик», тренувальна база якого розташована поруч з кампусом.

 

 

Проживання:

Проживання в студентських резиденціях стане захопливим досвідом та чудовим способом познайомитися з новими людьми й завести друзів. Університет пропонує близько 2400 місць проживання на території або поблизу студентського містечка у трьох центрах: Гринвіч, Ейвері Хілл та Медвей.

 • Кімнати з індивідуальною ванною доступні на всіх кампусах

 • Всі комунальні послуги та страхування включені у вартість

 • Безкоштовний доступ до мережі Інтернет

 • Цілодобова підтримка при резиденції

 • Безкоштовне членство у спортивному залі на кампусі та доступ до заходів ActiveGRE

 

Гринвіч

Студенти, що навчаються в кампусі Гринвіч, можуть обрати між чотирма варіантами проживання в межах пішої доступності від університету та містечка до кампуса Ейвері Хілл або за 20 хвилин їзди на університетському безкоштовному автобусі.

 

Медвей

Проживання в університеті для студентів University of Greenwich включає 350 кімнат у п'яти резиденціях. Університетська команда з безпеки та помічники у резиденціях забезпечують комфортне те безпечне середовище для життя та навчання.

Студентський центр, в який університет вклав 4 мільйони фунтів, є соціальним простором, що створений для покращення студентського життя та отримання нового досвіду у різноманітних сферах: студенти можуть приєднатись до цілої низки клубів та товариств, щоб збалансувати навчання.

 

Ейвері Хілл

Студентське містечко Avery Hill вміщує близько 1000 студентів і забезпечує доброзичливу дружню атмосферу. Поряд із резиденцією є кафе, їдальня, магазин, пральня, велосипедна стоянка та повністю обладнаний тренажерний зал. Неподалік розташовано чимало пабів, клубів та ресторанів. Також студенти можуть відправитись у торговельний центр Broadway у Бексліхеаті або поїхати на автобусі до Bluewater - один із найбільших торгово-розважальних центрів Європи.

Якщо студентів цікавлять спортивні події, у них є можливість спостерігати за футбольним клубом «Чарльтон Атлетик», який проводить домашні ігри на «The Valley» або відвідати Національний спортивний центр «Crystal Palace», де відбувається ряд масштабних спортивних подій.

Також не варто забувати про чудовий парк Avery Hill, що займає 86 акрів, його тренажерний зал, тенісні корти просто неба та прекрасні доріжки для бігу та прогулянок.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.