University of Hertfordshire

Один з провідних університетів Великої Британії, що розташувався неподалік від Лондона. Інноваційний сучасний освітній заклад, який готує студентів до успіху та перемог у професійному житті.

 

 • Хетфiлд, графство Хартфордшир, Велика Британія

 • Заснований у  1952 році (як Технічний коледж)

 • 1992 - рік надання університетського статусу

Цікаві факти:

 • University of Hertfordshire входить у Топ-100 найкращих вишів Британії згідно з рейтингом The Guardian 2020 року.

 • Університет входить в топ-30 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Economics (4th), Hospitality, event management & tourism (7th), Engineering: electronic & electrical (10th), Firm production & photographyl (16th), History (18th), Pharmacy & pharmacology (23rd), Philosophy (25th), Education (27th) - The Guardian 2020

 • В університеті навчається близько 25 000 студентів, 28% з яких - міжнародні студенти з понад сотні країн.  

 • Фармацевтична школа при університеті отримала повну акредитацію від Королівської асоціації фармацевтів Великої Британії (Royal Pharmaceutical Society of Great Britain).

 • 96.5% випускників знаходять роботу або продовжують навчання протягом 6 місяців після закінчення бакалаврату (DLHE, 2016).

 • Університет входив у Топ-50 найкращих університетів Британії, які випускають компетентних працівників, “готових приступати до роботи” згідно з рейтингом THE’s за 2015 рік.

 • Університет приваблює фанатів Гаррі Поттера, адже тут організовуються тури для “маґлів” у студію Warner Bros, що неподалік, де знімалися окремі частини фільму Поттеріани.

 

   

   

Опис університету:

Історія університету розпочинається з партнерства органів місцевої влади Хартфордшира та авіабудівної компанії, яка потребувала освітнього закладу для своїх ще юних майбутніх працівників. Але коледж запрацював лише після Другої світової війни, тимчасово, як підготовчий заклад для вчителів. Згодом його реформували у технічний коледж відповідно до реформи 1944 року. Офіційна церемонія відкриття відбулася у 1952 році. Тоді викладацький склад налічував лише 22 людини, спеціальності обмежувалися інженерією, бізнесом, менеджментом, природничими науками і математикою. Через десятиліття коледж перетворився на політехнічний інститут, а згодом - на повноцінний університет, який ми можемо відвідувати сьогодні. 

 

Тепер тут навчається понад 25 000 студентів, які можуть обрати підготовчу, бакалаврську, магістерську, дослідницьку, післядипломну чи короткострокову програму для вивчення - онлайн або в денній формі. Зокрема, бакалаврський ступінь тут можна здобути у таких галузях:

 

Фінанси та облік, інженерія, фільми та анімація, архітектура, мистецтво, мода та дизайн, біологічні науки, бізнес та менеджмент, комп’ютерні науки, освіта та викладання, мови та літератури, івент-менеджмент та туризм, географія і навколишнє середовище, соціальні роботи та здоров’я, історія та креативне письмо, журналістика, медіа і комунікації, право, маркетинг та реклама, музика, медсестринство, філософія, політика, економіка, психологія та спорт. 

 

 

  Студентське життя охоплює не тільки навчання, адже обов’язково доповнюється активною діяльністю в університетських спільнотах, яких близько сотні при університеті - від танцювального гуртка з сальси до ЛГБТ-спільноти, від кулінарного клубу до фан-клубу корейської поп-музики. Тут зустрічаються однодумці - студенти зі схожими уподобаннями та поглядами в академічній, культурно-розважальній чи соціальній сфері. Позакласна активність - це ключ до нових знайомств, можливостей та додаткової самореалізації.

   

    

   

  Наукова діяльність університету розгортається у шести напрямках: їжа; глобальна економіка; здоров'я та добробут; культурна спадщина та громади; інформація та безпека; космос. Завдяки таким дослідженням та відкриттям в межах університету знаходяться рішення для великих суспільних викликів, імплементуються промислові інновації, збагачується побутова сфера, а  університетське навчання набуває практичного значення через співпрацю з бізнесом, державним сектором, розробниками, політиками та благодійними організаціями на регіональному, національному та глобальному рівнях.


  Після випуску з університету усе тільки починається! University of Hertfordshire всіляко підтримує своїх випускників. Протягом 3 років після закінчення навчання кожен випускник може користуватися послугами та консультаціями кар’єрного центру при університеті, а на додачу - отримати доступ до ресурсу LinkedIn Learning, який допоможе вдало побудувати кар’єру. До того ж, у колишніх студентів ще 3 роки зберігається доступ до університетських зручностей, а на подальшу освіту у University of Hertfordshire фіксується 20-відсоткова знижка.

   

Розташування:

University of Hertfordshire знаходиться у маленькому містечку Хетфілді, у графстві Хартфордшир, що знаходиться на відстані 30 км на північ від Лондона, у Східній Англії. Населення Хетфілда налічує близько 40 000 мешканців.  Місто має пряме залізничне та магістральне сполучення зі столицею Британії, тому велика частина населення працює у Лондоні. У післявоєнні часи місто відбудовували наново, тому сучасна архітектура у Хетфілді має характерні ознаки того часу.  З 30-х років 20 століття основна діяльність місцевих була пов’язана з авіабудівництвом, проте, після закриття заводу, економіка міста зосередилася у сфері послуг. Але історію міста ще можна прочитати у деяких назвах - вулиці the Comet Way, The Airfield, Dragon Road;  готель “the Comet”, паб “the Harrier bird”. 

 

Попри невеликі розміри містечка, тут є кінотеатр, музей Mill Green Museum, садиба історичного значення Hatfield House, галерея сучасного мистецтва, театр, музичний зал та кілька шопінг-центрів, тому студенти завжди знають, чим себе розважити.

 

  Університетські кампуси також надають студентам усі комфортні умови для навчання та проживання. Основні кампуси університету - College Lane та de Havilland. На їхній території розташувався біопарк наукового значення. 6 000 квадратних метрів відведено під лабораторії та простори для досліджень у природничій галузі та сфері здоров’я.  

   

  Для занять спортом студенти можуть скористатися спортмайданчиками, кортами для сквошу, спортзалом, басейном чи скеледромом. Творчі ж особистості зазвичай проводять дозвілля у концерт-холах, залі для урочистих подій або в одній з двох мистецьких галерей. У володінні університету знаходиться понад 450 витворів мистецтва, що свідчить не лише про якісну матеріально-технічну базу для навчання, а й культурно-просвітницьку місію університету перед викладачами та студентами.  Для зацікавлених в астрономії - на території університету розташувалася одна з найкращих навчальних обсерваторій в Британії. Звісно, в університеті є також комп’ютерний центр та бібліотека.

   

Проживання:

Університет Хартфордшира пропонує безліч варіантів проживання для студентів у межах своїх кампусів. Для всіх першокурсників, які вчасно підтверджують свої наміри про житло на кампусі - точно знайдуться місця. Саме тут для новачків створено безпечний простір у безпосередній близькості до університету та друзів.

 

Обирати можна з поміж наступних варіантів: 

 

 • Одномісна кімната (стандарт або покращена) з усіма вигодами та спільною кухнею у гуртожитку.

 • Таунхаус - будинок на 12 кімнат зі спільною кухнею та зоною відпочинку. У кімнаті є все необхідне для комфортного навчання та проживання, а ванна кімната - поділяється між 2 людьми однієї статі.

 • Студія - міні-квартира з усіма вигодами, які не потрібно ні з ким ділити.

 • Двомісна кімната в гуртожитку - окремі одномісні ліжка та меблі для двох, ванна кімната спільна для сусідів по кімнаті. Кухня та зони відпочинку спільного використання - на поверсі гуртожитку. 

 

Для тих, хто не планує жити на кампусі, існує альтернатива. Орендувати житло можна не лише у Хетфілді, а й у сусідніх містечках. Університет радить обирати лише перевірених орендодавців, які належать до спільноти PAL (акредитовані орендодавці та агенти). Варто зауважити, що університет має власну автобусну компанію - Uno, тому для студентів та працівників університету передбачені знижки на проїзд та зручність діставання до місця роботи чи навчання. 

 

Автобуси курсують кількома маршрутами, в основному - по Хартфордширу. Тому перевірте, чи зручно вам буде діставатися до університету.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.