University of Huddersfield

Британський рейтинговий державний університет, що забезпечує студентів високоякісними навчальними програмами, широкими можливостями науково-дослідної діяльності, стажувань та роботи.

 

 • м. Хаддерсфілд, графство Західний Йоркшир, Велика Британія

 • Заснований у 1825 році

Цікаві факти:

 • 43-ий серед найкращих університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить в топ-20 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Sociology (6th), Education (6th), Criminology (11th), Nursing & midwifery (11th), Hospitality, event management & tourism (12th), Film production & photography (14th), History (17th), Architecture (18th), Engineering: mechanical (18th) - The Guardian 2020

 • Золота нагорода за видане викладання Teaching Excellence Framework (TEF, 2017)

 

   

Опис університету:

University of Huddersfield - британський державний науково-дослідний університет, розташований у Хаддерсфілді, Західний Йоркшир, Англія. Історія навчального закладу розпочалася зі створення Scientific and Mechanics Institution у 1825 році. У період від 1970 року по 1992 рік навчальний заклад називався Huddersfield Polytechnic, а уже в 1992 році отримав статус університету і свою сучасну назву, University of Huddersfield.

 

 

Університет приймає студентів на програми бакалаврату, магістратури, а також підготовчі програми для міжнародних студентів у своїх 7-ми школах:

 • Прикладні науки (Applied Sciences)

 • Мистецтво, дизайн і архітектура (Art, Design and Architecture)

 • Програмування та інженерія (Computing and Engineering)

 • Освіта і професійний розвиток (Education and Professional Development)

 • Бізнес (Business)

 • Науки про людину та здоров'я (Human and Health Sciences)

 • Музика, гуманітарні науки та медіа (Music, Humanities and Media)

 

 

   

  Університет забезпечує студентів висококваліфікованими викладачами, що є одними з найкращих у Великій Британії, що підтверджує Золота нагорода за видане викладання Teaching Excellence Framework (TEF, 2017). Студенти University of Huddersfield навчаються у розумних та кваліфікованих наставників та науковців, які захоплені власною предметною галуззю. Вони отримують неоціненний академічний та практичний досвід, розвиваються, вчаться ставити нові цілі й досягати їх.

   

  Університет вважається одним із найкращих у Великій Британії за такими гуманітарними спеціальностями: соціологія, освіта, кримінологія, кінематограф, фотографія й історія, а також технічними: архітектура й інженерія. Високо цінується диплом медсестринства й акушерства.

   

   

  University of Huddersfield входить у провідні світові дослідницькі групи в галузі біомедичних, інженерних, фізичних, соціальних, мистецтвознавчих та гуманітарних наук. За останні роки дохід від досліджень і кількість студентів докторантури збільшились у чотири рази. В університеті також розміщені заклади MIAMI - лабораторія світового класу, спрямована на дослідження матеріалів та енергетики

   

Розташування:

University of Huddersfield розташований в Хаддерсфілді, Англія. На кампусі розташовані всі академічні школи, бібліотека, навчальні приміщення та дослідницькі лабораторії поряд із зеленими насадженнями, центрами харчування та тренажерним залом. Університет вклав майже 156 мільйонів фунтів стерлінгів у розробку кампусу і володіє сучасними засобами, включаючи спеціалізовані лабораторії, студії та робочі місця. Тут у Хаддерсфілді все необхідне для студентів є на місці.


 

  Бібліотека університету містить:

  • Понад 1200 навчальних місць

  • Понад 530 ультра сучасних ПК та Mac

  • Близько 330 000 книг та друкованих журналів

  • Мільйони цифрових книг та журнальних статей

  • Понад 150 ноутбуків та Macbook доступні для навчання цілодобово

  Бібліотека працює цілодобово сім днів на тиждень протягом більшої частини навчального року, а комп'ютерна лабораторія працює цілодобово круглий рік.

   

  На кампусі є 12 центрів харчування, де студенти можуть перекусити, випити кави й зустрітись з друзями.

   

  Enterprise Hub - це чудовий заклад для студентів, які хочуть створити власний бізнес чи займаються позакласною діяльністю. Поряд із підтримкою досвідчених бізнес-радників у студентів є доступ до:

  • ПК та Mac з широким спектром програм

  • засоби для друку та ксерокопій

  • стаціонарний телефон

  • доступ до університетської системи Wi-Fi для студентів, які використовують власний ноутбук низка книг, доступних для студентів

   

Проживання:

University of Huddersfield забезпечує студентів широким спектром варіантів проживання.

 

Storthes Hall Park - сучасний студентський центр, що пропонує усе необхідне для проживання на місці: тренажерний зал, бар, магазин, пральня. Резиденція забезпечує студентів проживанням в одномісних кімнатах з власною ванною кімнатою та сучасною загальною кухнею.

 

Типи кімнат:

 • Classic Ensuite - одномісна кімната, що містить односпальне ліжко, стілець, письмовий стіл, полиці, дошки для нотаток та індивідуальний санвузол. Розмір кімнати - 4050 мм на 3180 мм.

 • Classic Plus Ensuite with Dining Style Kitchen - одномісна кімната з функціональною стіною, стільцем та дошкою Block v Block. В кімнаті є односпальне ліжко, крісло, письмовий стіл, дошка для нотаток та ванна кімната. Розмір кімнати 4050 мм на 3180 мм. Кухня у стилі їдальні: великий обідній стіл з сидіннями ідеально підходить для приготування їжі та різноманітних святкувань.

 • Classic Plus Ensuite With Sociable Style Kitchen (Type 1/2) - одномісна кімната з функціональною стіною, стільцем та дошкою Block v Block. В кімнаті є односпальне ліжко, крісло, письмовий стіл, дошка для оголошень та ванна кімната. Розмір кімнати 4050 мм x 3180 мм. Кухня в соціальному стилі: комфортний диван, зона сніданку та телевізор з плоским екраном.

 • Classic Plus Ensuite with Premium Kitchen & Lounge - одномісна кімната, укомплектована мінікухнею та вітальнею преміум-класу, з односпальним ліжком, кріслом, письмовим столом, стелажами, дошками та санвузлами. Розмір кімнати 4050 мм x 3180 мм. Такі кімнати мають яскраву модернізовану окрему кухню із сучасною зоною відпочинку та телевізором.

 • Classic Double Ensuite - класична кімната, що має зручне двоспальне ліжко, крісло, письмовий стіл, полиці, дошки для нотаток та санвузол. Ідеально підходить для тих, хто любить свій простір та затишок. Розмір кімнати 4870 мм на 4050 мм. Стандартна кухня чудово підходить для спілкування.

 

Ashenhurst Houses - студентське житло, що розташоване за кілька хвилин ходьби від університету. Студенти проживають в одномісних кімнатах з односпальним ліжком та раковиною і ділять між собою 2 ванні кімнати та загальну кухню на 6-8 студентів. Розмір кімнати 3326 мм на 2794 мм. Цей варіант затишного житла у студентському будиночку — чудова можливість для нових знайомств.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.