University of Kent, Велика Британія

Державний британський науково-дослідний університет, із кампусами по всій Європі та званням міжнародного ВНЗ.

 

 • м. Кентербері, Медвей, Тонбрідж, графство Кент, Велика Британія

 • Заснований у 1965 році

 

Цікаві факти:

 • #65 у рейтингу університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить в топ-30 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Social policy & administration (4th), American studies (14th), English & creative writing (16th), Law (16th), Anthropology (17th), History of art (17th), Journalism, publishing & public relations (17th), Religious studies and theology (21st), Classics & ancient history (24th), Media & film studies (24th), History (24th), Forensic science & archaeology (24th), Drama & dance (26th) - The Guardian 2020

 • Кампуси в п'яти європейських країнах: Велика Британія (Кентербері, Медвей, Тонбрідж), Бельгія (Брюссель), Франція (Париж), Італія (Рим), Афіни (Греція)

 • Університет є членом Santander Network of European universities

 • Відомі випускники: Гевін Еслер (президент University of Kent), Ішіґуро Кадзуо (лауреат Нобелівської премії з літератури), Еллі Голдінг (англійська співачка та композитор), Еріка Леонард Джеймс (автор бестселера «П'ятдесят відтінків сірого») та інші

 

   

Опис університету:

University of Kent - державний науково-дослідний університет, заснований 1965 році й розташований в графстві Кент, Велика Британія.

Університет займає кампус на півночі Кентербері, розташований на 300 гектарах паркової площі, де навчаються понад 6 000 студентів, а також кампуси в Медвеї та Тонбріджі у Кенті та європейські навчальні центри післядипломних програм в Брюсселі, Афінах, Римі та Парижі. Університет вважається міжнародним навчальним закладом: в ньому навчаються студенти 158 різних національностей та 41% його наукового та науково-дослідного штату прибув у Велику Британію з-за кордону. Університет став однією із провідних академічних установ країни, яка проводить дослідження світового рівня, що отримали визнання в міжнародному масштабі.

 

Імениті британські видання (The Guardian, The Times та Complete University Guide) відносять ВНЗ до найкращих університетів Великої Британії, а за версією National Student Survey 2018 University of Kent отримав 85% за рівнем задоволеності серед студентів. Університет є членом Santander Network of European universities, що сприяє соціальному та економічному розвитку.

 

University of Kent забезпечує високоякісне викладання та успішне працевлаштування для своїх студентів, також він пропонує чимало можливостей для навчання та роботи в іноземних країнах.

 

   

   

 

   

Розташування:

 

 

 

 

 

 

 

  Головний кампус в Кентербері займає 300 гектарів і розташований у парковій місцевості на височині в трьох кілометрах від центру міста з видом на Кентерберійський собор, що віднесено до спадщини ЮНЕСКО. На сьогодні у кампусі навчається близько 12 000 студентів денної форми навчання та 6200 студентів заочної форми навчання, а також 600 академічних та науково-дослідних працівників. Житлові та навчальні споруди об'єднані в центральній частині кампусу, наукова споруда розташована на захід від Giles Lens, а спеціалізоване студентське селище знаходиться кілька хвилин ходьби від головного кампусу.

  Студентське містечко повністю озеленене, а його флора і фауна вражає різноманітністю: тут мешкає ряд охоронюваних видів. Північно-західна ділянка кампуса це лісопаркова зона. Також на території університету розташовується сім ставків.

   

  У самому Кентербері панує тепла і доброзичлива атмосфера. Студенти можуть відвідати середньовічні будівлі, жваві бари, атмосферні паби та широкий асортимент магазинів, що знаходяться лише у 25 хвилинах ходьби від кампуса.

  До Лондона можна зручно дістатись швидкісним поїздом. 

  Також не варто забувати, що Кентербері найближче до материкової Європи місто Великої Британії, тож студенти можуть дістатись в Париж, Брюссель чи Лілль всього лише за дві години.

   

  Кампус Медвей - це яскрава суміш сучасних та історичних споруд, що забезпечує всі необхідні зручності для навчання та проживання. Він знаходиться недалеко від міст Рочестер і Чатем, що приваблюють туристів захопливою історією та оновленим морським районом Чатем.

  У кампусі є дві будівлі: Pembroke і Historic Dockyard Chatham. Вони розташовані всього 10 хвилин одна від одної та від обох із них студенти легко можуть дістатись до резиденції Liberty Quays - це займе не більше 30 хвилин пішки.

   

  Тонбрідж - один із центрів University of Kent, що пропонує широкий спектр короткострокових програм, післядипломних тестових програм та програм професійної підготовки для студентів будь-якого віку.

  University of Kent's Tonbridge Centre був створений понад 30 років тому. Невеликий і привітний центр розташований у декількох хвилинах ходьби від центру міста Тонбрідж, громадських автостоянок та залізничного вокзалу.

  У вільний від навчання час студенти можуть скористатись особливостями міста і відвідати замок 11 століття, пройтись берегами річки Медвей та оглянути широкі зелені простори заміського парку Хейсден.

   

Проживання:

У Кентербері у студентів є три варіанти харчування в кампусі: самообслуговування, "Bed and Bistro" і "Bed and Flex".

Приміщення для самообслуговування передбачає те, що студенти будуть самостійно готувати.

"Bed and Bistro" означає, що студент з понеділка по п’ятницю буде снідати та вечеряти в Keynes College, Dolche Vita та насолоджуватися їжею в Rutherford Dining Hall у вихідні дні.

"Bed and Flex" означає, що студент може харчуватись в різних торгових точках по всьому містечку. Цей варіант дає студентам можливість спробувати широкий асортимент їжі.

 • 5 400 місць проживання

 • Понад 85% кімнат обладнано так, щоб студенти могли самостійно готувати

 • Починаючи з 2010 року університет інвестував понад 120 мільйонів фунтів на ремонт резиденцій

 

Medway Liberty Quays - це спеціально побудована резиденція, що складається з 4 окремих блоків, розташованих поблизу від Canterbury Christ Church University та University of Kent. Резиденція зручно розташована, поряд є все необхідне для активного студентського життя, а також хороше транспортне сполучення, що дозволяє без перешкод дістатись до вокзалів Гіллінгема і Чатема. Liberty Quays - безпечне та комфортне місце для навчання і проживання, що обладнане відеоспостереженням і дозволяє студентам завжди відчувати себе в безпеці. Резиденція розташована в 10 хвилинах ходьби від кампуса.

 • 1100 місць проживання

 • можливість проживати протягом усіх трьох років навчання

 

   

   

   

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.