University of Law

Британський приватний університет, що займається професійною підготовкою майбутніх працівників юридичної сфери та бізнесу.

 

 • м. Бірмінгем, Бристоль, Гілфорд, Ексетер, Ліверпуль, Лідс, Лондон, Манчестер, Ноттінгем, Редінг, Честер (Велика Британія)

 • Заснований у 1876 році

 

Цікаві факти:

 • 97% студентів отримують роботу після закінчення навчання. Якщо студенти не влаштуються на роботу через 9 місяців після закінчення навчання, ULaw поверне студенту 50% від вартості навчальної програми

 • 90% керівників є професійними юристами, більшість з яких практикують право паралельно з викладанням

 • Понад 900 партнерських компаній

 • Понад 3000 можливостей для практики під час навчання

 • Бізнес-програма: стажування на 2 та 3 році навчання

 • Відомі випускники: Садік Хан (мер Лондона), Маріам Мунанг (асоційований юридичний працівник Організації Об'єднаних Націй), Шамі Чакрабарті (член Палати Лордів)

 

   

Опис університету:

University of Law є однією із найстаріших установ, що надає юридичну освіту у Великій Британії. Історія університету розпочалась у 1962 р., коли юридичне товариство Англії та Уельсу створило юридичний коледж, об'єднавши власну школу підготовки адвокатів з навчальною фірмою Gibson & Weldon. Юридично створення коледжу було затверджено Королівською хартією 5 грудня 1975 р. У 1976 р. він був зареєстрований як благодійна організація, основна мета якої "сприяння розвитку юридичної освіти та вивченню права у всіх її галузях". У 2012 році University of Law отримав статус університету. Зараз University of Law визнаний лідером інноваційної, професійної юридичної освіти для майбутніх юристів та професійної підготовки для тих, хто вже має кваліфікацію.

Чимало викладачів ВНЗ є юристами та адвокатами, що практикують право й зараз і завжди готові поділитися досвідом з майбутніми колегами. До того ж, всі курси створені так, що студент одразу потрапляє в атмосферу реальних судових засідань і щодня практикує навички майбутньої юридичної професії.

 

Окрім юриспруденції University of Law також пропонує навчання на бізнес-програмах, розроблені на основі практичної діяльності компаній великого бізнесу (Deutsche Bank, Deloitte тощо). Саме вони допомагають проявити лідерські якості студентів, а також розвинути навички, притаманні професійним менеджерам.

Одними із головних переваг університету є фінансова доступність і практичне спрямування навчальних програм: якщо студенти не влаштуються на роботу через 9 місяців після закінчення навчання, ULaw повертає студенту 50% від вартості навчальної програми. А різноманітність програм LLM для студентів, дозволяє кожному віднайти свою сферу (господарське право, інтелектуальна власність, законодавство про товариства, вирішення спорів, бізнес, медицина тощо).

Університет може гордитись своїми випускниками не лише тому, що вони успішно та швидко знаходить роботу, але тому, що серед його випускників є чимало відомих британських парламентаріїв і політичних діячів, серед яких виділяється мер Лондона Садік Хан.

 

Розташування:

Студенти бакалаврату права в University of Law навчаються у Бірмінгемі, Бристолі, Честері, Гілфорді, Лідсі, Лондон Блумсбері, Манчестері, Ноттінгемі чи в онлайн-режимі.

 

 

Бізнес-школа University of Law пропонує бізнес-програми бакалаврату та магістратури в Лондон Блумсбері, а також бізнес-програми бакалаврату в Бірмінгемі, Лідсі та Манчестері.

 

   

  Програми післядипломної юридичної підготовки, які пропонує University of Law, включають диплом з права (Graduate Diploma in Law - GDL), курс юридичної практики (Legal Practice Course - LPC), курс адвокатської практики (Bar Practice Course - BPC) та магістратуру з права (MA Law), а також низку магістерських програм з юридичних наук. Ці програми доступні в більшості кампусів, що перераховані раніше, а також в University of Exeter, University of Liverpool, University of Reading, University of East Anglia та University of Chester.

   

Проживання:

Університет допомагає у пошуку житла для студентів і пропонує різні варіанти розміщення, залежно від міста та індивідуальних потреб студента.

ULaw співпрацює з найкращими агентствами з надання житла і робить все можливе, щоб іноземні студенти відчували себе максимально комфортно та отримали все необхідне для зручного життя та навчання.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.