University of Lincoln

Британський державний рейтинговий університет, що пропонує не лише високоякісні навчальні програми та успішну кар'єру по завершенні навчання, але й прекрасне навчальне обладнання та можливості для позакласної діяльності студентів, яких виховують як незалежних, впевнених у собі особистостей.

 

 • м. Лінкольн, графство Лінкольншир, Велика Британія

 • Заснований у 1861 році

Цікаві факти:

 • 17-ий серед найкращих університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить в топ-20 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Hospitality, event management & tourism (1st), Chemistry (2nd), Journalism, publishing & public relations (7th), History (7th), Pharmacy & pharmacology (8th), Film production & photography (9th), Biosciences (11th), Design & crafts (12th), Architecture (13th), Engineering: mechanical (15th), Psychology (18th), Sociology (18th) - The Guardian 2020

 • Золота нагорода викладання Teaching Excellence Framework (TEF) 2017

 • 96% студентів працевлаштувались або продовжили навчання протягом шести місяців після закінчення програм згідно з останнім опитуванням Destinations of Leavers from Higher Education

 

   

Опис університету:

University of Lincoln - державний науково-дослідний університет у Лінкольні, Англія. Університет був створений у 1861 році як Hull School of Art, а у 1992 році він здобув статус університету - University of Humberside. У 2001 році отримав свою сучасну структуру і назву - University of Lincoln.

 

University of Lincoln забезпечує унікальне та сприятливе навчальне середовище з чудовим обладнанням для занять, дослідницької діяльності, творчих можливостей, студентських активностей і заходів, а також чудовим житловим простором. Університет пропонує широкий спектр навчальних програм на бакалавраті та магістратурі у своїх чотирьох академічних коледжах та школах, а академічні колективи беруть участь у дослідженнях відповідних галузей вчення: від розробки нових антибіотиків та більш ефективних методів лікування раку, до подолання цифрового розриву та збереження історичних артефактів.

 

 • College of Arts

Коледж мистецтв дає можливість студентам розвинути власні захоплення і перетворити їх на кар'єру у відповідній галузі. Широкий спектр програм бакалаврату та магістратури охоплює такі галузі, як: архітектура та містобудування, дизайн, філологія та журналістику, кіно та медіа, образотворче та виконавче мистецтво, а також історія та історична спадщина.

 

 • College of Science

Коледж наук пропонує широкий спектр захопливих науково-дослідних програм для бакалаврів та магістрів у галузі хімії, фізики, математики, комп'ютерних наук, техніки, виробництва харчових продуктів, агропродовольства, географії, наук про життя, медицини, фармації та ін.

 

 • College of Social Science

Коледж соціальних наук пропонує студентам програми у різноманітних сферах, включаючи спорт та фізичні вправи, право, освіту, охорону здоров'я та соціальну допомогу, психологію, соціальні та політичні науки. Студенти коледжу мають доступ до цілого ряду спеціалізованих закладів, включаючи Human Performance Centre і Sarah Swift Building, в який університет вклав £19 мільйонів.

 

 • Lincoln International Business School

Міжнародна бізнес-школа Лінкольна є центром культурного та світоглядного розмаїття, що пропонує практичні навчальні програми, орієнтовані на розвиток кар'єри. Програми, що пропонує школа, охоплюють бухгалтерський облік, фінанси та економіку, стратегію та підприємництво, туризм та маркетинг. Стажування, професійна практика, запрошені спікери галузі — все це надає великі переваги, як для академічного розвитку, так і для практичного досвіду.

 

   

  На думку іменитого британського видання Guardian 2020 Університет Лінкольна пропонує найкращі в країні програми готельно-ресторанного бізнесу й туризму, а також є одним із найкращих за такими гуманітарними спеціальностями, як: журналістика і видавництво, історія, кіно та фотографія, дизайн і ремесла, архітектура, психологія та соціологія. Чудові навчальні програми з вивчення хімії, фармації та фармакології також високо цінуються в Британії та світі.

   

   

  University of Lincoln отримав Золоту нагороду викладання від Teaching Excellence Framework (TEF) 2017 як такий, що забезпечує незмінно якісне викладання, навчання та високі результати для своїх студентів. Ця нагорода показує високу ефективність методів навчання, чудову підтримку студентів та прекрасні результати працевлаштування.

   

  Таку нагороду підтверджує ще один факт: 96 відсотків студентів університету працевлаштувались або продовжили навчання протягом шести місяців після закінчення програм згідно з останнім опитуванням Destinations of Leavers from Higher Education.

   

Розташування:

Кампус University of Lincoln - сучасний комплекс споруд, що забезпечує якісне та комфортне навчальне середовище, зорієнтоване на студентів і їх діяльність. Розташований на мальовничій набережній, кампус пропонує все необхідне для студентів одразу тут або поряд за декілька хвилин ходьби від кампуса.

 

 

В основі студентського академічного життя є бібліотека Great Central Warehouse Library, яка надає доступ до понад 250 000 журналів та 400 000 друкованих та електронних книг, а також до баз даних та спеціальних колекцій.

 

Студенти факультету комп'ютерних наук, інженерії, математики та фізики навчаються в Isaac Newton Building. Студенти наукових спеціальностей також мають доступ до спеціалізованого обладнання в Minster House і Joseph Banks Laboratories. Обладнання включає диспансер, набір для клінічних досліджень з фармації, консультаційні кабінети та спеціалізовані зони для вивчення поведінки тварин.

 

Студенти психології, охорони здоров’я та соціального обслуговування навчаються в Sarah Swift Building. Тут вони можуть скористатися новими психологічними лабораторіями, сучасними науково-дослідними установами та спеціалізованими клінічними засобами. Студенти спортивних спеціальностей мають доступ до University Sports Centre та спеціального обладнання в Human Performance Centre, який містить повністю обладнаний тренажерний зал для силових та кардіо тренувань, спеціалізовані лабораторії та басейн.

 

 

   

  Студенти, які вивчають мистецтво, можуть скористатись різноманітними навчальними просторами, студіями та ресурсами в будівлях Nicola de la Haye, Peter de Wint, Alfred Tennyson Buildings і Lincoln Performing Arts Centre. Також тут є добре обладнані арт, дизайнерські, фешн та танцювальні студії. До послуг студентів: студії телебачення та фотографії, обладнання для редагування, радіостанція, студії друку та MakerLab - спеціалізований центр для роботи з керамікою, склом та коштовними металами.

   

  У вільний від навчання час студенти можуть відвідувати різноманітні заходи, що відбуваються на території університету. Студентський союз співпрацює з кількома основними центрами на території кампусу: у барі Tower та The Swan влаштовують денні та вечірні тусовки, тоді як The Engine Shed - один із найбільших майданчиків живої музики в регіоні. Також у Lincoln Performing Arts Centre відбуваються різноманітні шоу та вистави: від традиційних драматичних постановок до комедії та мюзиклів.

   

   

  • Lincoln Performing Arts Centre (Центр виконавських мистецтв Лінкольна) - це професійний театр на 450 місць, який є частиною мистецької спільноти університету і протягом року проводить професійні виступи поряд зі студентськими постановками.

   

  • Sports Centre - університетський спортивний центр пропонує засоби для відпочинку, серед яких фітнес-центр, спортивний зал, футбольні майданчики, танцювальна студія та сауни, а також корти для бадмінтону, тенісу, баскетболу, волейболу та нетболу.

   

Проживання:

University of Lincoln забезпечує студентів якісними та комфортним житлом, як на кампусі, так і поза ним. Кожен студент може обрати оптимальний для себе варіант, відповідно до ціни, розміщення, розташування та будь-яких інших індивідуальних потреб.

 

Проживання при університеті на кампусі

 

Студентське містечко містить два комплекси, Lincoln Courts і Cygnet Wharf, поряд з академічними будівлями університету, студентськими службами та студентським союзом і одну резиденцію, 179 High Street, неподалік від кампуса.

 

 • Lincoln Courts - резиденція містить 941 одномісну кімнату і 96 спільних кімнат, розташована в центрі кампусу.

 • Cygnet Wharf - резиденція містить 442 одномісні кімнати, розташована в центрі кампусу.

 • 179 High Street - резиденція містить 282 одномісні кімнати та 19 кімнат-студій, розташована 480 метрів від кампуса.

 

Проживання при університеті за межами кампусу

 

Окрім проживання на кампусі, University of Lincoln володіє низкою студентських резиденцій поза кампусом, як для студентів першого курсу, так і для старших студентів. Усі резиденції знаходяться неподалік кампусу і, оскільки вони також належать університету, то студенти, які там проживають, отримують таку ж підтримку, як і студенти, що живуть на кампусі.

 

 • Viking House - резиденція містить 272 одномісні кімнати, розташована 480 метрів від кампуса.

 • The Gateway - резиденція містить 519 одномісні кімнати й студії, розташована 480 метрів від кампуса.

 • Valentine Court - резиденція містить 469 одномісних кімнат, розташована 1,3 км від кампуса.

 • St Marks Student Village - резиденція містить 407 одномісних кімнат, розташована 480 метрів від кампуса.

 • Longdales Lodge - резиденція містить 38 одномісних кімнат, розташована 3 км від кампуса.

   

  Резиденції, що не підконтрольні університету

  Університет має давно налагоджені зв'язки з низкою сторонніх постачальників житла, які пропонують проживання в резиденціях та приватну оренду — це чудовий варіант обрати відмінне від стандартних резиденцій проживання за оптимальною вартістю. Здебільшого це індивідуальні кімнати з особистою ванною, квартири-студії та спільне житло для сім'ї або кількох студентів, що дружать між собою і бажають жити незалежно від університету. Усі житлові приміщення розташовані неподалік університету й обов'язково відповідають усім стандартам проживання, що встановив ВНЗ для своїх студентів.

  • Aqua House - резиденція містить 77 спільних кімнат, розташована 640 метрів від кампуса. 

  • Brayford Court - резиденція містить 88 спільних кімнат, розташована 320 метрів від кампуса.

  • Brayford Quay - резиденція містить 425 одномісних кімнат, розташована 640 метрів від кампуса.

  • Danesgate House - резиденція містить 249 одномісних кімнат і студій, розташована 1,1 км від кампуса.

  • Hayes House - резиденція мітить 39 одномісних кімнат, розташована 480 метрів від кампуса. 

  • Park Court - резиденція містить 289 одномісних кімнат, розташована 800 метрів від кампуса.

  • Park View - резиденція містить 52 одномісні та спільні кімнати, розташована 1,9 км від кампуса. 

  • Saul House - резиденція містить 67 одномісних кімнат, розташована 640 метрів від кампуса.

  • The Junxion - резиденція містить 569 одномісних кімнат, розташована 480 метрів від кампуса.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.