University of Liverpool

Багатопрофільний вищий навчальний заклад у місті Ліверпуль, Велика Британія.

 

 • Ліверпуль, Велика Британія;

 • Заснований у 1881 році.

Цікаві факти:

 • Світовий рейтинг: 181-е місце (The Times World University Rankings 2019)

 • 57 у рейтингу найкращих університетів у Великій Британії за версією The Guardian 2019

 • Входить в престижне об’єднання британських університетів Russell Group

 • Учасник дослідницької групи N8

 • Тут здобули освіту 9 Нобелівських лауреатів

 

   

Опис університету:

  University of Liverpool пропонує більш як 300 бакалаврських та 100 магістерських програм. Університет входить в число кращих дослідницьких вищих навчальних закладів країни та є учасником групи N8.

  University of Liverpool є новатором: він був першим в світі вищим навчальним закладом, в якому у 1899 році відкрилася Школа тропічної медицини (School of Tropical Medicine). Перші факультети Архітектури, Біохімії і Проектування міських будівель також були відкриті тут.

  Попри поважний вік, виш постійно модернізують. Протягом останніх десяти років на його оновлення було виділено близько 600 мільйонів фунтів і на сьогодні університет має сучасне обладнання для навчання і спорту, а також проведення досліджень.


   

Розташування:

Ліверпуль - це найбільше місто в графстві Мерсісайд, розташоване вздовж річки Мерсі.

University of Liverpool має три кампуси - кампуси Carnatic і Greenbank, які розташовані в приміській парковій зоні, а також старовинний кампус в центрі міста.

 

   

Проживання:

 

  Студенти проживають на базі університету. Завдяки модернізації проведеній останніми роками, у всіх резиденціях зроблений ремонт і кімнати студентів обставлені сучасними і зручними меблями для комфортного відпочинку. Студенти живуть в одно- або двомісних кімнатах зі зручностями.

   

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.