University of Northampton

University of Northampton - один з наймолодших університетів Великої Британії, який, попри свій юний вік, вже здійснює активний соціальний вплив на суспільство через своїх вихованців. Відданість своїй справі та натхнення на подальші позитивні зміни - ось що покладено в основу усієї діяльності університету. 

 

 • Нортгемптон, графство Нортгемптоншир, Велика Британія

 • Заснований у 1924 році (як технічний коледж), у році 2005 як повноцінний університет

Цікаві факти:

 • У 2017 році університет отримав золоту відзнаку за відмінне викладання - Gold in the Teaching Excellence Framework (TEF)

 • У червні 2017 університет був нагороджений золотом (Social Enterprise Gold Mark) за суспільні ініціативи та інтерес до суспільства понад усе

 • University of Northampton входить у Топ-100 найкращих вишів Британії згідно з рейтингом The Guardian 2020 року

 • Університет входить в топ-30 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Health professions (7th), Engineering: general (17th), Nursing & midwifery (19th), Hospitality, event management & tourism (23rd), Social policy & administration (29th) - The Guardian 2020

 • В університеті навчається понад 12 тисяч студентів, з яких близько 10% - іноземці

 

   

Опис університету:

Освітня історія міста Нортгемптон сягає Середньовіччя, проте University of Northampton виник лише у 20 столітті. У 1924 був заснований місцевий технічний коледж - Northampton Technical College. Протягом десятиліть він розростався новими будівлями та змінював назви: будувалися нові кампуси, зливалися та приєднувалися дрібні коледжі та школи. Таким чином, наприкінці 90-х років, у наслідок об’єднання зі школою St Andrew’s School of Occupational Therapy, в освітньому закладі Nene College вже можна було здобути ступінь бакалавра. Лише у 2005 році на тому ж місці був офіційно заснований повноцінний університет з його сучасною назвою - University of Northampton. А кілька років тому - тут відкрився осучаснений кампус Waterside.

 

В University of Northampton можна обрати потрібний рівень з поміж бакалаврських, підготовчих, дипломних та післядипломних програм. Щодо спеціальностей - на вибір пропонується 29 сфер, серед яких кожен знайде найцікавішу для себе.

 


 

Як і в кожному університеті, студентське життя не обмежується лише навчанням. Нортгемптон пропонує безліч позакласних опцій - культурні, спортивні, історичні локації для корисного та пізнавального часопроведення. До речі, UON належить до обмеженого числа університетів Британії, які пропонують вільний доступ до більше ніж 70 спільнот та спортивних клубів.

 

Вся дослідницька та просвітницька робота, яку проводить університет,  покликана здійснювати соціальний вплив, покращувати життя та навколишнє середовище. Реалізація соціального впливу за допомогою досліджень є ключовою частиною стратегічного плану університету «Трансформація життя + натхнення на зміни». 

Університет співпрацює з місцевими партнерами, щоб покращувати життя у Нортгемптонширі, а також здійснює дослідження на національному та міжнародному рівні, співпрацюючи з зовнішніми партнерськими організаціями.

 

Університет пам’ятає і підтримує усіх своїх випускників. Незалежно від року випуску, кожен колишній студент University of Northampton має доступ до спеціальної платформи, яка пропонує безліч інструментів для кар’єрного успіху, початку власної справи, підтримки мережі контактів і таке інше. До того ж, у кожного є можливість звернутися за консультацією до університетської команди працевлаштування. Якщо ж ви вирішуєте продовжити професійне життя завдяки науковій діяльності чи подальшому навчанню - для вас діє знижка на навчання у розмірі 20% від вартості, якщо ви знову обираєте цей університет для отримання магістерського або докторського ступеня.

 

Розташування:

Університет розташувався у самісінькому центрі Англії, тому студенти можуть досить легко вскочити на поїзд, автобус, авто чи літак для чергової подорожі. До Лондона, зокрема, можна дістатися всього за 1 годину, а до Ковентрі - за пів години.

 

Castle Ashby, Northampton, UK

 

  Містечко Нортгемптон знаходиться на берегах річки Нін, у графстві Нортгемптоншир. Його населення складає близько 223,000 осіб. Згадки про це містечко сягають ще доби Середньовіччя: тоді воно було обнесене муром, у ньому було кілька церков, монастирів, університет і замок. Після Громадянської війни більша частина міста була зруйнована у пожежі, але вже у 18 столітті відбудована наново завдяки стрімкому індустріальному розвитку. Згодом сюди проклали залізничне сполучення і канал, а основна діяльність мешканців була зосереджена довкола виробництва взуття та шкіряної продукції. “Шкіряна” епоха міста закарбувалася у місцевих музеях, де збереглося понад 12 000 екземплярів старовинного взуття, а крім цього - в університетській спеціальності Leather Technology

   

  Сьогодні місто Нортгемптон поєднує у собі багатолюдні урбаністичні вулиці і тихі околиці. У передмісті є безліч парків, садів, неймовірних ландшафтів для прогулянок та пікніків вихідного дня: Sywell Country Park, Coton Manor Gardens, та Haddonstone Show Gardens. А центр - вирує завдяки великій кількості концертних майданчиків, театрів, кінотеатрів, музеїв, барів, кав’ярень, спортмайданчиків та магазинів. Вам не доведеться нудьгувати у вільний час - галереї, фестивалі, рафтинг, регбі, мотоспорт та багато інших розваг доступні кожному. 


   

  У вересні 2018 року університет переїхав до новісінького кампуса Waterside, який вміщує у собі нові простори для навчання, спортивні павільйони, енергетичний центр, окрему будівлю для студентських об’єднань. University of Northampton прагне забезпечувати своїх студентів та працівників найкращими умовами, тому слідкує за різносторонністю, етичністю, екологічністю навчання та праці, цінуючи рівність, різноманітність та інклюзивність.

   

Проживання:

Університет Нортгемптона пропонує широкий вибір проживання для студентів, серед яких - як університетські резиденції, так і приватні будинки. Варіанти житла доступні й на кампусі Waterside, і в центрі міста, і в студмістечку Scholars Green Student Village. Пропонуються одномісні та двомісні кімнати з усіма вигодами або ж з ванними кімнатами спільного користування. Кімнати оснащенні інтернетом і мережею  WiFi з доступом до мережі комп’ютерів університету, а також у резиденціях завжди є охорона та команда підтримки. У кімнаті є ліжко, робочий стіл, шафа, полиця, стілець та кошик для сміття. Комунальні послуги (плата за опалення, світло, воду та електрику) вже включені у вартість оренди, щоб полегшити життя студентам.  

 

Якщо вам комфортніше орендувати окреме житло приватного типу,  а не кімнату у резиденції, працівники університету - Housing Team можуть надати вам деталі щодо житла найвищих стандартів. Комунальні послуги при виборі приватного житла будуть сплачуватися окремо. Співпраця університету з мережею приватних власників житла та міськими органами влади допомагає регулярно оновлювати перелік зареєстрованого житла для оренди.

 

А для міжнародних студентів університет пропонує консультативні послуги від Private Sector Housing Officer у команді Student Services, оскільки студентів з інших країн можуть спіткати культурні чи фінансові непорозуміння.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.