University of Plymouth

University of Plymouth - державний університет, з основним кампусом у Плімуті, та кампусами по всій південно-західній Англії. Цей університет найбільше  відомий своїм викладанням та дослідженнями у сфері морського бізнесу, морської інженерії, морської біології, океанології, географії та навколишнього середовища.  

 

 • Плімут, Велика Британія

 • Перший інститут заснований у 1862, статус університету здобуто у 1992 році

 

Цікаві факти:

 • У рейтингу наймолодших університетів світу від THE World University Ranking у 2020 році університет Плімута увійшов у ТОП-101-150.

 • У світовому предметному рейтингу QS WUR By Subject Ranking 2020 університет знаходиться на #151-200 позиціях завдяки таким предметам, як Earth and Marine Sciences, Environmental Studies, Medicine та Biological Sciences. 

 • У предметному рейтингу британських університетів University league tables 2020, університет Плімута посів наступні позиції:   

  • 2-ге місце -  Dentistry

  • 8-ме місце - Medicine

  • 22-ге місце -  Earth and Marine Sciences

  • 26-те місце - Architecture

  • 37-ме місце - Design and Crafts

  • 38-ме місце - Geography and Environmental Science

  • 40-ве місце - Chemistry

  • 40-ве місце  - Health Professions

  • 41-ше місце - Law

  • 45-те місце - Biosciences

 

   

Опис університету:

Історія університету Плімута розпочалася із заснування Плімутської школи навігації у 1862 році. Вже через півстоліття ця школа перетворилася на Університетський коледж, а у 1970 році - на Політехнічний інститут, до складу якого увійшли Plymouth Polytechnic, Rolle College у Ексмуті, Exeter College of Art and Design і Seale-Hayne College. У 1992 році політехніка отримала статус університету, а тому розпочала політику централізації своїх кампусів у Плімуті.  

 

Від часів свого заснування і до сьогодні університет зберігає неабиякий інтерес до морських наук. Багаторічні напрацювання сьогодні вплетені до великої кількості дисциплін, що, на перший погляд, зовсім не стосуються морських середовищ: історія, англійська мова, освіта, архітектура, бізнес, правознавство, психологія й таке інше. Університет вже тричі отримував королівську премію Queen’s Anniversary prize, дві з них - за дослідження та досягнення у викладанні морських дисциплін.  

Більше того міждисциплінарні зв’язки, встановлені в університеті Плімута під час досліджень, дали змогу показати залежність винайдення нових антибіотиків від морської біології. 

 

Проте вибір спеціальностей у цьому університеті не обмежується лише морською тематикою. Тут вивчають і мистецтво, і дизайн, і архітектуру, і бізнес-спеціальності, і комп’ютерні науки, і педагогіку, й інженерію, а ще медицину, право, сценічну майстерність та соціально-політичні науки.

 

У цьому університеті студенти мають досить яскраве, насичене життя, а також комфортне середовище для кожного. Тут діють центри студентської підтримки найрізноманітнішого характеру: поради іноземним студентам, консультації на тему ментального здоров’я, кар’єрні послуги, центр розвитку академічних навичок, допомога з фінансовим менеджментом, духовна підтримка, поради з пошуку та підбору житла та багато інших. До того, ж тут кожен може знайти собі заняття для позаурочного проведення часу: центр вивчення мов, музичний театр, медитації, спілка пекарів, тренування з надання домедичної допомоги, геологія, теніс, хокей та підводний хокей, паверліфтинг, бізнес-ком’юніті, каное, дизайн, фехтування, дайвінг, яхтинг, волонтерство та ще безліч захопливих спільнот з вашими однодумцями. 

 

University of Plymouth відомий своїми дослідженнями, які відбуваються на базі наступних інститутів:

Marine Institute - центр з дослідження морської тематики та підготовки кваліфікованих науковців, інженерів, законодавців, митців, техніків та бізнесменів.

Plymouth Institute of Health and Care Research - інститут, який працює над проблемами трансформацій у галузі здоров’я, соціального захисту, стилю життя та добробуту. 

Sustainable Earth Institute - інститут з екологічних та природничих досліджень.

 

Проте варто зауважити, що галузей для досліджень в університеті значно більше, до них входять і архітектура, і комунікації, і кібербезпека, та багато іншого. 

 

Випускники університету Плімута мають можливість звернутися до при університетського кар’єрного центру, аби безкоштовно отримати їхні послуги з написання резюме, поради щодо перспектив працевлаштування, підбору курсів для самовдосконалення, проходження співбесід й таке інше.

 

Розташування:

 

  Плімут - портове місто на південному узбережжі Англії. Його населення налічує більш як 250 000 мешканців. Найближче найбільше місто - Ексетер (за 60 км від Плімута), а до Лондона звідси - 310 км.  Клімат у Плімуті - помірний, океанічний, вологіший та м'якший, ніж в інших англійських містах, тому тут можна побачити екзотичні пальми та юки, нетипові для Британії.

   

  Плімут характеризується жвавою студентською спільнотою, а також географічним та екологічним різноманіттям. Це місто назване найкращим для проведення канікул в Європі за 2020 рік, а також 2-им найкращим у світі.

   

Проживання:

Університет пропонує свої послуги з підбору житла. Безпечне та дружнє середовище  в університетському житлі сприяє легкій адаптації до нового життя студентів: коротка відстань до лекторіїв, бібліотек, зручний доступ до кав’ярень, магазинів та барів, класні сусіди, серед яких - безліч потенційних друзів! 

 

Університет має широкий вибір резиденцій:

 

Університет гарантує проживання усім першокурсникам-бакалаврам, які обрали Університет Плімута своїм першим пріоритетом і подали документи на вступ до 18 червня. 

 

Проживання можна обрати не лише у резиденції, а й у житловому приватному секторі - у місті. Квартири, студентські гуртожитки, приймальні сім’ї - у Плімуті знайдуться варіанти для кожного, на будь-який смак та бюджет.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.