University of Portsmouth

Престижний британський державний науково-дослідний університет, що очолює рейтинги і пропонує високоякісні навчальні програми у сфері творчості, медицини та інженерії.

 

 • м. Портсмут, Велика Британія

 • Заснований у 1908 році

Цікаві факти:

 • 21-ий серед найкращих університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить в топ-20 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Design & crafts (3rd), Biosciences (3rd), Nursing & midwifery (5th), Criminology (5th), American studies (5th), Mathematics (9th), Sports science (9th), Fashion & textiles (12th), Social work (12th), Sociology (15th), Geography & environmental studies (15th), Journalism, publishing & public relations (16th), Architecture (16th), Pharmacy & pharmacology (17th), Engineering: chemical (18th), Engineering: electronic & electrical (18th), Politics (19th) - The Guardian 2020

 • Світовий рейтинг: Топ-500 (The Times Higher Education World University Rankings 2020)

 • Золота нагорода за видане викладання Teaching Excellence Framework (TEF, 2017)

 • Понад 60% досліджень університету класифікуються як "чудові на міжнародному рівні" або "провідні у світі" (Research Excellence Framework, 2014)

 • 97,5% випускників, які працевлаштовуються після випуску або продовжують навчання (DLHE, 2017)

 

   

   

Опис університету:

University of Portsmouth - державний науково-дослідний університет у місті Портсмут, графство Гемпшир, Англія. У 1908 році Park building був відкритий як Municipal college і громадська бібліотека. Навчальний заклад зосереджував свою увагу на вивченні хімії та інженерії. У 1969 році навчальний заклад перетворився на Portsmouth Polytechnic. І нарешті у 1992 році отримав статус університету і свою сучасну назву, University of Portsmouth.

 

Університет пропонує широкий спектр програм бакалаврату, магістратури та підготовчих програм для міжнародних студентів у своїх 5-ти школах:

 • Бізнес і право (Faculty of Business and Law)

 • Творчі та культурні галузі (Faculty of Creative and Cultural Industries)

 • Гуманітарні та суспільні науки (Faculty of Humanities and Social Sciences)

 • Науки і здоров'я (Faculty of Science and Health)

 • Технології (Faculty of Technology)

 

University of Portsmouth дотримується думки, що студенти прибули до університету не лише для отримання диплому, але й аби рости як особистість, знайомитися з новими людьми, дізнаватися більше у сфері власних інтересів та розвивати власну кар’єру. Студентська спілка (UPSU) працює для студентів і незмінно входить в топ-20 профспілок Великої Британії. Це забезпечує студентів підтримкою і допомогою зі сторони старшого покоління. Такий підхід дає можливість швидко адаптуватись, відвідувати клуби за інтересами, завести нові знайомства та знайти друзів.

 

University of Portsmouth пропонує одні із найкращих навчальних програм у сфері творчих та гуманітарних наук: дизайн і ремесла, мода і текстиль, архітектура, соціальна робота і соціологія, журналістика і видавництво, американські науки та політика. Також чудову підготовку забезпечують студентам на програмах природничих наук та медицини: біонауки, медсестринство та акушерство, кримінологія, географія та екологія, фармація та фармакологія. Очолюють британські рейтинги також технічні програми: математика, хімічна інженерія, електронна та електрична інженерія.

 

Показники зайнятості серед випускників також є одними з найвищих у Великій Британії: 97,5% випускників працюють або продовжують навчатися через 6 місяців після закінчення навчання (Destination of Leavers from Higher Education (DHLE), 2017). Завдяки практичному підходу до навчання, міцним зв'язкам з роботодавцями та органами державної влади студенти отримують необхідний досвід, аби одразу після навчання приступити до виконання професійних обов'язків. Студенти мають широкі можливості стажувань під час навчання, підтримку та настанови від викладачів.

 

Понад 60% досліджень, представлених університетом до Research Excellence Framework, 2014 були оцінені як "провідні у світі" та "відмінні на міжнародному рівні". У двох предметних сферах відповідно — медичні професії, стоматологія, медсестринство, фармація та фізика - 90% та 89% усіх поданих досліджень були оцінені як провідні у світі. У 2015 році University of Portsmouth отримав фінансування в розмірі 272 000 фунтів стерлінгів від Фонду освіти та навчання на дослідження.

 

Розташування:

University of Portsmouth розташований у центрі міста Портсмут, графство Гемпшир, на березі протоки Солент, що відокремлює Англію від острова Вайт. Це головний порт Англії, що знаходиться на півострові Портсі. Портсмут — індустріальний центр з чудовою архітектурою і сучасними будівлями. Почати знайомство з містом варто з відвідання вежі Спінакер Тауер, виконаної у формі вітрила. На вершині є великий оглядовий майданчик, з якого відкривається панорама на місто, де можна розгледіти його в найдрібніших деталях. Ще однією визначною пам'яткою Портсмута є будинок, в якому жив знаменитий письменник Чарльз Дікенс. Він був перетворений в музей, тут як і раніше збережено середовище, яке було ще за життя господаря, також тут зберігаються його рукописи й велика бібліотека. Прекрасною пам'яткою архітектури є палац Осборн-хаус, який був побудований в 19 столітті за розпорядженням королеви Вікторії й багато років залишався її улюбленої літньою резиденцією. Сьогодні в стінах прекрасного палацу зберігається велика колекція старовинних витворів мистецтва, антикварних меблів і різних дорогоцінних прикрас, що раніше належали королівській родині. Любителям історії буде цікаво відвідати форт Нельсон, він був побудований в середині 19 століття і зараз є частиною королівської збройової палати.

 

 

У місті працює два розкішних театри, репертуар яких зробив неоціненний внесок в його культурне життя. У Новому Королівському театрі можна відвідати дуже ефектні й атмосферні вистави, які доповнюються неймовірними світловими ефектами та музичним супроводом. Поруч з театром знаходиться ще один цікавий історичний заклад — паб «Брудна качка», в якому вже більш як сто років виробляють фірмове пиво. Найстарішим театром в місті є театр Groundlings, йому вдалося зберегти частину свого неповторного історичного оздоблення.

 

   

  University of Portsmouth інвестував 400 мільйонів фунтів стерлінгів за 10 років у кампус, аби забезпечити студентам найсучасніші засоби та обладнання для навчання.

   

  Університетська бібліотека працює цілодобово і пропонує широкий простір для навчання та наукової роботи. Тут розміщені зали для групової роботи, величезна кількість столів на поверхах для особистих занять з відкритим доступом до комп'ютерів. Коли студентам потрібна перерва, вони можуть випити каву, приготовлену баристами, у кафе бібліотеки.

   

  Будівля Студентського Союзу містить 3-й простір — відкритий павільйон, який ідеально підходить для спокійного навчання, виконання групової роботи, а також спілкування та соціалізації. Студенти можуть випити каву Starbucks з кафе Pitstop внизу або просто під'єднатися до Wi-Fi й продовжувати свою роботу.

   

  На кампусі є 10 центрів харчування, де студенти можуть перекусити між парами, зустрітись з друзями або повечеряти.

   

Проживання:

University of Portsmouth забезпечує студентів різними варіантами якісного та комфортного житла. Студенти можу орендувати особисте житло або ж мешкати в студентських резиденціях, що пропонує університет.

 

Усі студентські резиденції знаходяться в центрі Портсмута, неподалік навчальних корпусів. У кожній кімнаті є ліжко, письмовий стіл, висувні ящики та безліч розеток для ноутбука, телефона та всього іншого, що потрібно мешканцям. Студенти отримують безкоштовний доступ до інтернету та Wi-Fi на всій території, що дозволяє завжди бути на зв'язку. Всі комунальні послуги включені у вартість проживання: газ, електроенергія, опалення, вода та страховка. Усі кімнати в резиденціях одномісні й студенти можуть залишатись у них навіть на свята. Більшість кімнат обладнані особистою ванною з окремим душем, умивальником та туалетом. Кухню, вітальню та відпочинкові зони студенти ділять з іншими мешканцями.

 

Університетська команда Residence Life завжди знаходиться на місці, тому студенти у будь-який час можуть звернутись за допомогою.

 

Резиденції, що пропонують одномісне розміщення із власною ванною, де студенти готують самостійного:

 • Chaucer House

 • Catherine House

 • Greetham Street

 • Margaret Rule

 • Harry Law

 • Rosalind FranklinTrafalgar

 • Studio flats

 

Резиденція, що пропонує одномісне розміщення із власною ванною та харчування для студентів:

 • Rees Hall

 

Резиденція, що пропонує одномісне розміщення зі спільною ванною, де студенти готують самостійно:

 • Bateson Hall

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.