University of Reading

Британський державний дослідницький університет, що пропонує для своїх студентів широкий спектр спеціальностей, можливості для дослідницької роботи, різноманітних додаткових занять і саморозвитку в середовищі класичної британської освіти, що крокує у ногу з сучасністю.

 

 • Заснований у 1926 році

 • м. Редінг, Велика Британія

Цікаві факти:

 • 68-ий серед університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить в топ-30 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Agriculture, forestry & food (9th), Education (12th), Earth & marine sciences (12th), Pharmacy & pharmacology (13th), Design & crafts (15th), Forensic science & archaeology (21th), Classics & ancient history (22th), Business, management & marketing (23th), Building and town and country planning (23th) - The Guardian 2020

 • Топ-250 найкращих університетів світу за версією The Times Higher Education World University Rankings 2020

 • 1-е місце у Великій Британії за програмою бакалаврату "Land and Property Management" (Times/Sunday Times University Guide 2020)

 • Henley Business School займає 7-те місце у Великій Британії (FT European Business School Rankings 2019)

 • З моменту заснування університет випустив 150 000 студентів з понад 180 країн світу

 • University of Reading володіє 800 га сільськогосподарських угідь для практичних досліджень

 • Продовольчий пілотний завод університету займає площу 1100 квадратних метрів та є одним з найбільших споруд подібного типу у Великій Британії. Здатний імітувати та відтворювати умови промисловості, цей експериментальний завод - це захопливе місце для розробки та аналізу харчових продуктів

 

Опис університету:

University of Reading - британський державний університет, заснований 1892 році як коледж Оксфордського університету. У 1926 році хартією, виданою королем Георгом V, навчальний заклад отримав статус університету і саме з цього моменту щорічно відзначає його як рік заснування. Зараз University of Reading входить в топ-30 університетів Великої Британії у світовому рейтингу (займає 29-е місце серед 84 британських університетів за версією QS World University Rankings 2020) і випустив уже 150 000 студентів із понад 180 країн світу.

 

University of Reading пропонує навчання на підготовчій програмі Foundation, програмі бакалаврату та магістратури у своїх 4-х школах:

 • Мистецтво, гуманітарні та суспільні науки (Faculty of Arts, Humanities and Social Science)

 • Природничі науки (Faculty of Life Sciences)

 • Прикладні науки (Faculty of Science)

 • Бізнес (Henley Business School)

 

ВНЗ вважається одним із найкращих у підготовці студентів за такими спеціальностями, як: сільське та лісове господарство, науки про землю та море, фармація та фармакологія, дизайн, ремесла та містобудування, освіта, класична та древня історія і бізнес-сфера.

 

Henley Business School - престижна рейтингова вища бізнес-школа, що входить в обмежене коло установ (всього 58 у світі), які отримали потрійну акредитацію трьома найбільшими та найвпливовішими асоціаціями з акредитації бізнес-шкіл: EQUIS, AMBA та AACSB.

 

Дослідницька діяльність University of Reading прагне розв'язувати важливі проблеми, з якими стикається сучасне людство сьогодні. Основними сферами досліджень в університеті є: сільське господарство, продовольство та охорона здоров'я; довкілля; історична спадщина та творчість; процвітання та стійкість. Дослідницька робота спрямована на пошук способів подолання кліматичних змін, поліпшення стану здоров'я людини, розв'язання продовольчої проблеми та збереження культурних цінностей.

 

Університет Редінгу для своїх студентів пропонує захопливе позакласне життя: різноманітні лекції, музичні концерти, виставки та мистецькі заходи. Також університет транслює ряд незалежних фільмів у своєму Reading Film Theatre.

Студенти можуть відвідати музей English Rural Life в кампусі London Road і насолодитися музеями та виставкам на кампусі Whiteknights, зокрема Музеєм грецької археології Ure та Музеєм зоології Cole.

Підтримати фізичне здоров'я та покращити самопочуття можна у SportsPark, а прекрасна паркова зона ідеально підійде для піших або ж велосипедних прогулянок. У саду Harris Gardens відвідувачі можуть спостерігати старовинні дерева та сад джунглів.

 

Розташування:

University of Reading розташований в однойменному місті Редінг, неподалік Лондона. Редінг — мальовниче містечко у графстві Беркшир на Південному Сході Англії. Місто з багатою історією простягається в долині Темзи та ріки Кеннет і пропонує для своїх відвідувачів чарівні краєвиди та незабутні прогулянки.

 

Прямі потяги з Редінга: 

 • Лондон Паддингтон - 30 хвилин

 • Оксфорд - 30 хвилин

 • Бристоль - 1 година 15 хвилин

 • Бірмінгем - 1 година 40 хвилин

 • Кардіфф - 1 година 40 хвилин

 

University of Reading займає три кампуси:

 

 • Whiteknights campus

Головний кампус університету, що розташований на території розміром 130 га, де кожен може знайти місце для відпочинку протягом дня. Кампус став переможцем 9 поспіль нагород "Green Flag", що визнає його однією з найкращих озеленених територій у Великій Британії.

Кампус є успішним товариством студентів, що мають свій власний союз (RUSU), бібліотеку, місця харчування та одні з найкращих студентських клубів Великої Британії. Тут студенти знаходять все, що їм може знадобитись.

 

 • London Road campus

Лондонський кампус нещодавно був реконструйований і вклад у ці зміни обійшовся університету у розмірі 30 мільйонів фунтів. Це історичне місце: одне з оригінальних університетських містечок, що є домівкою для Інституту освіти (IoE). У ньому також є Великий зал, який використовується для проведення концертів та випускних церемоній, а в кафе студенти можуть перекусити гарячими й холодними закусками.

 

 • Greenlands campus

Кампус, в якому знаходиться в одній з найкращих бізнес-шкіл Європи, розташований на березі річки Темзи поблизу Хенлі. У ньому є повністю обладнаний фітнес-центр, бізнес-центр, конференц-центр, місця проживання та їдальня. В Greenlands розташована Henley Business School, що пропонує програми MBA та корпоративне навчання.

Університет був радий вітати Її Величність Королеву влітку 2012 року в кампусі Greenlands, який був обраний для проведення урочистої церемонії Diamond Jubilee Celebrations.

 

Проживання:

Університет пропонує різноманітні варіанти проживання, що допоможе кожному студенти обрати оптимальний для себе варіант.

Це може бути розміщення в кімнатах зі спільною або особистою ванною, загальною кухнею і спільними зонами для харчування та соціалізації. Студенти, які не хочуть готувати самостійно, можуть обрати опцію харчування в студентських ресторанах.

Для студентів, які люблять спокій і тишу, чудовим варіантом розміщення стане квартира-студія, де у вас є власна кухня та ванна кімната.

Також університет також пропонує оренду особистого житла.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.