University of Roehampton London

Університет Рохемптон змінює життя своїх студентів, допомагаючи їм у здобутті впевненості, знань, навичок та адаптивності, що є такими необхідними для успішної кар’єри. Тут відбуваються дослідження світового класу, які допомагають зрозуміти, як влаштований цей світ та змінити його на краще.

 

 • Лондон, Велика Британія

 • Перший коледж заснований у 1841, сучасний університет - у 2004 році

Цікаві факти:

 • Університет входить в топ-30 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Classic & ancient history (5th), Religious studies and theology (24th), History (30th) за версією The Guardian 2020

 • У світовому рейтингу молодих університетів за 2019 рік університет розташувався між 201-250 сходинками

 • Згідно з National Dtudent Survey 2019 університетська Школа правознавства увійшла у топ-5 закладів вищої освіти Лондона

 • В університеті навчаються представники понад 140 національностей з усього світу.

 • 28% студентів університету - міжнародні

 • Тут діє одна з найбільших та найкращих бібліотек у Лондоні

 

   

Опис університету:

Історія університету розпочинається з формування 4 незалежних та не пов'язаних між собою коледжів, які були створені з метою підготовки викладачок. Ці коледжі існують і до сьогодні, об’єднані стінами університету Roehampton.

 

 

Digby Stuart College утворився у 1874 завдяки організації Society of the Sacred Heart, заснованій француженкою, що оселилася у Рохемптоні. Сьогодні Digby Stuart - це дім з найновішими умовами. Філософія коледжу присвячена соціальній справедливості та рівності, тому до студентів тут ставляться виключно з повагою та добротою.

 

 

Froebel College був заснований у 1892. Цей коледж здавна славився винятковими академічними успіхами, що продиктовано його традиціями. Загальний дух коледжу напряму пов’язаний з філософією Фрідріха Фребеля. Froebel College розташувався у будівлі Grove House, що була збудована ще у 1792 році, та в її обійсті. А ще - саме тут базується один з провідних британських центрів педагогічної підготовки та освітніх досліджень - School of Education.

 

  Southlands College відчинив свої двері для студентів у південно-західному районі Лондона Battersea 1872 року, але вже у 1997 перебазувався на кампус в Рохемптоні. 

  Southlands має багату історію і досі зберігає сильну відданість моральним засадам Методичного об’єднання, що виникло там ще кілька століть тому. Їхнім кредо було “творити рівність, соціальну справедливість та спільноту навколо”.

  Whitelands College має найдовшу історію серед усіх коледжів, адже був заснований ще у 1841. Це один з найстаріших і один з перших закладів вищої освіти в Англії, які надавали освіту жінкам. Whitelands утворився за підтримки Англіканської церкви, тому тут дотепер відчутні релігійні настрої, хоча навчаються тут студенти будь-якого віросповідання та світобачення. Зараз цей коледж займає площу розміром 14 акрів з виглядом на лондонський парк Richmond.

   

  Сьогодні, вступаючи в університет Рохемптон, студенти автоматично приєднуються до спільноти одного з коледжів відповідно до напряму навчання. Це створює унікальну для Лондона атмосферу дружного та привітного ком’юніті. Між коледжами часто відбуваються спортивні змагання, творчі колаборації, бали та інші соціальні заходи, а також обов'язковий “Річний кубок коледжів”, що безумовно додає драйву у студентське життя.

Щодо напрямів навчання, університет пропонує до вивчення спеціальності з таких сфер:

 • Бізнес
 • Акторська майстерність, театр та перформанс 
 • Освіта
 • Дослідницька школа
 • Школа гуманітарних наук
 • Науки про життя
 • Медіа, культура та мова
 • Психологія
 • Соціальні науки

 

Згідно з предметними рейтингами видання The Guardian 2020 університет Roehampton посідає 5 місце в країні за якістю викладання класичної та античної історії, входить у топ-50 найкращих університетів Британії за спеціальностями кримінологія, освіта, історія, журналістика, сучасні мови та лінгвістика, філософія, психологія, релігійні науки та теологія. 

 

Університет живе не лише навчанням, тут бурхливо вирує позакласне студентське життя. Тому кожен студент з легкістю зможе знайти нове захоплення або зануритися у коло однодумців, яке не пов’язане з областю вивчення. Заняття спортом чи музикою, акторською майстерністю чи правами меншин - понад 50 гуртків та спільнот доступні до вибору. Студентська спільнота пропонує безліч розваг та занять - жива музика, караоке, дискотеки; для спортсменів  - футбол, бадмінтон, йога, черлідінг, гребля; для творчих - джазовий клуб, гурт класичної музики, музичний театр тощо. 

 

В університеті Roehampton працюють над ідеями, що допомагають зрозуміти будову світу, збагатити культуру та покращити людські життя.  Вже з першого року навчання студентів навчають провідні експерти своїх галузей, тому завдяки університетському середовищу відкривають нові види тварин, знаходять артефакти людської історії тощо. В останніх державних перевірках якості досліджень the Research Excellence Framework (REF) визнав університет Рохемптон як такий, що здійснює дослідження найбільш інтенсивно серед  сучасних університетів Британії.  

 

Крім особистої зацікавленості в науці, юні дослідники мають доступ до найновітніших лабораторій, які оснащені необхідною технікою та матеріалами. Зокрема, при університеті є лабораторія біомеханіки, лабораторія фізіології, лабораторія для дослідження спортивних та тренувальних навантажень у фізіології.

 

Що ж стосується випускників університету, вони обов’язково отримують підтримку кар’єрного центру і можуть скористатися 20% знижкою на подальше навчання.

 

Розташування:

Університет розташований у самісінькому серці південно-західного Лондона, неподалік від Путні та Хамерсміту. До центрального Лондона діставатися досить легко. Тому студенти почувають себе і частиною університетського ком’юніті, і жителями величезного сучасного мегаполісу з його культурою та нічним життям. 

 


Університет має площу 22 гектари - паркова зона, історичні будівлі та осучаснені, найновітніші умови і одна з найкращих бібліотек у Лондоні. 

 

На кампусі є безліч барів, відкритих соціальних просторів та магазинів з їжею. Заклади на кампусі готові слугувати майданчиками для найрізноманітніших заходів - вечірки, вечори живої музики, ярмарки й таке інше. До того ж, тут є зони без алкоголю. Наприклад, The Union Bar, окрім снеків та напоїв, пропонує долучатися до вечорів караоке, відкритого мікрофону чи DJ-їнгу. А ось Hive Café, що керується студентською спільнотою підприємців, був побудований з повторно використаних корабельних контейнерів. Тут відбуваються кінопокази, розпродажі, майстер-класи, турніри з настільного тенісу та щорічний різдвяний ярмарок. 

 

Якщо ж ви звикли харчуватися домашньою їжею, на кампусі є безліч облаштованих кухонь, де можна зберігати або розігрівати свою їжу і перекусити самому чи у колі друзів. Там же є спеціальні місця зарядки ноутбуків та телефонів.

 

   

  Університет створює комфортні умови ще й для тих, хто живе не на кампусі. Зокрема, студентам надається доступ до онлайн-ресурсів у бібліотеках, забезпечується чудове транспортне сполучення, включно з безкоштовним автобусом та інші умови, що полегшують життя студентів.

   

  Транспортне сполучення не обмежується лише безкоштовним студентським автобусом. У південно-західному районі Лондона курсує понад 20 автобусів за різними маршрутами, на які студенти можуть отримати знижку до 30%. Крім цього, кампус знаходиться всього за 10 хвилин ходьби від залізничної станції Barnes, звідки курсують потяги до Ватерлоо, Річмонда, Хонслова та інших районів. Якщо ви готові користуватися велосипедом, на кампусі є скриньки для ваших речей, безпечні стоянки і душі. 

   

  Щодо зон для занять спортом, при університеті діє фітнес-центр, є трав’яні футбольні майданчики, території для різних спортивних ігор, студії та спортзали. Командам доступні також позакампусні спортивні клуби та тенісні центри.

Проживання:

Незалежно від того, чи ви віддаєте перевагу проживанню високого класу, чи шукаєте доступний варіант, в університеті Рохемптон знайдеться житло для кожного. Тут працює команда з розміщення студентів, яка може допомогти вам знайти те, що ви хочете у межах кампусу, і надати вам необхідні консультації та підтримку. 

Пріоритет на поселення у кімнатах у межах кампусу віддається першокурсникам (як бакалаврату, так і магістратури чи аспірантури). Для інших студентів команда з розміщення теж надає підбірку житла на кампусі та суттєву допомогу у пошуку кімнати у цьому районі.

 

Кожна кімната у резиденції - це простір для однієї людини (університет не надає житло для пар або сімей), умебльована спальня з доступом до Інтернету. Плата за кімнату охоплює комунальні платежі та страхування речей. Кімнати можуть бути облаштовані ванною (люкс), тільки душем (напівлюкс) або лише умивальником (стандарт), коли ванну потрібно ділити з іншими студентам на поверсі. У преміум-кімнатах - є більші ліжка та балкони. Кухню та зону відпочинку зазвичай ділять кілька студентів на поверсі. 

 

Якщо ви прагнете спокійнішого життя, ніж у гуртожитку - можна обрати проживання у квартирі, але ця опція не гарантована, адже квартир значно менше, ніж кімнат у резиденції. 

 

Після 1 курсу багато студентів обирають житло за межами кампусу. Для студентів, які хочуть орендувати кімнату поблизу університету, існує широкий вибір житла. Однак не забувайте, що якщо ви збираєтесь на другий чи третій рік і хочете продовжувати жити на кампусі, зв’яжіться з командою розміщення якомога раніше, адже такі опції можуть бути доступні в обмеженій кількості. Для пошуку житла студентам пропонується користуватися сайтом  Studentpad, де розміщуються лише пропозиції від надійних орендодавців.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.