University of Sheffield

Британський державний дослідницький університет, що забезпечує своїх студентів висококваліфікованими викладачами, чудовим навчальним кампусом та широким спектром додаткових занять.

 

 • м. Шеффілд, Велика Британія

 • Заснований у 1905 році

Цікаві факти:

 • 45-ий серед найкращих університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить в топ-20 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Architecture (3rd), Journalism, publishing & public relations (3rd), Engineering: materials & mineral (4th), Building and town and country planning (6th), Dentistry (9th), Forensic science & archaeology (9th), Engineering: civil (13th), Engineering: chemical (14th), Philosophy (15th), Sociology (17th), Criminology (21st), Computer science & information systems (22nd), Chemistry (24th), Medicine (24th), Education (26th), English & creative writing (28th), History (28th) - The Guardian 2020

 • 117-ий у світі за версією The Times Higher Education World University Rankings 2020

 • Входить в престижне об’єднання британських університетів Russell Group

 • Партнерські стосунки з компаніями міжнародного рівня, такими як Boeing, Rolls-Royce, Unilever, AstraZeneca, Glaxo SmithKline, Siemens та Airbus, а також з багатьма державними установами Великої Британії та інших країн світу

 • Шість членів викладацького складу університету стали лауреатами Нобелівської премії

 • Член всесвітньої мережі дослідницьких університетів Worldwide Universities Network

 

Опис університету:

 

 

 

  University of Sheffield - британський державний дослідницький університет, заснований у 1905 році у місті Шеффілд, Південний Йоркшир, Англія. Університет Шеффілда був створений на основі трьох навчальних установ: Шеффілдської медичної школи (Sheffield School of Medicine), Фертського коледжу (Firth College) та Шеффілдської технічної школи (Sheffield Technical School). Медична школа, заснована в 1828 році, є найстарішою установою університету.

   

  Університет пропонує програми бакалаврату та магістратури у різних напрямках і галузях. Висококваліфіковані викладачі не тільки дають студентам знання, а й допомагають їм розкривати свої приховані таланти, експериментувати й відкривати для себе нові горизонти. University of Sheffield приймає понад 25 тисяч осіб зі 117 країн світу. Культурне розмаїття, широкий спектр дисциплін, професіоналізм викладачів роблять Шеффілд одним з найпопулярніших університетів країни.

   

  ВНЗ пропонує високоякісні навчальні програми за такими технічними спеціальностями, як: архітектура, будівництво, інженерія та комп'ютерні науки. Також високих показників досягли факультети стоматології, археології, кримінології, хімії та медицини. Серед гуманітарних спеціальностей найкращими вважають журналістику, філософію, соціологію, письменництво, історію та освітню науку.

   

  Значна увага в університеті приділяється спортивному вихованню: студенти активно займаються фізкультурою і спортом, беруть участь в різних змаганнях, часто досягаючи високих результатів.

   

  Є понад 350 клубів та товариств, до яких студенти можуть приєднатись в University of Sheffield: кожен може допомогти у роботі над студентською газетою або займатися скелелазінням, а якщо в університету немає відповідної організації, студент може створити її згідно зі своїми власними інтересами.

   

Розташування:

University of Sheffield знаходиться в однойменному місті Шеффілді:

 • 564 000 осіб проживає у місті, майже 60 000 з яких є студентами

 • Топ-10 найдоступніших міст для життя Великої Британії (Student Living Index by Natwest 2018)

 • Одне з найбезпечніших міст Великої Британії

 • Центр творчості: тут проживає найбільша спільнота художників та дизайнерів за межами Лондона

 • Зелене місто: 60 відсотків міста — це зелені насадження (понад два мільйони дерев, 250 садів, парків та лісових масивів та третина міста лежить у межах національного парку Peak District)

 • Величезна спільнота студентів

 

Більшість будівель університету Шеффілда знаходяться в декількох хвилинах ходьби одна від одної та неподалік центру міста.

 

   

Проживання:

Університет пропонує проживання у 2 студентських резиденціях: Ranmoor/Endcliffe та City.

 

 • Ranmoor / Endcliffe

Найбільша студентська спільнота в Шеффілді, де 4500 студентів проживають у безпечному та доброзичливому середовищі.

На території резиденції розташовані: студентський магазин, кафе, бар, пральня, фітнес-центр класу люкс, загальний простір для відпочинку.

 

 • City

Проживання в City передбачає зручний доступ до університету та центру міста. Тут доступні різні типи кімнат та зручностей на власний вибір.

 

Типи кімнат:

 • En-suite - одномісні кімнати з особистою ванною та спільною кухнею, що обладнана для самостійного приготування страв.

 • Standard - одномісна кімната з ліжком, шафою, письмовим столом та стільцем зі спільною ванною та кухнею.

 • Deluxe /Deluxe+ - кімнати, що пропонують одномісне проживання з великим ліжком та просторою особистою ванною кімнатою. Кухня і вітальня у такому варіанті проживання також є спільною з іншими студентами.

 • Studio - прекрасний варіант проживання для пари або студента, якому потрібен широкий простір. Студія передбачає 2-спальне ліжко, 2 шафи та 2 письмових столи з особистою просторою ванною, туалетом, кухнею та вітальнею.

 • Houses and flats - варіант проживання в будиночках або ж квартирах чудово підійде для сім'ї, пари або ж групи друзів, які бажають жити разом під час навчання.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.