University of St Andrews

Британський державний дослідницький університет з понад 600-річною історією успіху, який не лише отримав безліч нагород і має чимало відомих випускників, але й давно заслужив любов і повагу серед студентів та роботодавців, зокрема.

 • Заснований у період від 1410 до 1413 року

 • м. Сент-Ендрюс, Шотландія, Велика Британія

Цікаві факти:

 • Найстаріший університет Шотландії, входить в трійку найстаріших університетів Великої Британії

 • 2-ий серед університетів Великої Британії за версією іменитого видання The Guardian 2020

 • 198-ий університет у світі за версією The Times World University Ranking 2020

 • Входить в топ-3 у Великій Британії за такими спеціальностями (The Guardian 2020): Classics & ancient history (1st), Politics (1st), History of art (1st), Geography & environmental studies (1st), Economics (1st), Physics (1st), Modern languages & linguistics (2nd), Business, management & marketing (2nd), Religious studies and theology (2nd), Media & film studies (2nd), Psychology (2nd), Computer science & information systems (2nd), Earth & marine sciences (2nd), Anatomy & physiology (2nd), English & creative writing (3th), Mathematics (3th), Philosophy (3th)

 • Понад 140 студентських товариств і 50 спортивних клубів

 • Відомі випускники: принц Вільям та його дружина Кейт Міддлтон

 

   

Опис університету:

 

 

 

  Університет Сент-Ендрюса заснований у період між 1410 і 1413 роками у місті Сент-Ендрюс, Шотландія. Університет вважається одним із найпрестижніших у Великій Британії та пропонує для студентів програми бакалаврату, магістратури, Foundation, а також літні програми для майбутніх студентів. Широкий вибір програм дає можливість кожному студенту знайти програму саме для себе.

  Диплом університету Сент-Ендрюса відчиняє двері найпрестижніших компаній. Все це завдяки репутації, яку активно підтримує навчальний заклад: студенти навчаються в найкращих викладачів і професорів зі світовим ім'ям, а також отримують підтримку від університетської кар'єрної служби, яка допомагає кожному студенту розкрити свій потенціал реалізувати свої можливості.

   

  Як 600-річний заклад Університет Сент-Ендрюса відомий у всьому світі як освітній лідер, який стабільно очолює британські рейтинги та входить в списки найкращих ВНЗ світу. Університет також займає високі позиції за науковими дослідженнями, причому значний відсоток досліджень з психології та англійської літератури оцінюється REF 2014 балом 4*, що означає, що навчальний заклад лідирує у світі за оригінальністю та значущістю.

   

  Головна університетська бібліотека розташована в центрі Сент-Ендрюса і пропонує величезну кількість ресурсів, до яких належать:

  • понад мільйон томів

  • понад 400 000 електронних книг

  • тисячі друкованих та електронних журналів

  • академічні бази даних

  • величезна колекція DVD-дисків

  • комп’ютери на кожному рівні бібліотеки

  Бібліотека також пропонує експертну підтримку від колективу академічних бібліотекарів, які можуть допомогти з пошуком інформації в бібліотеці та мережі Інтернет.

   

  Не лише репутація світового класу, але й широкий спектр соціальних заходів, приваблює молодих та амбітних студентів. Університет Сент-Ендрюса пропонує понад 140 студентських товариств та 50 спортивних клубів. 

   

  Життя і навчання в University of St Andrews стає для студентів справді неповторним досвідом, який перетворює їх на сильних, незалежних індивідів та професіоналів своєї справи.

   

Розташування:

University of St Andrews розташований у містечку Сент-Ендрюс - це унікальне місце для навчання та життя. Розташоване на східному узбережжі Шотландії, містечко оповите чарівною атмосферою старовинної Британії, неймовірною природою та архітектурними спорудами. Прекрасні "незаймані" пляжі з чистим повітрям та широкими просторами дають можливість втекти та відпочити від міської метушні та університетських занять. Кожен студент також може посерфити на хвилях Східних Пісків або ж насолодитися багатьма іншими водними видами спорту, такими як вітрильний спорт, морський каяк або віндсерфінг. Сент-Ендрюс - це батьківщина гольфу: саме тут його винайшли. Для любителів цього виду спорту тут є безліч розваг, зокрема можливість взяти участь у міжнародних турнірах з гольфу.

 

Сент-Ендрюс - маленьке містечко, саме тому перебування тут значно безпечніше у порівнянні з великими містами. Однак ВНЗ не обмежує зацікавлених студентів і пропонує відвідати й інші міста: експрес-автобуси курсують до великих шотландських міст майже щогодини. До найближчого міста Данді всього 21 км, а дістатись до Единбурга можна за годину поїздом. Також існує чимало можливостей подорожувати на північ до приголомшливих гірських масивів та островів, якими славиться чарівна Шотландія.

 

   

   

Проживання:

Університет Сент-Ендрюса володіє понад 4-ма тисячами місць для проживання та пропонує різноманітні варіанти розміщення на будь-який смак та бюджет. Тому кожен студент може бути впевнений, що зможе підшукати відповідне житло. Університет пропонує проживання як в студентських резиденціях, так і приватне розміщення. Кожен може самостійно обрати житло з одномісним розміщенням або з сусідами, з можливістю готувати або ж без. Всі кімнати створені для комфортного життя та навчання.

 

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.