University of Strathclyde Glasgow

Шотландський державний університет, розташований у місті Ґлазґо, що пропонує одні із найкращих в країні навчальних програм у сфері бізнесу, інженерії, архітектури, фінансів та економіки.

 

 • м. Ґлазґо, Шотландія, Велика Британія

 • Заснований у 1796 році

Цікаві факти:

 • 51-ий серед найкращих університетів Великої Британії за версією The Guardian 2020

 • Університет входить в топ-20 у Великій Британії за наступними спеціальностями: Journalism, publishing & public relations (2nd), Social policy & administration (12th), Business, management & marketing (13th), Engineering: electronic & electrical (13th), Architecture (14th), Politics (14th), Accounting & finance (15th), Economics (19th) - The Guardian 2020

 • Отримав звання "Університет року" 2012 і 2019 році, ставши єдиним університетом, який отримав цю нагороду двічі (Times Higher Education)

 

   

Опис університету:

University of Strathclyde - британський державний науково-дослідний університет, розташований у місті Ґлазґо, Шотландія. Заснований у 1796 році як Andersonian Institute, це другий найстаріший університет в Ґлазґо, який отримав Королівську хартію в 1964 році як перший технологічний університет у Великій Британії. Свою назву отримав на честь історичного Королівства Стратклайд. Також навчальний заклад є третім за кількістю студентів університетом Шотландії.

 

 

Зараз університет приймає студентів з усього світу на програми бакалаврату і магістратури, а також підготовчі програми для міжнародних студентів на своїх 4-х основних факультетах:

 • Інженерія (Faculty of Engineering)

 • Гуманітарні й соціальні науки (Humanities & Social Sciences)

 • Науки (Faculty of Science)

 • Бізнес (Strathclyde Business School)

 

 

На сьогодні університет приймає 22 640 студентів денної та заочної форми навчання: 15 055 бакалаврів та 7 590 магістрів. University of Strathclyde - єдиний шотландський університет, який пропонує інженерні стипендії IET Power Academy своїм студентам інженерних спеціальностей.

 

University of Strathclyde отримав звання "Університет року" 2012 року за версією Times Higher Education і знову у 2019 році, ставши єдиним університетом, який отримав цю нагороду двічі.

 

   

  QS World University Rankings 2018 розмістив університет топ-25 у світі за підготовкою на спеціальності Hospitality & Leisure Management, 51-100 - Pharmacy, 51-100 - Business & Management, 101-150 - Electrical & Electronic Engineering, 101-150 - Architecture, 101-150 for Education, 151-200 - Accounting & Finance, 151-200 - Law, 151-200 - Civil & Structural Engineering, 151-200 - Mechanical Engineering, 201-250 - Chemical Engineering, 201-250 - Physics and Astronomy, 251-300 - Sociology, 251-300 - Economics, 251-300 - Materials Sciences, 301-350 - Mathematics і 301-350 - Computer Science & Information Systems.

   

   

  Університет активно займається науково-дослідною діяльністю у таких галузях вчення: фармація, розробка ліків, мікро- та ультразвукова інженерія, біофотоніка та фотоніка, біомедична інженерія, розробка медичних приладів, нові методи терапії, протезування та ортопедія, історія охорони здоров'я, право, злочинність, правосуддя та соціальної роботи. Університет перебуває у партнерських стосунках з 11-ма університетами через Scottish Funding Councils' Research Pooling Programme, яка охоплює такі сфери, як: інженерія, науки про життя, енергетика, морська наука і техніка, фізика, хімія, комп'ютерні науки та економіка.

   

Розташування:

University of Strathclyde розташований у місті Ґлазґо, Шотландія. Компанія National Geographic назвала Ґлазґо одним із найкращих міст "'Best of the World", а читачі "Rough Guide" проголосували за Ґлазґо як найдружніше місто світу. Time Out Глазго віднесла місто до топ-10 у світі.

 

 

Кампус університету розташований в центрі міста. Поряд є усе необхідне для життя і навчання студентів: супермаркети на будь-який смак, безліч магазинів, місць для шопінгу та бутиків, ресторанів із кухнями різних народів, клуби, театри та музеї.

 

Technology and Innovation Centre - центр технологій та інновацій при університеті є місцем для технологічних досліджень. Будівництво центру завершилось у 2015 році. Ця дев’ятиповерхова сталева конструкція включає відкритий простір для офісів, три лекційні зали та зони зі спеціалізованим лабораторним обладнанням.

 

Дослідження у центрі проводяться у таких галузях науки: інженерія та виробництво, наука і технології, біонанотехнології, бізнес, безперервне виробництво та кристалізація, енергетика, технології охорони здоров'я, фотоніка та датчики та управління активами.

 

University of Strathclyde Centre for Sports, Health and Wellbeing - сучасний центр спорту, здоров'я та добробуту при університеті, будівництво якого завершилось у 2019 році.

 

   

  Andersonian Library - головна бібліотека University of Strathclyde. Створена в 1796 році, вона є однією з найбільших університетських бібліотек в Шотландії. Розташована на 5 поверхах Andersonian Library містить понад 2000 місць для читання, 450 місць для роботи за комп'ютером та просторі зони для використання ноутбуків з постійним доступом Wi-Fi. Бібліотека має у своєму володінні близько мільйона друкованих книг, доступ до понад 540 000 електронних книг, 239 баз даних та понад 38 000 електронних журналів, які можна використовувати 24/7 з будь-якого комп'ютера на території бібліотеки.

   

   

Проживання:

University of Strathclyde забезпечує студентів якісним житлом зі зручним доступом до навчальних корпусів та постійним доступом до Wi-Fi:

 

Andrew Ure Hall - резиденція, знаходиться за 5 ходьби від Glasgow's High Street. Тут розміщено майже 300 студентів бакалаврату і магістратури, що проживають в одномісних кімнатах. Кімната містить ліжко, стіл, стілець, полиці, шафу та умивальник, а також дошку, де можна зберігати розклад і оголошення. Студенти на 4-6 осіб ділять спільну ванну, туалет, кухню та їдальню. На кухні мешканці можуть користуватись електричною плитою та духовкою, мікрохвильовою піччю, чайником, тостером, холодильником і морозильною камерою. Їдальня містить стіл і стільці, а також телевізор, аби студенти могли відпочивати у вільний час.

 

Birkbeck Court - резиденція, що знаходиться на краю Campus Village і приймає 384 студенти бакалаврату. Резиденція пропонує одномісне проживання, де студенти ділять зручності на 6 осіб. Кімната містить ліжко, стіл, стілець, полиці, шафу, дошку для оголошень. Студенти ділять між собою ванну кімнату, кухню, їдальню та загальні зони відпочинку. Кухня обладнана для зручного приготування та зберігання їжі, вона містить електричну плиту і духовку, мікрохвильову піч, чайник, тостер, холодильник та морозильну камеру. У кімнатах відпочинку є телевізор і диванчики.

 

Chancellors Hall - резиденція, що знаходиться неподалік Campus Village і University Campus і пропонує житло для 165 студентів бакалаврату. Студенти проживають в одномісних кімнатах з особистою ванною кімнатою. Спальня містить ліжко, стіл, стілець, дві тумбочки, полички й дзеркало. Кухню і їдальню мешканці ділять на 3, 4, 5 або 6 студентів. Простора кухня містить все необхідне для приготування страв: електричну плиту, духовку, мікрохвильову піч, чайник, тостер, холодильник та морозильну камеру. Їдальня містить стіл і стільці, а також телевізор і диванчики для відпочинку.

 

Forbes Hall - резиденція, розташована в Campus Village і пропонує для 104 студентів бакалаврату. Студенти проживають в одномісних кімнатах з особистим умивальником. Кімната містить ліжко, стіл, стілець, шафу, тумбочку і полиці. На 4 або 6 осіб мешканці ділять спільну ванну, кухню, їдальню і зони відпочинку. Кухня передбачає самостійне приготування страв студентами й містить електричну плиту, духовку, мікрохвильову піч, чайник, тостер, холодильник і морозильну камеру. Зона їдальні та вітальні містить стіл і стільці для сніданку, диванчики й телевізор для відпочинку і соціалізації студентів.

 

Garnett Hall - резиденція, що знаходиться на краю Campus Village і приймає 124 студенти бакалаврату. Студенти розміщуються в одномісних кімнатах з ліжком, шафою, столом, стільцем, тумбочкою, полицями, дошкою для оголошень та умивальником. Студенти ділять ванну, кухню, їдальню та вітальню на 4 або 6 осіб. Кухня містить все необхідне для приготування страв: електричну плиту, духовку, мікрохвильову піч, чайник, тостер, холодильник та морозильну камеру. Їдальня містить стіл і стільці, а також телевізор і диванчики для відпочинку.

 

James Goold Hall - резиденція, що знаходиться в Campus Village і забезпечує проживанням 147 студентів бакалаврату та магістратури. Студенти проживають у просторих одномісних кімнатах з особистою ванною. Спальня містить ліжко, письмовий стіл, стілець, полиці, шафу та дошку для оголошень. Мешканці резиденції на 5, 6 або 8 осіб ділять спільну кухню, їдальню та зону відпочинку. Кухня обладнана всім необхідним для приготування їжі: електрична плита, духовка, мікрохвильова піч, чайник, тостер, холодильник і морозильна камера. Їдальня обладнана столом і стільцями для сніданку, диванчиками та телевізором для відпочинку.

 

James Young - резиденція, розташована в Campus Village, що забезпечує 66 студентів бакалаврату житлом. Резиденція пропонує розміщення в одномісних кімнатах з особистою ванною кімнатою. Спальня містить ліжко, стіл, стілець, шафу, дзеркало та дошку для оголошень. Студенти ділять кухню, їдальню і зони відпочинку на 4, 5 або 6 осіб. Кухня обладнана електричною плитою, духовкою, мікрохвильовою піччю, чайником, тостером, холодильником і морозильною камерою. В зоні їдальні є столик зі стільцями, а в зоні відпочинку є диванчики й телевізор.

 

Murray Hall - резиденція на краю кампусу, що приймає 68 студентів, які ділять зручності на 16-18 осіб. Студенти розміщуються в одномісних кімнатах з ліжком, письмовим столом, стільцем, полицями, шафою, тумбочкою та умивальником. Кухня містить електричну плиту, духовку, мікрохвильову піч, чайник, тостер, холодильник і морозильна камера. Їдальня обладнана столом і стільцями. Простора кімната для відпочинку місить диванчики й телевізор.

 

Студенти можуть користуватись пральнею одразу в резиденціях. Рецепція працює цілодобово. Також 24/7 ведеться нагляд за мешканцями резиденцій.

Зв'яжіться зі мною

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся на обробку вашої особистої інформації. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.